Brabantia Sada krájacích dosiek, 3ks
22,97 €
22 €

Súprava farebných krájacích dosiek značky Brabantia sa skladá z troch rôznych veľkostí. Dosky majú protišmykové úchopy a hrany a sú vyrobené z materiálu, ktorý neabsorbuje tekutiny ani pachy.


Kesper Krájecí prkénko s dřážkou, malé
16 €

Posledný kus za túto cenu!

Krájecí prkénko s drážkou značky Kesper je vyrobeno z certifikovaného bambusového dřeva, které je ideální pro každodenní používání. Rozměry prkénka jsou 50×28×4 cm.


TimeLife Bambusová doštička s rukoväťou 35 x 16 cm
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická doska na krájanie vyrobená z bambusu od značky TimeLife, ktorú využijete napríklad pri servírovaní pochutín, ako sú syry, údeniny či trebárs jednohubky. Praktická rukoväť uľahčuje manipuláciu a očko na zavesenie zaručuje jednoduché skladovanie.


Kesper Krájecí prkénko s dřážkou, velké
31 €

Posledný kus za túto cenu!

Krájecí prkénko s drážkou značky Kesper je vyrobeno z certifikovaného bambusového dřeva, které je ideální pro každodenní používání. Rozměry prkénka jsou 56×50×4 cm.


Banquet Doštička krájacia drevená BRILLANTE Bamboo 33 cm
5,83 €

5 €

Novinka

Bambusovú dosku na krájanie **BRILLANTE od značky Banquet využijete v kuchyni pri **krájaní mäsa aj zeleniny **a ďalších potravín. Praktický otvor v rohu umožňuje **zavesenie. Lopárik **nie je vhodné **umývať v umývačke riadu.


TimeLife Doska s 2 rôznymi povrchmi 25x16 cm
7,77 €

6,20 €

Novinka

Doska na krájanie od značky Timelife ponúka možnosť krájanie rôznych druhov potravín na rôznych povrchoch. Jedna strana vyrobená z bambusu je určená pre krájanie ovocia a zeleniny, druhá zhotovená z polypropylénu uľahčuje krájanie údenín a syrov.


TimeLife Doska s 2 rôznymi povrchmi 37x23 cm
10,50 €

7,38 €

Novinka

Bambusová doska na krájanie od značky Timelife ponúka možnosť krájania rôznych druhov potravín na rôznych povrchoch. Jedna strana vyrobená z bambusu je určená pre krájanie ovocia a zeleniny, druhá zhotovená z polypropylénu uľahčuje krájanie údenín a syrov.


SCANPAN Lopárik drevený 53 x 18 x 2 cm bambus
27,20 €

Lopárik na krájanie vyrobený z bambusu v elegantnom, ale praktickom dizajne od značky SCANPAN. disponuje drážkou pre zber šťavy z krájané potraviny. Nie je vhodný do umývačky riadu


Orion Prkénko akácie krájecí/servírovací 34 cm
9,27 €

Novinka

Díky kuchyňskému prkénku akácie značky Orion bude vaše stolování nevšedním zážitkem. Každé je naprostý originál svým vybarvením i tvarem. Prkénka mají mnohostranné využití, jsou vhodná na přípravu pokrmů při vaření, ale oceníte je také na servírování pokrmů. Vaše snídaně nebo večeře tak dostane jiný rozměr.


Orion Prkénko akácie krájecí/servírovací 44 cm
11,61 €

Novinka

Díky kuchyňskému prkénku akácie bude vaše stolování nevšedním zážitkem. Každé je naprostý originál svým tvarem i vybarvením. Prkénka mají všestranné využití, jsou vhodná na přípravu pokrmů při vaření, ale oceníte je také na servírování pokrmů. Vaše snídaně nebo večeře tak dostane styl.


SCANPAN Lopárik drevený 35 x 26 x 2 cm bambus
27,20 €

Lopárik na krájanie vyrobený z bambusu v elegantnom, ale praktickom dizajne od značky SCANPAN. Disponuje hlbokou drážkou pre zber šťavy z krájanej potraviny. Nie je vhodný do umývačky riadu


SCANPAN Lopárik drevený 50 x 30 x 2 cm bambus
37 €

Posledný kus za túto cenu!

