POLAROID Originals 600 Black/White 8 ks + farebné rámčeky

Značka: POLAROID Náš kód: 1100956

POLAROID Originals 600 Black/White 8 ks + farebné rámčeky

Čiernobiely instantný film s farebnými rámčekmi pre vintage fotoaparáty Polaroid 600 a i-Type (OneStep 2). Zachytí vaše fotografie v bohatom spektre textúr a tónov. Náplň pre 8 ks fotografií v balení. Celý popis

20.9

20,90 € vrátane RP a DPH

Popis

Popis produktu

Čiernobiely instantný film s farebnými rámčekmi pre vintage fotoaparáty Polaroid 600 a i-Type (OneStep 2). Zachytí vaše fotografie v bohatom spektre textúr a tónov. Náplň pre 8 ks fotografií v balení.

Edícia čiernobielych filmov s farebnými rámčekmi je nová hravá úprava originálneho instantného filmu Polaroid 600 pre vintage fotoaparáty Polaroid 600 a i-Type (OneStep 2). Zachytí vaše fotografie v bohatom spektre textúr a tónov a navyše ju ozdobia hravým farebným rámčekom.

Rámček, ktorý je pre fotografie Polaroid typický, vás prekvapí modernými pastelovými farbami – červená, zelená, fialová, ružová, oranžová, žltá, svetlo modrá a tmavo modrá. Fotoaparát Polaroid 600 a filmy s farebnými rámčekmi sú super doplnkom fotokútiku na každej party, detskej oslave, svadbe a iných spoločenských akciách.

Každá fotografia, ktorú vytvárate, je jedinečná – nepredvídateľná a nenahraditeľná. A čo sa deje na obrázku? Túto časť ponecháme na vás ..

  • Kompatibilná s fotoaparátmi Polaroid 600 a i-Type (OneStep 2)
  • V balení 8 fotografií
  • Farebné rámčeky (červená, zelená, fialová, ružová, oranžová, žltá, svetlo modrá, tmavo modrá)
  • Rozmery filmu: 107 × 88 mm
  • Rozmery fotografie: 79 × 79 mm
  • Čas vyvíjania fotografie: 10 – 15 minút
  • Kompatibilná s fotoaparátmi Polaroid 600 a i-Type (OneStep 2)

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ instantná fotografia
Počet kusov v balení 8 ks