Toaletný stolík/toaletka, biela, WAGNER 3
57 €

Máte doma kút, ktorému niečo chýba? Niečo jedinečné, neopozerané a šarmantné? Práve ste to našli. Toaletný stolík WAGNER 3 vás očarí svojou krásou a dizajnom.

Vankúš, béžová, 45x45, EBONA TYP 2
15 €

Hľadáte pekný dekoratívny vankúš do vášho interiéru? Chlpatý vankúš EBONA TYP 2 z umelej kožušiny vám dodá pocit tepla a útulnosti. Nechajte sa rozmaznávať.

Vankúš, čierna, 45x45, RABITA TYP 1
14 € 12 €

Nechajte sa rozmaznávať mäkkými dotykmi vankúšov z kolekcie RABITA. Malé, príjemné potešenie, ktoré štýlovo ozdobí interiér a urobí vám radosť.

Vankúš, sivá, 45x45, RABITA TYP 3
14 € 12 €

Nechajte sa rozmaznávať mäkkými dotykmi vankúšov z kolekcie RABITA. Malé, príjemné potešenie, ktoré štýlovo ozdobí interiér a urobí vám radosť.

Toaletný stolík/toaletka, biela, RODES
129 € 65 €

Ktorá žena by sa nechcela cítiť aspoň chvíľu rozmaznávaná ako princezná? Na scénu prichádza RODES, stolík v barokovom štýle, prinášajúci eleganciu a luxus.

Toaletný stolík, toaletka, biela, LUZIA
88 €

Novinka

Každá žena potrebuje miesto na každodenný skrášľovací rituál. Čas, kedy sa venuje len sama sebe. Toaletný stolík LUZIA, očarí dizajnom, ale aj praktickosťou.

Toaletný stolík, toaletka, biela, GINO
99 €

Toaletný stolík GINO v bielom prevedení, to je splnený sen každej ženy. Cíťte sa rozmaznávaná vo svojom vlastnom, malom skrášľovacom kráľovstve.

Toaletný stolík, toaletka, biela, RESINA
129 €

Splátky bez navýšenia

Doprajte svojej kráse priestor, vytvorte si súkromnú oázu rozmaznávania. Toaletný stolík RESINA sa postará, aby sa z princeznej stana dokonalá kráľovná.

Šperkovnica so zrkadlom, biela, DINIS
123 €

Splátky bez navýšenia

Doprajte vašim doplnkom, šperkom a líčidlám vznešený a elegantný domov. Šperkovnica DINIS im ho rada poskytne. Štýlová dáma, ktorá udrží poriadok.

Toaletný stolík, dub wellington/biela, LEIRA
113 €

Splátky bez navýšenia

Krásne krásny! Taký je toaletný stolík LEIRA zo sektorového nábytku vhodného na zariadenie obývačiek a spálni. V prevedení dub wellington a biela.

Toaletný stolík, toaletka, biela, LILIEN
149 €

Splátky bez navýšenia

Staňte sa aspoň na chvíľu kráľovnou a doprajte svojej kozmetike, parfumom, hrebeňom a šperkom nový domov. Toaletný stolík LILIEN vám ochotne poslúži.

Toalený stolík/toaletka, biela, RODES NEW
129 € 113 €

Splátky bez navýšenia

Ktorá žena by sa nechcela cítiť aspoň chvíľu rozmaznávaná ako princezná? Na scénu prichádza RODES NEW, stolík v barokovom štýle, prinášajúci eleganciu a luxus.

Toaletný stolík, toaletka, biela, BEAUTY
89 € 74 €

Z princeznej sa každé ráno stane kráľovná. Moderný toaletný stolík BEAUTY v bielom prevedení dokonale zapadne do vášho skrášľovacieho kútika.

Toaletný stolík/toaletka, biela, WAGNER 2
88 € 82 €

Máte doma kút, ktorému niečo chýba? Niečo jedinečné, neobyčajné a šarmantné? Práve ste to našli. Toaletný stolík WAGNER 2 vás očarí svojou krásou a dizajnom.

Vankúš, ružová, 45x45, EBONA TYP 7
15 €

Hľadáte pekný dekoratívny vankúš do vášho interiéru? Chlpatý vankúš EBONA TYP 7 z umelej kožušiny vám dodá pocit tepla a útulnosti. Nechajte sa rozmaznávať.

Vankúš, sivá, 45x45, EBONA TYP 5
15 €

Hľadáte pekný dekoratívny vankúš do vášho interiéru? Chlpatý vankúš EBONA TYP 5 z umelej kožušiny vám dodá pocit tepla a útulnosti. Nechajte sa rozmaznávať.

Šperkovnica so zrkadlom, biela, RULIA
118 €

Splátky bez navýšenia

Pôvabná, elegantná a vznešená šperkovnica RULIA je ideálne riešenie pre každú dokonalú dámu. Dostane vás premysleným riešením úložného priestoru a dizajnom.

Toaletný stolík, toaletka, biela/hnedá, MARVEL
143 €

Splátky bez navýšenia

Elegantný toaletný stolík MARVEL s romantickým dizajnom bude vytúženou oázou len pre vás a vašu krásu. Naštartujte každý deň s pocitom výnimočnosti.

Toaletný stolík, toaletka s lavicou, biela, DELIMA
169 €

Splátky bez navýšenia

Originálny a štýlový stolík s lavicou DELIMA si nájde miesto v každej domácnosti. Vyžaruje z neho prirodzenosť, záujme jednoduchým dizajnom v bielej farbe.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: