Sir Joseph Down boots

Sir Joseph Down boots

Hodnotenie: 4,2
46,40 €

Páperové papuče od českej značky Sir Joseph pre zvýšenie tepelného komfortu v spacom vaku aj pri pobyte mimo neho (v stane, pri bivaku). Vrchný materiál SOFTEX® Diamond RS a náplň z husieho peria zaručuje kvalitu.

Outwell Poly Liner Single-55%
24,40 € 10,90 €

Akcia

Outwell Poly Liner Single je vložka do spacáku z brúseného polyesteru. Jednoducho sa pripája. Vhodným detailom je 1/3 zips pre ľahkú manipuláciu.

The North Face W Thermoball Tent Mule IV
53,33 € 40,10 €

The North Face W Thermoball Tent Mule IV sú zateplené papuče, ktoré prídu vhod pri posedení na chate po skialpovej túre. Pri pohybe okolo stanu oceníte protišmykovú podrážku.

Coleman Self-Inflated Pillow
19 €

Coleman Self-Inflated Pillow je samonafukovací vankúšik vhodný na cesty. Pri ležaní na boku si pomocou vankúšika výrazne zvýšite komfort. Pohodlný samonafukovací vankúšik môžete mať vždy po ruke.

Outwell Cotton Liner Double
50,41 € 32,30 €

Outwell Cotton Liner Double je vložka do spacáku pre dvoch zo zmesi bavlny a polyesteru. Ľahko sa pripája. Vhodným detailom sú 1/3 zipsy pre ľahkú manipuláciu.

The North Face W Thermoball Tent Mule Faux Fur IV
57,17 € 42,90 €

The North Face W Thermoball Tent Mule IV sú zateplené papuče s umelou kožušinou, ktoré prídu vhod pri posedení na chate po skialpovej túre. Pri pohybe okolo stanu oceníte protišmykovú podrážku.

Husky Pilow

Husky Pilow

Hodnotenie: 4,7
17,75 € 13,80 €

Zbaliteľný vankúšik Husky Pillow z príjemného microfleece materiálu. Ideálny parťák na dlhé cesty a pohodlné spanie v prírode.

Lifeventure Inflatable Neck Pillow
14,50 €

Lifeventure Inflatable Neck Pillow je komfortný nafukovací cestovný vankúšik z polyesteru a príjemného TPU poťahu. Rýchlonafukovací / vyfukovací ventil a ergonomický tvar. Baliaci vak je súčasťou.

Outwell Cotton Liner Single
30,31 € 20 €

Outwell Cotton Liner Single je vložka do spacáku zo zmesi bavlny a polyesteru. Jednoducho sa pripája. Vhodným detailom je 1/3 zips pre ľahkú manipuláciu.

Outwell Poly Liner Double
35,83 € 24,90 €

Outwell Poly Liner Double je vložka do spacáku pre dvoch z brúseného polyesteru. Jednoducho sa pripája. Vhodným detailom sú 1/3 zipsy pre ľahkú manipuláciu.

Outwell Vankúš Memory Pillow Grey
30,32 € 26,60 €

Vankúš ergonomického tvaru disponuje výplňou z pamäťovej peny a mikroguľôčok. Je vodeodolný a opatrený umývateľným povlakom. Outwell Vankúš Memory Pillow Grey je ideálnym doplnkom pri výletoch a kempovaní.

Tatonka Eye Mask

Tatonka Eye Mask

Hodnotenie: 5
7,65 € 7,40 €

Tatonka Eye Mask je cestovná maska na oči s nastaviteľným pásikom. Príjemný materiál a rýchloupínacia plochá pracka umožňujú kvalitný spánok aj cez deň.

Vango Self Inflating Pillow

Vango Self Inflating Pillow

Hodnotenie: 4,7
11,50 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovný vankúš s transportným obalom disponuje svojou pohodlnosťou a zaistí vám nerušený spánok. Obsahuje penovú izoláciu open-cell, ktorá pekne hreje. Vango Self inflating Pillow je vhodným doplnkom ku spacáku.