Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 15910203

Vidaxl Pure2Improve Futbalový odrážač P2I150020

Vidaxl Pure2Improve Futbalový odrážač P2I150020

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Futbalový odrážač od značky Pure2Improve sa dá nastaviť na odrážanie vašich striel po zemi alebo vo vzduchu, a tak môžete trénovať rôzne druhy ovládania lopty. Celý popis
92,50 €
Tovar od: Greatstore
92,50 €

28.9.2023 - 29.9.2023 na vašej adrese

Popis

Futbalový odrážač od značky Pure2Improve sa dá nastaviť na odrážanie vašich striel po zemi alebo vo vzduchu, a tak môžete trénovať rôzne druhy ovládania lopty.

Vďaka svojmu exkluzívnemu dizajnu sa dá tento futbalový odrážač jednoducho prispôsobiť viacerým uhlom pre rôzne spôsoby odrazenia lopty. Sieť má farebne kontrastný stred, do ktorého sa miery. Vďaka ťažkej oceľovej tubovej konštrukcii je rám zostrojený tak, aby bol trvácny. Zadná časť je navrhnutá pre tréning v kombinácií tréningu „hoď a bež“. Dá sa zložiť pre jednoduché skladovanie či prenášanie.

Výrobky od Pure2Improve pomáhajú atlétom akýchkoľvek úrovní zlepšovať svoj výkon. Ak už máte radi futbal, hokej, ľadové korčulovanie či plávanie, výborná fyzická kondícia zlepší váš atletický výkon a ochráni vás pred zraneniami. Každý šport so sebou prináša rôzne fyzické požiadavky na vaše telo. Na to, aby ste sa dostali na vrchol svojich možností môžete potrebovať trénovať zlepšenie vašej rovnováhy, flexibility či obratnosti.

  • Farba: Čierna a červená
  • Materiál: 70% kov a 30% sieť
  • Rozmery: 111.7 × 105.5 × 63.5 cm (D x Š x V)
  • Pevné oceľové tuby
  • Jedinečná konštrukcia sa dokáže ľahko prispôsobiť uhly pre rôzne možnosti odrazu lopty