Hape Vláčkodráha Grand City-40%
103,09 € 61 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Vláčkodráha Grand City predstavuje veľkú dvojúrovňovú vlakovú stanicu s výťahom. Cez lístky je možné rozsvietiť projekciu piatich miest. Ďalej je možné mikrofónom nahrať odkaz pre cestujúcich, či rozsvietiť svetlo v hornom poschodí.

Woody Vláčkodráha s mostem a zastávkou, 90 dílů-35%
54,30 € 35,20 €

Výpredaj

Vláčkodráha s příslušenstvím navrženým českým designérem obsahuje 90 dílů. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a jednotlivé díly je možné kombinovat i s ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu. Součástí balení jsou koleje, vláčky, ale i další příslušenství jako například stromy, značky či domy.

Woody Vláčkodráha s hlavním nádražím, 130 dílů-35%
108,60 € 70,40 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Velká vláčkodráha s originálním příslušenstvím navrženým českým designérem. Balení obsahuje 130 dílů. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a jednotlivé díly je možné kombinovat i s ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu. Součástí balení jsou koleje, vláčky, ale i nádraží, tunel, most a další příslušenství jako například stromy, značky či domy.

Woody Vláčkodráha s elektrickou mašinkou a viaduktom-31%
44,90 € 30,80 €

Výpredaj

Vláčkodráha s príslušenstvom navrhnutým českým dizajnérom obsahuje 60 dielov. Zostava obsahuje elektrickú mašinku. Dráhu možno postaviť zakaždým inak a jednotlivé diely je možné kombinovať aj s ostatnými železničnými dráhami dostupnými na našom trhu.

Rappa Vlak Českej dráhy so zvukom a svetlom
23,50 € 20,10 €

Sada s originálnym vlakom od Českých dráh obsahuje lokomotívu s dvoma vagónmi aj vláčikodráhu skladajúcu sa z 12-tich zahnutých a 8-ich rovných koľají. Vlak vydáva zvuk a svieti.

Maxim Interaktívne elektronické závory - anglické
21,10 € 17,30 €

Toto priecestie so závorami uľahčuje riadenie prevádzky ako na koľajniciach tak aj na ceste. Stačí stiahnuť závory dole a po prejazde mašinky závory začnú samy vydávať zvukový a svetelný signál.

Brio Železničný padací most
21,20 €

Železničný padací most k vláčkodráke Brio. Stlačte tlačidlo, koľaje vedúce cez most spadnú a celá doprava je v kolapse. Obnoviť most môžete zacvaknutím lišty späť na miesto.

Brio Železničný most s výťahom
26 €

Posledný kus za túto cenu!

Pri tomto železničnom moste stačí otočiť kľučkou a loď potom môže bezpečne preplávať pod mostom. Set obsahuje dvoje vzostupné koľaje pre jednoduché pripojenie k železničnému systému. Perfektný doplnok pre rozšírenie vašej vláčikodráhy.

Brio Garáž pre vlak

Brio Garáž pre vlak

Hodnotenie: 5
30,40 € 21,60 €

Garáž pre vlak od značky Brio. I vlaky si potrebujú niekde zdriemnuť. V tejto drevenej garáži sa im dostane dokonalého odpočinku a údržby. Pomocou kolieska na streche otvárate dvere garáže. Keď sú dvere otvorené možno garáž používať aj ako tunel.

Lamps Vláčkodráha s rychlovlakem
27,60 € 24 €

Připravte se na divokou jízdu s touto jedinečnou vlakovou soupravou a s rychlovlakem. Tato dráha potěší každého malého strojvůdce. U dětí se rozvíjí jemná motorika.

Brio Konštrukčný žeriav

Brio Konštrukčný žeriav

Hodnotenie: 4,5
19,22 € 18,10 €

Multifunkčný žeriav vyrobený z dreva s farebnými, plastovýmii komponentmi dvíha kontajnery vďaka magnetu upevnenému na háku a pomocou otočnej kľuky posúva kontajner hore/dole. Žeriav pôsobí autenticky a je potreba ku každej stavbe, alebo do nákladových centier.

Brio Magnetická zvuková signalizácia
11,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Zvuková signalizácia začne zvoniť, ak prechádza vláčik. Zvonenie je možné spustiť aj ručne. Je to ďalší skvelý doplnok k vašej vláčkodráhe Brio. Kvalitné drevené prevedenie.

