TimeLife Sada dosiek BAMBUS, 7 ks
9,70 €

Sada dosiek vyrobených pod značkou TimeLife obsahuje 7 kusov štvorcových krájacích dosiek z bambusu. Súprava je zasadená do bambusového stojančeka, vďaka ktorému môžete mať dosky priamo na kuchynskej linke a ihneď po ruke.

TimeLife Doska s 2 rôznymi povrchmi 37x23 cm
10,50 € 7,40 €

Bambusová doska na krájanie od značky Timelife ponúka možnosť krájania rôznych druhov potravín na rôznych povrchoch. Jedna strana vyrobená z bambusu je určená pre krájanie ovocia a zeleniny, druhá zhotovená z polypropylénu uľahčuje krájanie údenín a syrov.

TimeLife Doska na pečivo s nožom, bambus
9,58 € 9 €

Posledný kus za túto cenu!

Bambusové doska od značky TimeLife sa skladá z dvoch častí, z pevnej dosky a krájacej mriežky. Nôž je určený pre ľahké krájanie pečiva. Praktický priestor pre uchytenie noža priamo v doštičke.

TimeLife Doska s 2 rôznymi povrchmi 25x16 cm
7,77 € 6,20 €

Doska na krájanie od značky Timelife ponúka možnosť krájanie rôznych druhov potravín na rôznych povrchoch. Jedna strana vyrobená z bambusu je určená pre krájanie ovocia a zeleniny, druhá zhotovená z polypropylénu uľahčuje krájanie údenín a syrov.

TimeLife Pizza doska BAMBUS, 28 cm
9 €

Okrúhla doska s priemerom 28 cm je určená pre krájanie a servírovanie pizze, svoje využitie však nájde v kuchyni aj pre krájanie a porciovanie iných potravín. Je vyrobená z bambusu, ktorý zaisťuje dlhú životnosť.

TimeLife Bambusová doštička s rukoväťou 35 x 16 cm
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická doska na krájanie vyrobená z bambusu od značky TimeLife, ktorú využijete napríklad pri servírovaní pochutín, ako sú syry, údeniny či trebárs jednohubky. Praktická rukoväť uľahčuje manipuláciu a očko na zavesenie zaručuje jednoduché skladovanie.

TimeLife Sada dosiek BAMBUS, 7 ks
12 €

Súprava krájacích dosiek značky TimeLife obsahuje 7 kusov obdĺžnikových dosiek z bambusu. Súčasťou sady je bambusový stojan, vďaka ktorému môžete pomôcky umiestniť priamo na kuchynskú linku a budete ich tak mať stále po ruke.