Maxim Nádražie s garážou a výťahom
39,96 €

34,10 €

Toto skvelé nádražie a garáž s výťahom zaistia hladké nadzemné parkovanie v centre veľkých miest, kde by inak autá zaberali veľké parkovisko pri obchodných, plaveckých, zábavných či športových centrách.


Bigjigs Rail Drevená vláčikodráha Kamenný železničný tunel
8,60 €

Drevený železničný tunel v podobe kamennej stavby s vysoko kvalitným povrchom je základným kameňom a skvelým rozšírením každej vláčikodráhy. Tunel spestrí každú dráhu do ktorej je zapojený. Vláčikodráhy a ich príslušenstvo značky Bigjigs Rail je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.


Bigjigs Rail Drevená vláčikodráha Zvoniaca veža
15,30 €

Skvelý doplnok k vašej existujúcej drevenej vláčikodráhe. Je to táto nádherná veža s odnímateľnou strechou. Veža zvoní pri prejazde vlaku pomocou magnetov skrytých v drevenej konštrukcii. Vláčikodráhy a ich príslušenstvo značky Bigjigs je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.


Bigjigs Rail Drevené vláčikodráhy - Dlhý železničný most
16,10 €

Krásny rozširujúci doplnok k vláčikodráham. Veľmi dlhý a vysoký drevený most pre vláčiky, pod ktorým konečne prejdú všetky mašinky a vagóniky bez problémov aj s veľkými nákladmi. Vláčikodráhy a ich príslušenstvo značky Bigjigs je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.


Bigjigs Rail Drevené vláčikodráhy - Stanica
24 €

Táto stanica so vstavanou zdvíhacou závorou je ideálnym doplnkom akékoľvek drevenej vláčikodráhy. Stanica je ladená do svetlých farieb s krásnymi detailmi, čo z nej robí naozaj pútavý kúsok. Vláčikodráhy a ich príslušenstvo značky Bigjigs je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.


Bigjigs Rail Drevené vláčikodráhy Trojité depo s vrátami
20,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Trojité depo je skvelý spôsob ako parkovať vaše vláčiky na konci dňa. Chytré koľaje v popredí umožňujú vlakom vojsť do troch rôznych smerov. Pekne spracované Depo je dostupné len vo variante zelených koľají. Vláčikodráhy a ich príslušenstvo značky Bigjigs je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.


Bigjigs Rail Dvojitý železniční tunel
12,30 €

Drevený dvojitý železničný tunel z červených tehál s vysoko kvalitným povrchom je skvelým rozšírením každej vláčikodráhy. V tunely je veľa miesta pre prechádzaní dvoch vlakov, čo umožňuje väčšiu zábavu pri hre! Kvalitné drevené spracovanie anglickej značky Bigjigs Rail.


Bigjigs Rail Hojdací most cez rieku
17,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Hojdací most cez rieku ako skvelý doplnok vašej drevenej vláčikodráhy. Deti musia po moste prejsť na druhú stranu dráhy, ale pozor! Most nie je stabilný a preto si musia dať pozor, aby mašinka nespadla do vody.


Bigjigs Rail Žeriav a stavebné stroje
43 €
+ doprava zadarmo

Ideálny darček pre každé dieťa, ktoré má drevenú vláčikodráhu alebo má len rado stavebné stroje! Táto sada obsahuje veľký žeriav, niekoľko rôznych stavebných strojov, dvoch pracovníkov, kužele a zábrany, všetko ideálne pre nápadité hry. Deti sa s touto hračkou nemôžu nudiť!


Bigjigs Rail Most

Bigjigs Rail Most

Hodnotenie: 5
7,60 €

Ak potrebujete prekonať vlakom rieku, cestu alebo kríženia s inou dráhou, potom budete potrebovať práve tento trojoblúkový most. S detailne vykreslenou kamenárskou prácou po jeho stranách a kvalitnou povrchovou úpravou je tento most ceneným doplnkom drevenej vláčikodráhy.


Bigjigs Rail Ružový klenutý most
14,30 €
14,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento krásny ružový most je perfektným doplnkom akéjkoľvek existujúcej vláčikodráhy. Je dodávaný s nájazdmi na most, značkou a jednorožcom. Tento vysoko dekoratívny most pridá na atraktivite každej železničnej trati.


