Brio Železničný most s výťahom
23,50 €

Pri tomto železničnom moste stačí otočiť kľučkou a loď potom môže bezpečne preplávať pod mostom. Set obsahuje dvoje vzostupné koľaje pre jednoduché pripojenie k železničnému systému. Perfektný doplnok pre rozšírenie vašej vláčikodráhy.

Lamps Vlaková súprava
27,60 € 20,10 €

Pripravte sa na divokú jazdu s touto jedinečnou vlakovou súpravou a s rýchlovlakom. Táto dráha poteší každého malého rušňovodiča. U detí sa rozvíja jemná motorika.

Brio Svetelný semafor

Brio Svetelný semafor

Hodnotenie: 4,8
10,33 € 8,30 €

Svetelný semafor je nevyhnutný doplnok ku všetkým cestám a prejazdom sady Brio. Vďaka vloženým batériám semafor svieti a upozorňuje tak jazdca či majú stáť alebo môžu bezpečne prejsť.

Maxim Nádražie s garážou a výťahom
39,96 € 33,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Toto skvelé nádražie a garáž s výťahom zaistia hladké nadzemné parkovanie v centre veľkých miest, kde by inak autá zaberali veľké parkovisko pri obchodných, plaveckých, zábavných či športových centrách.

Brio Magnetická zvuková signalizácia
8,90 € 7,90 €

Zvuková signalizácia začne zvoniť, ak prechádza vláčik. Zvonenie je možné spustiť aj ručne. Je to ďalší skvelý doplnok k vašej vláčkodráhe Brio. Kvalitné drevené prevedenie.

Brio Garáž pre vlak

Brio Garáž pre vlak

Hodnotenie: 4,9
30,40 € 18,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Garáž pre vlak od značky Brio. I vlaky si potrebujú niekde zdriemnuť. V tejto drevenej garáži sa im dostane dokonalého odpočinku a údržby. Pomocou kolieska na streche otvárate dvere garáže. Keď sú dvere otvorené možno garáž používať aj ako tunel.

Brio Železničné priecestie so závorami
10,60 €

Železničné priecestie podporované dopravnými značkami prinesie možnosť križovať železnicu autami. Vďaka pohyblivým závorám dáte autu jasne najavo, že sa blíži rýchly osobný alebo ťažký nákladný vlak, ktorý zmetie každú prekážku.

Bigjigs Rail Drevená vláčikodráha Kamenný železničný tunel
10,20 €

Drevený železničný tunel v podobe kamennej stavby s vysoko kvalitným povrchom je základným kameňom a skvelým rozšírením každej vláčikodráhy. Tunel spestrí každú dráhu do ktorej je zapojený. Vláčikodráhy a ich príslušenstvo značky Bigjigs Rail je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.

Woody Veľká točňa, drevo a plast
11,70 € 9,80 €

Keď sa mašinky nemôžu otočiť priamo za roh, musia dlho obchádzať trate, aby sa dostali správnym smerom tam, kam potrebujú. Na točni, sa na malom priestore mašinka dokonale otočí, koľaje sadnú správne na seba a môže sa vydať do jedného z ôsmich smerov.

Maxim Interaktívne elektronické závory - anglické
21,10 € 17,40 €

Toto priecestie so závorami uľahčuje riadenie prevádzky ako na koľajniciach tak aj na ceste. Stačí stiahnuť závory dole a po prejazde mašinky závory začnú samy vydávať zvukový a svetelný signál.

Brio Železničný padací most
21,20 €

Železničný padací most k vláčkodráke Brio. Stlačte tlačidlo, koľaje vedúce cez most spadnú a celá doprava je v kolapse. Obnoviť most môžete zacvaknutím lišty späť na miesto.

Brio Vlaková stanica so zvukmi a svetlami
43,99 € 39,10 €

Stanica so zvukom a svetlom, kanceláriou a pánom signalistom je krásnym miestom pre čakajúcich cestujúcich. Vláčik prechádza cez stanicu pod hodinami. Nahrávacia železničná stanica umožňuje pomocou stlačenia tlačidla nahrávať hlasy alebo zvuky, ktoré si potom môžete ľubovoľne prehrávať.

Maxim Veľké depo s točnou
38,04 € 31,10 €

Veľké depo je určené až pre päť mašiniek či vagónikov. Dvojposchodová strecha umožňuje dokonalý prístup k všetkým zaparkovaným autám. Pred vjazdom do depa je funkčná točňa.

Brio Konštrukčný žeriav

Brio Konštrukčný žeriav

Hodnotenie: 4,6
19,22 € 18,20 €

Multifunkčný žeriav vyrobený z dreva s farebnými, plastovýmii komponentmi dvíha kontajnery vďaka magnetu upevnenému na háku a pomocou otočnej kľuky posúva kontajner hore/dole. Žeriav pôsobí autenticky a je potreba ku každej stavbe, alebo do nákladových centier.

Maxim - Posiada efekty dźwiękowe
19,59 € 16,70 €

Neobyčajné závory, ktoré uľahčujú riadenie prevádzky ako na koľajniciach, tak na ceste. Stačí stiahnuť závory dole a po prejazde mašinky závory začnú samy vydávať zvukový a svetelný signál a upozorňujú autá na ceste, že neradno vchádzať do koľajiska

Maxim Veľké depo s dverami
32,93 € 30,30 €

Otvorte dvere, prebuďte lokomotívy do nového dňa a do ďalších tvorivých hier s vláčikmi. Veľké depo má päť miest pre parkovanie mašiniek alebo čokoľvek iného čo potrebuje odpočívať. Výhybka s piatimi výjazdmi umožňuje každému malému inžinierovi pohodlný vjazd i výjazd mašiniek na voľné miesto v depe.

Maxim Padací most

Maxim Padací most

Hodnotenie: 4,8
12,93 € 12,10 €

Ďalší z radu padacích železničných mostov. Tentoraz ide o jednoramenný most, ktorý umožní prejdenie každému nadmerného nákladu. Vďaka ramenu, most sám drží v polohe hore a nemôže sa stať, že by samovoľne spadol nadol počas jazdy pod ním.

Brio Prekladisko s vagónikom a nákl. autom
32,15 € 25,80 €

Prekladisko s vagónikmi a nákladným autom od značky Brio. Pomocou silného ramena naložíte ľahko a bezpečne svoj náklad do vagónika alebo nákladného vozidla. Tento set je výborným doplnkom k ostatným vláčikodráhám Brio.

Woody Otáčací most

Woody Otáčací most

Hodnotenie: 5
11,07 € 9,90 €

Otáčací most ako pekný doplnok ku koľaji vláčikodráhy. Most je neoddeliteľnou súčasťou dráh. Vedie bezpečne vlaky s cestujúcimi cez rieky alebo cesty. Je kompatibilný s väčšinou vláčikodráh.

Brio Lietadlo

Brio Lietadlo

Hodnotenie: 4,9
22,19 € 20,50 €

Vďaka lietadlu BRIO získate rozhľad nad celým svetom. Lietadlo je možné otvoriť a pohodlne usadiť ako pilota, tak pasažiera s jeho batožinou. Pre pohodlné vystupovanie balenie obsahuje pojazdné schodisko.

Woody Rozšírená sada koľají zarážky s magnetom
7,82 € 7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Zväčši si svoju vláčikodráhu! To teraz ponúka táto rozširujúca sada koľají: zarážky s magnetom a bloky. Kvalitnú drevenú sadi možno pridať k akejkoľvek existujúcej kolekcii vláčikodráhy. Kompatibilná s ostatnými poprednými značkami drevených železníc.

Rappa Vlak Českej dráhy so zvukom a svetlom
23,50 € 17,40 €

Sada s originálnym vlakom od Českých dráh obsahuje lokomotívu s dvoma vagónmi aj vláčikodráhu skladajúcu sa z 12-tich zahnutých a 8-ich rovných koľají. Vlak vydáva zvuk a svieti.

Brio Signálna stanica s výhybkou
25,40 €

Signálna stanica s výhybkou ako rozširujúci set k vašej vláčikodráhe Brio. Otáčaním červeného gombíka rozhodnete akým smerom sa vlak vydá alebo zastaví alebo bude pokračovať ďalej v jazde.

Woody Adventný kalendár

Woody Adventný kalendár

Hodnotenie: 4,3
31,33 € 18,60 €

V tomto kalendári nájdete exkluzívne diely k dreveným vláčikodráham, ktoré sami o sebe po otvorení posledného okienka tvoria herný set. Súčasťou tohto setu je aj obal, ktorý sa stáva hernou plochou. Za 24 okienkami sa totiž skrýva kompletná hracia scéna s mašinkou, zvieratkami, postavičkami, vláčikmi a ďalším.

Woody Príslušenstvo k dráhe - depo veľké
24,30 €

Depo veľké ako pekný doplnok ku koľaji vláčikodráhy. Depo je potrebné na každej stanici, kde sa vlaky musia na večer schovať do garáží. Je kompatibilné s väčšinou vláčikodráh.

Bigjigs Rail vláčikodráha Exkluzívne depo pre 5 vláčikov
48,98 € 42,10 €

Exkluzívne a krásne prepracované vlakové depo, v ktorom môže naraz odpočívať až 5 vláčikov. Žiadna železnica by nebola úplná bez týchto krásnych garáží, ktoré sú navyše v jasných farbách. S dvierkami a sudmi na olej.

Vlakový set Express 84x62cm
14,32 €

Vlaková súprava Express na batérie. Kto by sa aspoň na chvíľu nechcel stať železničiarom? Vlakový set zabaví na dlhé hodiny.

Wiky Vláčik s mašinkou sada
27,18 €

Krásny set vláčika s mašinkou pre najmenších. Pospájaj koľajnice a vláčik môže vyraziť zo stanice.

Brio SMART TECH Umývacia linka
30,48 € 19,70 €

Všetky vlaky občas potrebujú umyť. Hlavne potom, čo prejdú čarovným svetom, ktorý si vytvoril. Valce sa rozpohybujú a vlak sa začne posúvať. Z umývacej linky medzitým vychádza zvuk vody a bublín. Čoskoro sa vlak zase rozžiari! Hračka využíva chytré interaktívne technológie s čipmi pre jednotlivé úkony.

Maxim Mostné oblúky

Maxim Mostné oblúky

Hodnotenie: 3
9,50 €

Tieto dva mostné oblúky môžu byť použité jednotlivo, spojené za sebou, alebo umiestnením na seba vytvoríte dvojposchodový oblúkový prejazd. Každý oblúk je plastový a má štyri robustné nohy, kvôli dobrej stabilite.

Brio World 33969 Slon a vagónik
12,13 € 9,80 €

Pripojte slona a jeho vagónik a vyrazte na cestu po BRIO svete. Slon má telo vyrobené z kvalitného dreva a hlavu z kvalitného, výrazne dekorovaného plastu. Vagónik sa dá za pomoci magnetu pripojiť k mašinke zo sveta Brio.

Bigjigs Rail Veľký žeriav
11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Železničná žeriav je nevyhnutným pomocníkom pri prekládke alebo nakládke tovaru v každom železničnom nákladovom nádraží. Magnet umiestnený na konci umožňuje prekladať náklady aj celé vagóny.

Bigjigs Rail Zdvíhací most
21,14 € 17,40 €

Deti naozaj milujú vysoké zdvíhacie mosty a spustenie brány. Samozrejme aj prechádzajúce vlaky pod nimi uspokoja nejedného železničného inžiniera. Kvalitné drevené spracovanie anglickej značky Bigjigs Rail.

