Continenta Doska na krájanie 26 cm, akácia
8,47 €
8 €
+ doprava zadarmo

100% prírodný materiál akáciového dreva o rozmere 26×16,5×1,2 cm. Olejovaný povrch pre ochranu dreva a podporu jeho antibakteriálnych vlastností. Vysoko kvalitné spracovanie dosky značky Continenta.


Continenta Tranšírovacia doska 43x29x2,4 cm, akácia
37 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Prepracovaný nadčasový dizajn a profesionálna kvalita s najlepšími reznými vlastnosťami. Doska s odtokovou drážkou vyrobená z akáciového dreva má elegantné tmavé žilkovanie.


TimeLife Sada dosiek BAMBUS, 7 ks
9,70 €
+ doprava zadarmo

Sada dosiek vyrobených pod značkou TimeLife obsahuje 7 kusov štvorcových krájacích dosiek z bambusu. Súprava je zasadená do bambusového stojančeka, vďaka ktorému môžete mať dosky priamo na kuchynskej linke a ihneď po ruke.


Kela Doska KATANA sada 3ks bambus
14,44 €
14 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sada troch dosiek od značky Kela sú vyrobené z veľmi kvalitného bambusového dreva, ktoré je veľmi odolné a ľahko sa čistí. Všetky tri dosky majú praktické oká na zavesenie.


LEIFHEIT Doska na krájanie VarioBoard
26,90 €
+ doprava zadarmo

Praktická doska na krájanie je vybavená 4 vymeniteľnými plastovými fóliami, z ktorých každá je farebne odlíšená podľa druhu krájaných potravín. Doštička má po svojom obvode ryhu, ktorá slúži na zachytenie tečúcej šťavy napríklad z ovocia.


TimeLife Doska na krájanie s rukoväťou 38 cm
11,38 €

10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Doska na krájanie s dĺžkou 38 cm od značky TimeLife z dreva, obsahuje praktickú rukoväť a očko na zavesenie.


Banquet Doska krájacia drevená BRILLANTE 34 x 24 cm
10,18 €
9,79 €
+ doprava zadarmo

Drevená doska na krájanie **BRILLANTE značky Banquet je pomocník do každej **kuchyne. Krájať na ňom môžete všetky **druhy potravín **a vďaka **drážke **po okraji vám už nebude stekať šťava mimo krájaciu dosku.


Zassenhaus Doska na krájanie 36x23x1,8cm
25 €
+ doprava zadarmo

Doska na krájanie 36×23×1,8cm značky Zassenhaus je vyrobená z veľmi obľúbeného obnoviteľného zdroja, z bambusu. Bambusové dosky majú antibakteriálne vlastnosti, preto sú ideálne na krájanie mäsa alebo zeleniny.


Zassenhaus Doska na krájanie 28x20x1,5cm
14,90 €
+ doprava zadarmo

Doska na krájanie 28×20×1,5cm značky Zassenhaus je vyrobená z veľmi obľúbeného obnoviteľného zdroja, z bambusu. Bambusové dosky majú antibakteriálne vlastnosti, preto sú ideálne na krájanie mäsa alebo zeleniny


Continenta Doska na krájanie oválna 30 cm
8,47 €
8 €
+ doprava zadarmo

Profesionálna kvalita s najlepšími reznými vlastnosťami. Doska na krájanie z kvalitného tvrdého dreva značky Continent o rozmere 30×20×1,5 cm. Prepracovaný, nadčasový dizajn.


Continenta Doska na krájanie 29 cm
5,14 €
5 €
+ doprava zadarmo

Vysoko kvalitné spracovanie dosky na krájanie značky Continent. 100% prírodný materiál dreva gumovníka o rozmere 29×18,5×1,2 cm. Olejovaný povrch pre ochranu dreva a podporu jeho antibakteriálnych vlastností.


Continenta Doska na krájanie 35x25x2 cm
16,24 €
16 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Doska na krájanie z kvalitného tvrdého dreva značky Continental o rozmere 35×25×2 cm. Prepracovaný, nadčasový dizajn. Profesionálna kvalita s najlepšími reznými vlastnosťami.


Zassenhaus Doska na krájanie 40x25x3cm
46,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Masívna doska značky Zassenhaus je vyrobená z veľmi obľúbeného obnoviteľného zdroja, z bambusu a má rozmery 40×25×3cm. Bambusové dosky majú antibakteriálne vlastnosti, preto sú ideálne na krájanie mäsa alebo zeleniny.


Tescoma Krájacia doska AZZA 50x33 cm (379892)
48,50 €
+ doprava zadarmo

Bambusová doska na krájanie AZZA 50×33cm zo špeciálne vrstveného prírodného bambusu vynikajúca pre krájanie, porciovanie aj naklepávania potravín. Vybranie na spodnej strane dosky umožňuje zasunutie taniera alebo podnosu pre ľahké zhrňovanie naporciovaných surovín.