Bigjigs Rail Set vysokohorská dráha
31,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Set vysokohorská dráha ako skvelý doplnok vašej drevenej vláčikodráhy. Deti majú vďaka tomuto setu možnosť rozšíriť dráhu o koľaje, ktoré vedú cez dva mosty v horskom teréne.


Bigjigs Rail Vidiecka stanica-15%
10,70 €

8,99 €

Akcia

Táto krásna a tradičná dedinská stanica je ideálna pre nástup a výstup cestujúcich! Ladená do svetlých farieb s efektívnym dizajnom je ideálna pre použitie s akoukoľvek drevenou železnicou.


Bigjigs Rail Veterný mlyn
15,90 €

Bigjigs drevený doplnok k vláčikodráhe Veterný mlyn. Malých železničných nadšencov určite poteší prejazd svojimi vlaky skrz mlyn na ceste za železničným dobrodružstvom. Lopatky mlyna sú pohyblivé.


Bigjigs Rail Zdvíhací most
18,40 €

Deti naozaj milujú vysoké zdvíhacie mosty a spustenie brány. Samozrejme aj prechádzajúce vlaky pod nimi uspokoja nejedného železničného inžiniera. Kvalitné drevené spracovanie anglickej značky Bigjigs Rail.


Brio Elektrický trajekt

Brio Elektrický trajekt

Hodnotenie: 5
19,90 €
19,10 €

Trajekt k vláčkodráhám so svetelnými a zvukovými efektami. Set obsahuje dve špeciálne koľaje a samotný trajekt so svietiacimi pozičnými svetlami a sirénou. Predok a zadok trajektu sú sklopné, aby vlak mohol vojsť dovnútra trajektu.


Brio Figúrka s doplnkom
5,77 €

4,99 €

Akcia

Kým chcete byť? Rušňovodič, manažér cirkusu, cestný robotník alebo niekto iný? Prineste ich všetkých do svojho BRIO sveta. Tiež je možné ich zbierať, a prípadne meniť postavy so svojimi priateľmi. Každá postava prináša drevený doplnok do hry.


Brio Hasičské auto s vlekom a rebríkom
23,98 €

18,90 €

Hasičské záchranárske auto s vlekom a rebríkom, zvukovými a svetelnými efektmi je vybavené hadicou, ktorá padne figúrke hasičov perfektne do ruky. Strecha autíčka sa dá zdvihnúť, aby sa mohla figúrka hasičov pohodlne usadiť a vyraziť k požiaru. Sada je kompatibilná s vláčikodráhami BRIO.


Brio Kamión na odťahovanie áut
14,04 €

12,60 €

Kamión na odťahovanie áut a osobné autíčko je skvelý doplnok vašej drevenej Brio vláčikodráhy. Kamión zasiahne vždy, keď na koľajisku alebo ceste prekáža pokazené auto.


Brio klasic, vlaková stanica
20,86 €

14,60 €

S touto pevnou drevenou železničnou stanicou nepotrebujete ani koľaje. Stačí ju len umiestniť tam, kde chce prejsť lokomotívou. Alebo ju pripojte k železničnej trati BRIO sveta. Všetci cestujúci na palube? Poďme!


Brio Letisko s kontrolnou vežou
73,24 €

48,60 €
+ doprava zadarmo

Najvyšší čas sa rozletieť! S hracou sadou Letisko riadiš, čo sa deje na zemi i vo vzduchu. Táto nová hviezda medzi leteckými hračkami spoločnosti BRIO má terminál, nádherné červené lietadlo, kompletný systém pre manipuláciu s batožinou aj dve figúrky letiskového personálu a tvoj vláčik BRIO stojí priamo pred terminálom.


Brio Magnetická zvuková signalizácia
8,90 €

7,90 €

Zvuková signalizácia začne zvoniť, ak prechádza vláčik. Zvonenie je možné spustiť aj ručne. Je to ďalší skvelý doplnok k vašej vláčkodráhe Brio. Kvalitné drevené prevedenie.


