Banquet Doska krájacia drevená BRILLANTE 38 x 28 cm
11,75 € 11 €

Drevené obdĺžnikový lopárik **BRILLANTE značky Banquet je skvelý pomocník na **krájanie potravín **do každej **kuchyne. **Drážka **po okraji zabezpečí, aby šťava z potravín nestekala mimo krájaciu dosku.

Banquet Doska krájacia drevená BRILLANTE 34 x 24 cm
10,18 € 9,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevená doska na krájanie **BRILLANTE značky Banquet je pomocník do každej **kuchyne. Krájať na ňom môžete všetky **druhy potravín **a vďaka **drážke **po okraji vám už nebude stekať šťava mimo krájaciu dosku.

Banquet Doštička krájacia drevená BRILLANTE Bamboo 33 cm
5,83 € 5 €

Bambusovú dosku na krájanie **BRILLANTE od značky Banquet využijete v kuchyni pri **krájaní mäsa aj zeleniny **a ďalších potravín. Praktický otvor v rohu umožňuje **zavesenie. Lopárik **nie je vhodné **umývať v umývačke riadu.

Banquet Doska BRILLANTE Bamboo 40 x 14 x 1,5 cm, dekor
7 €

Bambusová doska BRILLANTE Bamboo masív s rozmermi 40 × 14 × 1,5 cm. S jednostranným laserovým dekorom je možné použiť viacúčelovo. Ako závesnú dekoráciu a zároveň na hladkej strane na krájanie.

Banquet Doska servírovacia s poklopom BRILLANTE
23,35 € 23 €

Doska servírovacia s poklopom BRILLANTE s rozmermi 30,3 × 22,5 × 14 cm. Podnos s ryhou je z kvalitného gumovníkového dreva. Poklop acryl s dreveným knobom pre jednoduché uchytenie.

Banquet Doska krájacia drevená BRILLANTE
7,82 € 7,40 €

Banquet drevené doštička BRILLANTE na **krájanie potravín **je skvelý pomocník do každej **kuchyne. Má praktické **drážky, ktoré bránia stekaniu šťavy z potravín.

Banquet Doska BRILLANTE Bamboo 38 x 22 x 1,5 cm, dekor
9 €

Bambusovú doskau BRILLANTE Bamboo masív s rozmermi 38 × 22 × 1,5 cm s jednostranným laserovým dekorom je možné použiť viacúčelovo. Ako závesnú dekoráciu a zároveň na hladkej strane na krájanie.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: