Aqua Szut AQUA EL STERILIZER UV PS 11 11W vhodné do filtra EXTREME 8

Aqua Szut AQUA EL STERILIZER UV PS 11 11W vhodné do filtra EXTREME 8


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

produkt určený na sterilizáciu vody v rôznych nádržiach – od vodných nádrží, cez záhradné jazierka až po chovné rybníky. Princíp činnosti sterilizátora vody je piaty stupeň filtrácie vody v rybníku. Na jeho použitie je potrebné čerpadlo, ktoré spôsobuje, že tečie… Celý popis

131.99
131,99 € Vrátane RP a DPH
Na sklade posledný 1 kus

Kód: 100022275712

Mesačne od:
13,20 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

produkt určený na sterilizáciu vody v rôznych nádržiach – od vodných nádrží, cez záhradné jazierka až po chovné rybníky.

Princíp činnosti sterilizátora vody je piaty stupeň filtrácie vody v rybníku. Na jeho použitie je potrebné čerpadlo, ktoré spôsobuje, že tečie tenká vrstva vody a sterilizuje ju ultrafialovým žiarením. Lúče ničia všetky nebezpečné parazity – patogénne baktérie, riasy a huby. Sterilizátor tiež zabraňuje ekologizácii vody, ku ktorej dochádza pod vplyvom svetla, vysokej teploty alebo zmeny pH vody. Pred sterilizáciou by mala byť voda predfiltrovaná z mechanických nečistôt. Tým sa zabezpečí správna činnosť ponúkaného sterilizátora.

Sterilizátor je štandardne vybavený dlhým desaťmetrovým silovým káblom, takže práca so zariadením je ešte pohodlnejšia a pohodlnejšia. Avšak vďaka univerzálnemu adaptéru, ktorý je súčasťou súpravy, je možné zariadenie pripojiť k záhradným hadiciam rôzneho priemeru. Ponúkaný sterilizátor je tiež úplne ponorný a jeho prevádzka je možná tak vonku, ako aj pod vodnou hladinou. Ak je potrebné žiarovku vymeniť, môže ju ľahko vymeniť aj neskúsená osoba.

Parametre:
Objem vodnej nádrže: menej ako 15 000 l
Príkon: 11 W
Rozmery: 39 × 19,5 × 8,5 cm
Dĺžka napájacieho kábla: 10 m
Priemer pripojenia: 1/2 „-3/4“ –1 "
Práce mimo vody: áno
Odporúčané čerpadlo: PFN 3500
Prietok: 3500 l / h


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ príslušenstva uv lampy