Brio Most veľký "San Francisko"
21,60 €
19,80 €

Najdlhší most vo svete vlakodráh Brio umožní cestujúcim vo vlaku prejsť na vodou. Je len na deťoch či si vytvoria dva visuté mosty alebo jeden pevne stojaci dlhý most.


Brio Môj prvý tunel k vláčikodráhe-63%
21,44 €

7,79 €

Akcia

Tunel s drevenými stĺpmi a plastovým vrškom pre prechádzajúci vláčik. Súčasťou je aj hrkajúce vozidlo. Ďalší skvelý doplnok k vašej vláčikodráhe Brio. Časti sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC.


Brio Nákladiak s vagónmi
22,54 €

15,30 €

Pre bezproblémovú prevádzku letiska je servis a údržba kľúčová. Cisterna s vagónom BRIO sa postará, aby bolo v každom lietadle medzi pristátím a odletom doplnené palivo. Jasne žlté nákladné vozidlo BRIO má drevenú cisternu a vozík s plynovou hadicou a rebríkom. Toto krásne nákladné vozidlo možno použiť v kombinácii so všetkými hernými sadami radu Svet BRIO.


Brio Obchod so zeleninou-56%
17,99 €

7,79 €

Akcia

Predávate zeleninu na trhu a váš stánok vyzerá naozaj pekne. Ukážte pekne svoju mrkvu a paradajky a predávajte čerstvú zeleninu a ovocie svojim priateľom. Sada zo série Brio World obsahuje 11 dielov. Je ideálnym doplnkovým prvkom k vašej vláčikodráhe.


Brio Obchod so zmrzlinou
28,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Snívali ste niekedy o tom, že budete vlastniť svoj vlastný obchod so zmrzlinou? Jesť zmrzliny koľko sa vám zapáči, všetky vaše obľúbené príchute. Kto si chce jednu kúpiť? Postavte sa do radu, prosím! Obchod so zmrzlinou sa jednoducho zloží a je kompatibilný s ďalšími hracími setmi a železničnými dráhami Brio.


Brio Požiarna hracia sada
15,41 €

11,40 €

Horí! Ak požiar neuhasíš ty, tak kto iný? Hracia sada radu Svet BRIO pozostáva z mini výjavov s jasnou tematikou, ktoré majú slúžiť ako inšpirácia k hre. Súčasťou Požiarnej hracej sady je všetko, čo k uhaseniu požiaru potrebuješ. Možno ju používať samostatne, alebo v kombinácii s ostatnými hračkami spoločnosti BRIO.


Brio Požiarna stanica
77,09 €

61,40 €
+ doprava zadarmo

V záchrannej stanici musíte byť vždy pripravení k akcii. Keď sa spustí alarm, zíďte po tyči dole k hasičskému autu, ktoré je pripravené k výjazdu. Auto vydáva svetelné a zvukové efekty. Krásna poschodová hasiaca stanica zo série Brio World je krásny doplnok ku každej vláčikodráhe Brio.


Brio Safari hracia sada
15,41 €

11,50 €

Do divočiny! Hracia sada radu Svet BRIO pozostáva z mini výjavov s jasnou tematikou, ktoré majú slúžiť ako inšpirácia k hre. Súčasťou hracej sady Safari je safari figúrka, terénne vozidlo, drevená taška na banány, a opička! Dokonalá pre postavenie zábavnej a vzrušujúcej železničnej linky na safari, alebo pre použitie s ostatnými hračkami radu Svet BRIO.


Brio Super Supports - podpery
10,33 €

9,10 €

Set na doplnenie vašej vláčikodráhy Brio. Balenie obsahuje 2 podpery, vďaka ktorým je možné rozšíriť dĺžku koľají. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva a plastu vysokej kvality.


Brio Tunel

Brio Tunel

Hodnotenie: 5
19,95 €

16,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Tunel patrí na každú železničnú trať. Vďaka tomuto drevenému tunelu bude vyzerať aj vaša železnica oveľa autentickejšie. Tento krásny, drevený rozširujúci prvok je kompatibilný s väčšinou vláčikodráh.


Brio Variabilný rodinný dom
64,28 €

54,60 €
+ doprava zadarmo

Veľký variabilný dom z kolekcie Brio World si jednoducho postavíš ako chceš. Dom môžeš mať jednoposchodový alebo aj viac, záleží len na tebe. Tento rodinný dom je skvelým doplnkom k vláčikodráhám Brio.