Kela Doska na krájanie KATANA bambus, 45x30x2 cm
23,40 €
+ doprava zadarmo

Bambusová doska Katana s dĺžkou 45 cm skvele pokryje vašej pracovnú plochu. Drevo do kuchyne jednoducho patrí, je prirodzené a príjemne sa s ním pracuje. Vyskúšajte značku Kela.


Brabantia Doska na krájanie, L, 37 cm
11,25 €
11 €
+ doprava zadarmo

Modrá obojstranná doska na krájanie má mäkký protišmykový úchop aj hrany a jej najdlhšia strana je dlhá 36, 8 cm. Materiál neabsorbuje tekutiny ani pachy a je vhodný do umývačky riadu.


Zassenhaus Doska na krájanie 36x23x2cm
47 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Robustná doska na krájanie 36×23×2cm značky Zassenhaus je vyrobená z veľmi obľúbeného obnoviteľného zdroja, z bambusu. Bambusové dosky majú antibakteriálne vlastnosti, preto sú ideálne na krájanie mäsa alebo zeleniny.


Lamart Bamboo Doska s ostričom LT2061
7 €
+ doprava zadarmo

Doska na krájanie značky Lamart o rozmere 32×22 cm je vyrobená z bambusového materiálu, obsahuje ostrič na nože s volfrámovým nerezovým kameňom, ktorý zostruje čepele a obnoví ostrie do tvaru "" V "".


Tescoma Krájacia doska PRECIOSO 30x20 cm
13,30 €
+ doprava zadarmo

Revolučná doska na krájanie Preciosa od Tescomy vynikajúca pre prípravu i podávanie pokrmov vyrobená unikátnou technológiou NanoCare. Doska na krájanie je antibakteriálna a nenapáchne.


Lamart Bamboo Doska a nôž 30x22 cm LT2059
9,90 €
+ doprava zadarmo

Doska na krájanie a nôž k sebe neodmysliteľne patria, preto pre vás má značka Lamart tento set z bambusovej doky a klasického kuchynského noža s čepeľou o dĺžke 15 cm. Rozmer dosky je 30×22 cm.


Continenta Doska na chleba 45 cm
33 €
+ doprava zadarmo

Zo 100% prírodného materiálu je vyrobené doska na krájanie chleba. Olejovaný povrch pre ochranu dreva a podporu jeho antibakteriálnych vlastností. Vysoko kvalitné spracovanie dosky značky Continent.


Tescoma Krájacia doska AZZA 40x26 cm (379890)
30,80 €
+ doprava zadarmo

Bambusová doska na krájanie AZZA 40×26cm zo špeciálne vrstveného prírodného bambusu vynikajúca na krájanie, porciovanie aj naklepávanie potravín. Vybranie na spodnej strane dosky umožňuje zasunutie taniera alebo podnosu pre ľahké zhrňovanie naporciovaných surovín.


Fackelmann Doska 40x26 cm s drážkou, AKÁT
18,45 €
18 €
+ doprava zadarmo

Doska s drážkou o rozmere 40×26 cm je vyrobená s agátového dreva pod značkou Fackelmann. Doska je neoddeliteľnou súčasťou každej kuchyne a kuchárka ju využije iste pri každom varení.


Continenta Doska s poklopom 30x20 cm
13 €
+ doprava zadarmo

Doska z gumovníka s vysoko kvalitným transparentným poklopom z plastu je ideálna na servírovanie a uchovanie potravín. Podnos o rozmer 30×20×8 cm má prepracovaný dizajn značky Continenta.


Zassenhaus Doska na chlieb 42cm
29 €
+ doprava zadarmo

Bambusová doska na chlieb značky Zassenhaus je vyrobená z rýchlo obnoviteľného zdroja. Táto doska je určená špeciálne na krájanie chleba a rôznych druhov pečiva. ECO LINE dosky sú vďaka nadštandardnej tvrdosti a pevnosti veľmi stabilné!


Brabantia Doska na krájanie, M, 35 cm
8 €
+ doprava zadarmo

Farebná obojstranná doska na krájanie má mäkký protišmykový úchop, aj hrany a jej najdlhšia strana je dlhá 35,8 cm. Materiál neabsorbuje tekutiny ani pachy a je vhodný do umývačky riadu.


Tefal Fresh kitchen 4 veľké podložky na krájanie
9,49 €
9 €
+ doprava zadarmo

Svieže a farebné kuchynské podložky na krájanie s unikátnym dizajnom pre prípravu ovocia a zeleniny. Fresh Kitchen štyri veľké podložky na krájanie v kvalitnom spracovaní pod značkou Tefal.


Zassenhaus Doska 2ks 26x17x1cm
18,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

2ks dosiek na krájanie značky Zassenhaus o veľkosti 26×17×1cm je vyrobené z veľmi obľúbeného obnoviteľného zdroja, z bambusu. Bambusové dosky majú antibakteriálne vlastnosti, preto sú ideálne na krájanie mäsa alebo zeleniny.