Bigjigs Rail Drevené vláčikodráhy Trojité depo s vrátami
19,70 €

Trojité depo je skvelý spôsob ako parkovať vaše vláčiky na konci dňa. Chytré koľaje v popredí umožňujú vlakom vojsť do troch rôznych smerov. Pekne spracované Depo je dostupné len vo variante zelených koľají. Vláčikodráhy a ich príslušenstvo značky Bigjigs je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.

Brio Zahnutý tunel

Brio Zahnutý tunel

Hodnotenie: 3,6
17,99 € 15,50 €

Flexibilný tunel je skvelým doplnkom ku vláčikodráham Brio. Dá sa použiť v dvoch variantoch ako zahnutý a ako rovný tunel. Je vyrobený z plastu v kombinácii s drevom. Tunel sa skladá z 3 segmentov, ktoré do seba jednoducho zapadnú.

Hape Vláčik s nákladom
13,61 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Keď sa tento vlak rozbehne dole po trati, ozubený náklad sa veselo otáča dokola pre dynamický zážitok z hry! Dva ozubené náklady je možné vybrať pre hranie pri nakladaní a vykladaní.

Bigjigs Rail Hojdací most cez rieku
19,57 € 16,90 €

Hojdací most cez rieku ako skvelý doplnok vašej drevenej vláčikodráhy. Deti musia po moste prejsť na druhú stranu dráhy, ale pozor! Most nie je stabilný a preto si musia dať pozor, aby mašinka nespadla do vody.

Brio Most veľký "San Francisko"
21,60 € 20,10 €

Najdlhší most vo svete vlakodráh Brio umožní cestujúcim vo vlaku prejsť na vodou. Je len na deťoch či si vytvoria dva visuté mosty alebo jeden pevne stojaci dlhý most.

Brio World 33968 Nosorožec a vagónik
12,13 € 10,20 €

Pripojte nosorožca a jeho vagónik a vyrazte na cestu po BRIO svete. Nosorožec má telo vyrobené z kvalitného dreva a hlavu z kvalitného výrazne dekorovaného plastu. Vagónik sa dá za pomoci magnetu pripojiť k mašinke zo sveta Brio.

Bigjigs Rail Sada dopravných značiek
16,04 € 14,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelý doplnok drevenej autodráhy alebo vláčikodráhy je táto sada dopravných značiek. Deti môžu vďaka hraniu rozpoznávať dôležité cestné značenie. Je ideálne pre použitie s ktorýmkoľvek dreveným systémom Bigjigs Rail.

Brio Moja prvá zvuková signalizácia k vláčikodráhe
10,30 € 9,10 €

Zvuková signalizácia začne zvoniť, ak prechádza vláčik. Zvonenie je možné spustiť aj ručne. Je to ďalší skvelý doplnok k vašej vláčikodráhe Brio. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva.

Maxim Tunel s vodopádom

Maxim Tunel s vodopádom

Hodnotenie: 4,7
11,70 €

Horská jazda poskytuje mnoho nástrah, s ktorými sa vláčiky musia vysporiadať. Jednou z nich je tento tunel, ktorý vedie pozdĺž vysokých a strmých skál alebo vedie priamo cez vodopád ľadovej vody. Cestujúci musia byť vopred pripravení, rušňovodič totiž bude musieť poriadne pridať na rýchlosti, pretože keby mali cestujúci otvorené okienka, mohol by byť vlak plný vody.

Maxim Most San Francisco

Maxim Most San Francisco

Hodnotenie: 5
13,56 € 11,40 €

Rozšírte svoju vláčikodráhu o jedinečný červený 80 cm dlhý most, ktorý je kópiou známeho amerického mosta v San Franciscu. Balenie obsahuje plastový most a nájazdové koľaje.

Hape Mašinka na solárny pohon
15,53 € 11 €

Posledný kus za túto cenu!

Zabudnite na nákup batérií! Táto šikovná mašinka má svoj vlastný solárny panel, ktorý generuje dostatok elektrickej energie pre napájanie svetlom. Sledujte, ako mašinka žiarivo svieti, keď ju tlačíte po koľajniciach!