Maxim Hlavná stanica

Maxim Hlavná stanica

Hodnotenie: 5
33,01 € 16,50 €

Maxim Hlavná stanica je ďalší z mnohých dielikov pre vláčikodráhy. Privezte vlak na hlavný rázcestník do všetkých krajín sveta. Vytvorte svoju unikátnu vláčikodráhu a bavte sa hrou na rušňovodiča, výpravcu alebo správcu železníc.

Maxim Tunel s nadjazdom

Maxim Tunel s nadjazdom

Hodnotenie: 3,5
13,40 €

Úzky a tmavý tunel, ktorý vyzerá tajomne a nebezpečne, pre mašinky nepríjemná vec, ale nie je sa čoho báť, dá sa bezpečne prejsť veľkou rýchlosťou a nabudúce sa na neho pre zmenu pozrieť z zhora a nadísť nad ním. Balenie obsahuje tunel aj nadjazdové koľaje.

Maxim Maják

Maxim Maják

Hodnotenie: 4
21,50 € 20,10 €

Pobrežný maják navádza lode z ďalekých diaľok morí a oceánov, aby v bezpečí zakotvili v prístave. Urobte zo svojho mesta neobyčajné miesto, kde sa stretáva lodná, automobilová aj železničná doprava. Po stlačení tlačidla sa svetlo na majáku rozsvieti a roztočí.

Woody Vláčikodráha ZOO s vláčikom a zvieratami
39,05 € 30,80 €

Vláčikodráha tvorí komplet zoologickú záhradu aj s vláčikom na prepravu zvierat, s parkoviskom a vstupom do ZOO. Sada je vhodná ako prvá vláčkodráha, ku ktorej možno dokupovať ďalšie koľaje a príslušenstvo.

Maxim Veľké depo s točnou
38,60 €

Veľké depo je určené až pre päť mašiniek či vagónikov. Dvojposchodová strecha umožňuje dokonalý prístup k všetkým zaparkovaným autám. Pred vjazdom do depa je funkčná točňa.

Lamps Vláčkodráha s nákladním vlakem
31,40 € 27,10 €

Připravte se na divokou jízdu s touto jedinečnou vlakovou soupravou s nákladními vagóny. Tato dráha potěší každého malého strojvůdce. U dětí se rozvíjí jemná motorika.

Maxim Tunel s vodopádom

Maxim Tunel s vodopádom

Hodnotenie: 4,5
13,40 €

Horská jazda poskytuje mnoho nástrah, s ktorými sa vláčiky musia vysporiadať. Jednou z nich je tento tunel, ktorý vedie pozdĺž vysokých a strmých skál alebo vedie priamo cez vodopád ľadovej vody. Cestujúci musia byť vopred pripravení, rušňovodič totiž bude musieť poriadne pridať na rýchlosti, pretože keby mali cestujúci otvorené okienka, mohol by byť vlak plný vody.

Brio Zahnutý tunel

Brio Zahnutý tunel

Hodnotenie: 3,5
17,99 € 14,20 €

Flexibilný tunel je skvelým doplnkom ku vláčikodráham Brio. Dá sa použiť v dvoch variantoch ako zahnutý a ako rovný tunel. Je vyrobený z plastu v kombinácii s drevom. Tunel sa skladá z 3 segmentov, ktoré do seba jednoducho zapadnú.

Bigjigs Rail vláčikodráha Exkluzívne depo pre 5 vláčikov
38,50 €

Exkluzívne a krásne prepracované vlakové depo, v ktorom môže naraz odpočívať až 5 vláčikov. Žiadna železnica by nebola úplná bez týchto krásnych garáží, ktoré sú navyše v jasných farbách. S dvierkami a sudmi na olej.

Maxim Padací most

Maxim Padací most

Hodnotenie: 5
13,80 €

Ďalší z radu padacích železničných mostov. Tentoraz ide o jednoramenný most, ktorý umožní prejdenie každému nadmerného nákladu. Vďaka ramenu, most sám drží v polohe hore a nemôže sa stať, že by samovoľne spadol nadol počas jazdy pod ním.

Brio Most veľký "San Francisko"
21,60 € 20,80 €

Najdlhší most vo svete vlakodráh Brio umožní cestujúcim vo vlaku prejsť na vodou. Je len na deťoch či si vytvoria dva visuté mosty alebo jeden pevne stojaci dlhý most.

Brio Variabilný rodinný dom
64,28 € 55,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľký variabilný dom z kolekcie Brio World si jednoducho postavíš ako chceš. Dom môžeš mať jednoposchodový alebo aj viac, záleží len na tebe. Tento rodinný dom je skvelým doplnkom k vláčikodráhám Brio.