Tescoma Doska na krájanie pružná PRESTO, sada 3 ks
9,20 €
+ doprava zadarmo

Doska na krájanie pružná PRESTO 3 ks je vynikajúca pre krájanie všetkých druhov potravín. Dosky sú opatrené protišmykovou vrstvou, vďaka ktorej priľnú k stolu a nešmýkajú sa. Vyrobené z pružného plastu pre ľahké prenášanie a vysypávanie.


Orion Doska drevo 35x25x3,3 cm
15,67 €
+ doprava zadarmo

Kuchynská doska na krájanie je masívna a je zvláštna svojou kresbou dreva, je lepená z malých drevených kvádrov. V bokoch sú prehĺbené úchyty pre pohodlnú manipuláciu.


Zassenhaus Silná doska 45 x 30 x 4,5 cm
103 €
+ doprava zadarmo

Vysoká doska značky Zassenhaus je pre naozajstných fajnšmekrov. Doska je z bukového dreva a má rozmery 45 × 30 × 4,5 cm. Vďaka tomuto kúsku si budete v kuchyni pripadať ako naozajstný šéfkuchár!


Lamart Bamboo Doska a kliešte 30x22 cm LT2060
10 €
+ doprava zadarmo

Praktický set značky Lamart najmä na grilovanie obsahuje bambusovú dosku a silikónové kliešte odolné do vysokých teplôt. Doska s rozmerom 30×22 cm nie je vhodný do umývačky riadu.


TimeLife Pizza doska BAMBUS, 28 cm
9 €
+ doprava zadarmo

Okrúhla doska s priemerom 28 cm je určená pre krájanie a servírovanie pizze, svoje využitie však nájde v kuchyni aj pre krájanie a porciovanie iných potravín. Je vyrobená z bambusu, ktorý zaisťuje dlhú životnosť.


Kela Prkénko krájecí MINA, buk, 34 × 20 cm
6,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Krájecí prkénko z bukového dřeva s praktickou nerezovou rukojetí od společnosti Kela. Předností buku je především velká odolnost a tvrdost, čímž je zajištěna dlouhá životnost prkénka. Bez obav na něm můžete krájet všechny druhy potravin a zároveň může sloužit jako neotřelý servírovací podnos.


Continenta Pracovná doska 57,5x50x4,5 cm
50 €
+ doprava zadarmo

Pracovná doska značky Contineta, ktorá má kvalitné drevené spracovanie z jednej strany hladká plocha a z druhej strany s drážkou. Olejovaný povrch pre ochranu dreva a podporu jeho antibakteriálnych vlastností.


SCANPAN Lopárik drevený 35 x 26 x 2 cm bambus
27,20 €
+ doprava zadarmo

Lopárik na krájanie vyrobený z bambusu v elegantnom, ale praktickom dizajne od značky SCANPAN. Disponuje hlbokou drážkou pre zber šťavy z krájanej potraviny. Nie je vhodný do umývačky riadu


Brund EASY CUT doska na krájanie 41x30cm-29%
37,64 €

26,52 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Doska na krájanie plastová 41×30 cm z radu EASY CUT značky BRUND je opatrené protišmykovou silikónovou vložkou. Doska je určená pre všetkých, ktorí oceňujú každodennú funkčnosť a vysokú kvalitu prevedenia.


SCANPAN Lopárik drevený 53 x 18 x 2 cm bambus
27,20 €
+ doprava zadarmo

Lopárik na krájanie vyrobený z bambusu v elegantnom, ale praktickom dizajne od značky SCANPAN. disponuje drážkou pre zber šťavy z krájané potraviny. Nie je vhodný do umývačky riadu


Brund EASY CUT doska na krájanie 36x26cm-28%
24,68 €

17,54 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Doska na krájanie plastová 36×26 cm z radu EASY CUT značky BRUND je opatrené protišmykovou silikónovou vložkou. Doska je určené pre všetkých, ktorí oceňujú každodennú funkčnosť a vysokú kvalitu prevedenia.


Continenta Podnos poklopom 26x16 cm
25 €
+ doprava zadarmo

Podnos o rozmere 26×16 cm má prepracovaný dizajn značky Continenta. Guľatý podnos z gumovníka s transparentným poklopom z ručne fúkaného skla je ideálny na servírovanie a uchovanie syrov.


SCANPAN Lopárik drevený 65 x 20 x 2 cm bambus
37 €
+ doprava zadarmo

Lopárik na krájanie vyrobený z bambusu v elegantnom, ale praktickom dizajne od značky SCANPAN. disponuje drážkou pre zber šťavy z krájané potraviny. Nie je vhodný do umývačky riadu


Continenta Tranšírovacia doska 42x34x2,7 cm
33 €
+ doprava zadarmo

Tranšírovacia doska z gumovníka má integrované kovové logo značky Continent. 100% prírodný materiál s najlepšími reznými a antibakteriálnymi vlastnosťami. Doska na krájanie o rozmere 42×34×2,7 cm.