Lopárik na krájanie vyrobený z bambusu v elegantnom, ale praktickom dizajne od značky SCANPAN. Disponuje hlbokou drážkou pre zber šťavy z krájanej potraviny. Nie je vhodný do umývačky riadu


SCANPAN Lopárik drevený 65 x 20 x 2 cm bambus
37 €

Lopárik na krájanie vyrobený z bambusu v elegantnom, ale praktickom dizajne od značky SCANPAN. disponuje drážkou pre zber šťavy z krájané potraviny. Nie je vhodný do umývačky riadu


Zassenhaus Doska na krájanie 28x20x1,5cm
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Doska na krájanie 28×20×1,5cm značky Zassenhaus je vyrobená z veľmi obľúbeného obnoviteľného zdroja, z bambusu. Bambusové dosky majú antibakteriálne vlastnosti, preto sú ideálne na krájanie mäsa alebo zeleniny


Tescoma Krájacia doska AZZA 40x26 cm (379890)
30,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Bambusová doska na krájanie AZZA 40×26cm zo špeciálne vrstveného prírodného bambusu vynikajúca na krájanie, porciovanie aj naklepávanie potravín. Vybranie na spodnej strane dosky umožňuje zasunutie taniera alebo podnosu pre ľahké zhrňovanie naporciovaných surovín.


Zassenhaus Doska na krájanie 36x23x2cm
47 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Robustná doska na krájanie 36×23×2cm značky Zassenhaus je vyrobená z veľmi obľúbeného obnoviteľného zdroja, z bambusu. Bambusové dosky majú antibakteriálne vlastnosti, preto sú ideálne na krájanie mäsa alebo zeleniny.


Zassenhaus Doska na krájanie 40x25x3cm
46,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Masívna doska značky Zassenhaus je vyrobená z veľmi obľúbeného obnoviteľného zdroja, z bambusu a má rozmery 40×25×3cm. Bambusové dosky majú antibakteriálne vlastnosti, preto sú ideálne na krájanie mäsa alebo zeleniny.


Zassenhaus Doska 2ks 26x17x1cm
18,40 €

Posledný kus za túto cenu!

2ks dosiek na krájanie značky Zassenhaus o veľkosti 26×17×1cm je vyrobené z veľmi obľúbeného obnoviteľného zdroja, z bambusu. Bambusové dosky majú antibakteriálne vlastnosti, preto sú ideálne na krájanie mäsa alebo zeleniny.


Zassenhaus Doska na krájanie 36x23x1,8cm
25 €

Doska na krájanie 36×23×1,8cm značky Zassenhaus je vyrobená z veľmi obľúbeného obnoviteľného zdroja, z bambusu. Bambusové dosky majú antibakteriálne vlastnosti, preto sú ideálne na krájanie mäsa alebo zeleniny.


Lamart Bamboo Doska s ostričom LT2061
7 €

Doska na krájanie značky Lamart o rozmere 32×22 cm je vyrobená z bambusového materiálu, obsahuje ostrič na nože s volfrámovým nerezovým kameňom, ktorý zostruje čepele a obnoví ostrie do tvaru "" V "".


Kela Poklop na syr KATANA, 24 cm
21 €

Posledný kus za túto cenu!

Bambusová doska so skleneným poklopom s priemerom 24 cm vyzerá skvele v každej kuchyni alebo jedálni. Potraviny schované pod poklopom neoschnú a nebudú priťahovať hmyz.


TimeLife Sada dosiek BAMBUS, 7 ks
9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada dosiek vyrobených pod značkou TimeLife obsahuje 7 kusov štvorcových krájacích dosiek z bambusu. Súprava je zasadená do bambusového stojančeka, vďaka ktorému môžete mať dosky priamo na kuchynskej linke a ihneď po ruke.


Stoneline Krycie dosky na sporák/lopárik sada 2 ks drevo
36,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktické krycie dosky na sporák, ktoré zároveň poslúžia ako lopáriky sada 2 ks v drevenom dizajne. Ponúka tri rôzne nastavenia výšky vďaka vymeniteľným nohám. Sú odolné proti nárazu.


TimeLife Doska na krájanie 45 cm
13,42 €
13 €

Posledný kus za túto cenu!

Doska na krájanie s dĺžkou 45 cm značky TimeLife je vyrobené z dreva. Doska na krájanie disponuje praktickou rukoväťou a očkom na zavesenie,


Continenta Doska na krájanie, drevo akácia 39,5x30x6 cm
55 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Obojstranne použiteľné doska na krájanie z tvrdého dreva vo vysoko kvalitnom masívnom spracovaní. Prepracovaný nadčasový dizajn je opatrený integrovaným kovovým logom Continenta.


Fackelmann Doska 40x26 cm s drážkou, AKÁT
18,45 €
18 €

Posledný kus za túto cenu!

Doska s drážkou o rozmere 40×26 cm je vyrobená s agátového dreva pod značkou Fackelmann. Doska je neoddeliteľnou súčasťou každej kuchyne a kuchárka ju využije iste pri každom varení.