Brio Vlaková stanica
30,70 €

26,80 €

Zastavte sa na modernej vlakovej stanici Brio s rozličnými prvkami a efektmi povzbudzujúce k hre. Do čakárne sa cestujúci dostanú cez posuvné dvere, tu sa nachádza skrinka na batožinu, mapy a pohodlná sedačka.


Brio Vozík s letiskovou batožinou
22,54 €

15,90 €

Tohto jedinečného vozíka s letiskovou batožinou sa jednoducho nedá nevšimnúť! Postará sa, aby sa batožina bezpečne dostala z vybavovacieho miesta až do lietadla. Súčasťou Vozíka s letiskovou batožinou je figúrka pracovníka obsluhy, terénne vozidlo a dva vagóny. Dokonalý doplnok k ostatným hračkám BRIO s letiskovou tematikou.


Brio Vstupné zariadenie do zábavného parku
31,07 €

26 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelý doplnok pre vaše vláčikodráhy, vstupné vybavenie do zábavného parku. Dávajte pozor, zábava začína! Hudba znie a keď si cestujúci zakúpia vstupenku a prejdú vstupnou bránou, môžu zmerať svoje sily a vyskúšať komu sa podarí vystreliť loptičku až na vrchol a zazvoniť? Kompatibilný s ostatnými vláčikodráhami od Bria.


Brio World 33875 Hrací set Farmárka
15,04 €

11,50 €

Pozdravte nových obyvateľov sveta Brio World. Farmárka s vozidlom, prasiatkom a stromom je ideálnym darčekom ako samostatná hračka alebo ako doplnok do sveta Brio World.


Brio World 33879 Hrací set Farmár
15,04 €

11,50 €

Pozdravte nových obyvateľov sveta Brio World. Farmár s vozidlom a senom je ideálnym darčekom ako samostatná hračka alebo ako doplnok do sveta Brio World.


Brio World 33885 Staviteľný most
17,77 €

12,70 €

Most inšpirovaný železničnými mostami starých čias. Nastaviteľný most má jedinečný vzhľad. Postavte si ho tak vysoký, aby ste mohli pridať do svojej dráhy ďalšie poschodie. Každá dráha môže byť originál.


Brio World 33895 Vagón so senom
10,99 €
10,30 €

Kravička má vlastné prepravné vozidlo, ktoré možno ľahko pripojiť ku každej Brio lokomotíve. Pomôžte jej nastúpiť do vlaku sklopením rampy. Rovno jej zaklopte a uistite sa, že zostane bezpečne na svojom mieste.


Brio Zahnutý tunel

Brio Zahnutý tunel

Hodnotenie: 5
17,99 €
16,90 €

Flexibilný tunel je skvelým doplnkom ku vláčikodráham Brio. Dá sa použiť v dvoch variantoch ako zahnutý a ako rovný tunel. Je vyrobený z plastu v kombinácii s drevom. Tunel sa skladá z 3 segmentov, ktoré do seba jednoducho zapadnú.


Brio Železničné priecestie so závorami
9,90 €
9,70 €

Železničné priecestie podporované dopravnými značkami prinesie možnosť križovať železnicu autami. Vďaka pohyblivým závorám dáte autu jasne najavo, že sa blíži rýchly osobný alebo ťažký nákladný vlak, ktorý zmetie každú prekážku.


Hape Dvojitý most
26,17 €

20,30 €

Premostite diery na svojej železnici s dvojitým závesným mostom veľkých rozmerov. Doplňte svoju vláčikodráhu o unikátny most, ktorý sa stane ozdobou. Prekonajte morskú hladinu a doprajte pasažierom krásny výhľad.


Hape Koľaje - rozšírená sada
31,40 €

25,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nechajte pracovať svoju fantáziu a postavte si svoju železnicu snov. Súčasťou balenia sú štvorcestné križovatky, T-križovatky a mnoho ďalších. Doplňte svoju rozšírenú sadu o ďalšie doplnky k vláčikodráham a vytvorte tak dychberúcu trať.