Bigjigs Rail Drevená vláčikodráha Kamenný železničný tunel
8,80 €

Drevený železničný tunel v podobe kamennej stavby s vysoko kvalitným povrchom je základným kameňom a skvelým rozšírením každej vláčikodráhy. Tunel spestrí každú dráhu do ktorej je zapojený. Vláčikodráhy a ich príslušenstvo značky Bigjigs Rail je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.

Woody Príslušenstvo k dráhe - depo veľké
21,07 € 16,50 €

Depo veľké ako pekný doplnok ku koľaji vláčikodráhy. Depo je potrebné na každej stanici, kde sa vlaky musia na večer schovať do garáží. Je kompatibilné s väčšinou vláčikodráh.

Brio Vrtuľník hasiči

Brio Vrtuľník hasiči

Hodnotenie: 5
15,43 € 11,80 €

Otvorte kabínu, usaďte pilota a leťte cez mesto skontrolovať či je všetko v poriadku. Ale nie, tamto horí les, rýchlo sa vráťte na základňu, pripojte nádrž s vodou a rýchlo leťte bojovať s požiarom. Uf, stihli ste to včas. Vrtuľník je vyrobený z dreva v kombinácii s plastom.

Brio Policajná dodávka

Brio Policajná dodávka

Hodnotenie: 5
18,54 € 13,80 €

Rýchlo z cesty! Policajná dodávka rýchlo uháňa ulicou s blikajúcimi svetlami a za kvílenia sirény! Došlo k nehode a policajt sa ponáhľa presmerovať prevádzku. Policajná dodávka je vyrobená z plastu, má zvukové a svetelné efekty.

Brio World 33968 Nosorožec a vagónik
12,13 € 9 €

Pripojte nosorožca a jeho vagónik a vyrazte na cestu po BRIO svete. Nosorožec má telo vyrobené z kvalitného dreva a hlavu z kvalitného výrazne dekorovaného plastu. Vagónik sa dá za pomoci magnetu pripojiť k mašinke zo sveta Brio.

Bigjigs Rail Drevené vláčikodráhy - Dlhý železničný most
14,90 €

Krásny rozširujúci doplnok k vláčikodráham. Veľmi dlhý a vysoký drevený most pre vláčiky, pod ktorým konečne prejdú všetky mašinky a vagóniky bez problémov aj s veľkými nákladmi. Vláčikodráhy a ich príslušenstvo značky Bigjigs je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.

Brio Vlaková stanica so zvukmi a svetlami
43,99 € 39,40 €

Stanica so zvukom a svetlom, kanceláriou a pánom signalistom je krásnym miestom pre čakajúcich cestujúcich. Vláčik prechádza cez stanicu pod hodinami. Nahrávacia železničná stanica umožňuje pomocou stlačenia tlačidla nahrávať hlasy alebo zvuky, ktoré si potom môžete ľubovoľne prehrávať.

Lamps Dráha s mašinkou 708 cm
19,39 € 14,50 €

Pripravte sa na divokú jazdu s touto jedinečnou vláčikodráhou, ktorá sa skladá zo 114 dielikov. Celková dĺžka trate je 708 cm a možno na nej stavať tiež otáčky o 360 stupňov. Vláčik pri jazde svieti.

Bigjigs Rail Drevené vláčikodráhy Trojité depo s vrátami
18,90 €

Trojité depo je skvelý spôsob ako parkovať vaše vláčiky na konci dňa. Chytré koľaje v popredí umožňujú vlakom vojsť do troch rôznych smerov. Pekne spracované Depo je dostupné len vo variante zelených koľají. Vláčikodráhy a ich príslušenstvo značky Bigjigs je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.

Bigjigs Rail Veľký žeriav
10,50 €

Železničná žeriav je nevyhnutným pomocníkom pri prekládke alebo nakládke tovaru v každom železničnom nákladovom nádraží. Magnet umiestnený na konci umožňuje prekladať náklady aj celé vagóny.

Maxim Stredné depo s dverami
14,41 € 13,60 €

Veľmi potrebné depo, ktoré dáva vláčikom pocit domova a ponúka im strechu nad hlavou. Depo má skvelú vychytávku v podobe dvoch tlačidiel na streche depa, keď tlačidlo stlačíte, mašinka sama vyjde naproti novému dňu a novým úlohám, ktoré pre nich malí inžinieri prichystali.

Maxim Signalizačná veža
16,90 € 12,40 €

Na vyťažených tratiach je dôležité, aby nedochádzalo k nebezpečným zrážkam vlakov. Pohyblivý staničný signalista vám bude pomáhať v poslušnosti mašiniek, keď signalizuje červená – stáť alebo zelená – choď! Malí inžinieri musia dávať veľký pozor na jednotlivé signály, aby ochránili svojich cestujúcich aj náklad v poriadku a bez kolízií.