Banquet Doska krájacia drevená BRILLANTE 34 x 24 cm
10,18 €
9,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevená doska na krájanie **BRILLANTE značky Banquet je pomocník do každej **kuchyne. Krájať na ňom môžete všetky **druhy potravín **a vďaka **drážke **po okraji vám už nebude stekať šťava mimo krájaciu dosku.


Orion Doska drevo 35x25x3,3 cm
15,67 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynská doska na krájanie je masívna a je zvláštna svojou kresbou dreva, je lepená z malých drevených kvádrov. V bokoch sú prehĺbené úchyty pre pohodlnú manipuláciu.


Banquet Doska servírovacia s poklopom BRILLANTE
23,35 €
23 €

Doska servírovacia s poklopom BRILLANTE s rozmermi 30,3 × 22,5 × 14 cm. Podnos s ryhou je z kvalitného gumovníkového dreva. Poklop acryl s dreveným knobom pre jednoduché uchytenie.


Zassenhaus Snídaňové prkénko - 6 ks se stojánkem-43%
31,59 €

17,76 €

Akcia

Také vám všechna prkénka zabírají prostor, když se neuspořádaně povalují ve skřínce? Tento set bambusových prkének se stojanem od značky Zassenhaus přináší řešení. Prkénka budou srovnaná a připravená ihned k použití, a světle hnědá barva bambusu zmodernizuje každou kuchyň.


Kela Doska KATANA sada 3ks bambus
14,44 €
14 €

Sada troch dosiek od značky Kela sú vyrobené z veľmi kvalitného bambusového dreva, ktoré je veľmi odolné a ľahko sa čistí. Všetky tri dosky majú praktické oká na zavesenie.


Tescoma Doska na krájanie pružná PRESTO, sada 3 ks
9,20 €

Doska na krájanie pružná PRESTO 3 ks je vynikajúca pre krájanie všetkých druhov potravín. Dosky sú opatrené protišmykovou vrstvou, vďaka ktorej priľnú k stolu a nešmýkajú sa. Vyrobené z pružného plastu pre ľahké prenášanie a vysypávanie.


TimeLife Sada dosiek BAMBUS, 7 ks
12 €

Súprava krájacích dosiek značky TimeLife obsahuje 7 kusov obdĺžnikových dosiek z bambusu. Súčasťou sady je bambusový stojan, vďaka ktorému môžete pomôcky umiestniť priamo na kuchynskú linku a budete ich tak mať stále po ruke.


Lamart Bamboo Doska a nôž 30x22 cm LT2059
9,90 €

Doska na krájanie a nôž k sebe neodmysliteľne patria, preto pre vás má značka Lamart tento set z bambusovej doky a klasického kuchynského noža s čepeľou o dĺžke 15 cm. Rozmer dosky je 30×22 cm.


Continenta Doska na krájanie 26 cm, akácia
8,47 €
8 €

Posledný kus za túto cenu!

100% prírodný materiál akáciového dreva o rozmere 26×16,5×1,2 cm. Olejovaný povrch pre ochranu dreva a podporu jeho antibakteriálnych vlastností. Vysoko kvalitné spracovanie dosky značky Continenta.


Continenta Tranšírovacia doska 42x34x2,7 cm
33 €

Tranšírovacia doska z gumovníka má integrované kovové logo značky Continent. 100% prírodný materiál s najlepšími reznými a antibakteriálnymi vlastnosťami. Doska na krájanie o rozmere 42×34×2,7 cm.


Kela Doska KIANA bambus 45x27x3cm
22,26 €
22 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitne spracovaná doska značky Kela, ktorá je vyrobená z prírodného bambusvého dreva je veľmi pevná a stabilná. Doska má na každej strane úchytky, ktoré napomáhajú lepšiemu prenášaniu a manipulácii.


Banquet Doštička krájacia drevená BRILLANTE Bamboo 30 × 20 × 1,5 cm
4,28 €
4 €

Novinka

Kuchynská doštičkaBRILLANTE Bamboo značky Banquet sa stane praktickým pomocníkom do vašej kuchyne. Má zavesovací otvor, ktorý vám umožní lopárik zavesiť a tak nikde nebude zaberať miesto. Je vyrobené z vysoko odolného a **tvrdého materiálu, z **bambusu.


Brund EASY CUT doska na krájanie 26x20cm-27%
16,10 €

11,68 €

Akcia

Doska na krájanie plastová 26×20 cm z radu EASY CUT značky BRUND je opatrené protišmykovou silikónovou vložkou. Doska je určená pre všetkých, ktorí oceňujú každodennú funkčnosť a vysokú kvalitu prevedenia.