Bigjigs Rail Drevená vláčikodráha Zvoniaca veža
17,70 €

Skvelý doplnok k vašej existujúcej drevenej vláčikodráhe. Je to táto nádherná veža s odnímateľnou strechou. Veža zvoní pri prejazde vlaku pomocou magnetov skrytých v drevenej konštrukcii. Vláčikodráhy a ich príslušenstvo značky Bigjigs je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.

Bigjigs Rail Most

Bigjigs Rail Most

Hodnotenie: 4,5
7,80 €

Ak potrebujete prekonať vlakom rieku, cestu alebo kríženia s inou dráhou, potom budete potrebovať práve tento trojoblúkový most. S detailne vykreslenou kamenárskou prácou po jeho stranách a kvalitnou povrchovou úpravou je tento most ceneným doplnkom drevenej vláčikodráhy.

Maxim Železničná opravovňa
15,30 € 13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Každá mašinka potrebuje čas od času poopraviť. V opravovni sa postarajú o jej dobrý technický stav. Tu sa môžu mašinky zastaviť s poruchami a závadami. Po otočení červenej páčky sa nadvihne koľaj a mašinka sama odíde.

Maxim Vláčikodráha s visutým mostom - 57 ks
38,82 € 31,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírte svoju vláčikodráhu o jedinečný červený 80 cm dlhý most, ktorý je kópiou známeho amerického mosta v San Franciscu. Balenie obsahuje plastový most a nájazdové koľaje.

Brio Elektrický trajekt

Brio Elektrický trajekt

Hodnotenie: 5
19,90 € 19,70 €

Trajekt k vláčkodráhám so svetelnými a zvukovými efektami. Set obsahuje dve špeciálne koľaje a samotný trajekt so svietiacimi pozičnými svetlami a sirénou. Predok a zadok trajektu sú sklopné, aby vlak mohol vojsť dovnútra trajektu.

Maxim Depo pre dve lokomotívy
14,20 € 11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne depo ponúka zázemie pre dve lokomotívy, ktoré si tu môžu oddýchnuť a nabrať ďalšie sily. Depo je vhodné pre mašinky s rozmermi cca 12,5 × 13 × 15 cm.

Bigjigs Rail Zdvíhací most
18,50 €

Deti naozaj milujú vysoké zdvíhacie mosty a spustenie brány. Samozrejme aj prechádzajúce vlaky pod nimi uspokoja nejedného železničného inžiniera. Kvalitné drevené spracovanie anglickej značky Bigjigs Rail.

Maxim Vláčikodráha - Prímorské mesto - 80 ks
62,13 € 43,20 €
+ doprava zadarmo

Tento veľký set obsahuje celkovo 80 dielov. Dominantou vláčikodráhy je visutý most nad prímorským mestečkom. Súčasťou je veľa zaujímavých doplnkov vrátane domov, áut či postavičiek.

Bigjigs Rail Dvojitý železniční tunel
12,60 €

Drevený dvojitý železničný tunel z červených tehál s vysoko kvalitným povrchom je skvelým rozšírením každej vláčikodráhy. V tunely je veľa miesta pre prechádzaní dvoch vlakov, čo umožňuje väčšiu zábavu pri hre! Kvalitné drevené spracovanie anglickej značky Bigjigs Rail.

Brio World 33436 Nakladač
12,13 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento nakladač s predným zdvíhačom umožní zdvíhať tie najťažšie drevené náklady vo Vašej BRIO World vláčkodráhe. Výrazná žltá farba a realistické spracovanie vtiahnuť dieťa do hry.

Brio World 33966 Lev a vagónik
12,13 € 11,40 €

Pripojte leva a jeho vagónik a vyrazte na cestu po BRIO svete. Lev má telo vyrobené z kvalitného dreva a hlavu z kvalitného výrazne dekorovaného plastu. Vagónik sa dá za pomoci magnetu pripojiť k mašinke zo sveta Brio.

Fisher-Price Rozširujúci set Hazard tracks
19,35 € 15,70 €

Postavte, rozšírte a upravte si svoj vlastný motorový svet Mašinky Tomáša a jeho priateľov s týmto rozširujúcim setom Trackmaster od Fisher-Price®. Pripojte diely k ďalším rozširujúcim setom a herným setom vláčikov Trackmaster a postavte si vlastnú originálnu železnicu!