LED osvetlenie ku obývacej stene, ROSO
27 €

Novinka

Moderné LED osvetlenie ROSO vytvorí dokonalú obývaciu izbu. Postará sa o to, aby vaša domácnosť zažiarila a každého upútala už na prvý pohľad.

Sušiak na bielizeň, oceľ, DENAL
38 €

Hľadaté sušiak, ktorý ušetrí miesto, a zároveň disponuje širokým úložným priestorom? V tom prípade si vyberte rozkladací sušiak na bielizeň DENAL.

Sušiak na bielizeň, oceľ, ALVAR
36 € 27 €

Vešanie prádla nemusí byť frustrujúce. Sušiak ALVAR vám ponúka nový rozmer zábavy. Vyšantite sa a doprajte vašej bielizni kvalitný odpočinok v náruči ocele.

Príručný stolík, biela, KALA
17 €

Praktickosť je druhé meno príručného stolíka KALA. Je multifunkčný, oceníte jeho všestranné využitie. Šikovný pomocník, vo farebnom prevedení biela.

Stojan na uteráky, bambus/biela, KOMO
28 €

Nemáte kde odkladať uteráky v kúpeľni? Stojan na uteráky KOMO v prevedení drevo biela a bambus prírodný vám zjednoduší a spríjemní rannú aj večernú hygienu.

Pojazdný kôš na bielizeň, béžová, KODOR
19,90 €

Novinka

Kúpeľňa je dôležitým miestom v našej domácnosti a každá maličkosť by tu mala mať svoje miesto. Pojazdný kôš na bielizeň KODOR si to miesto zaručene nájde.

Stojan na uteráky, bambus/biela, TENS
38 €

Novinka

Nemáte kde odkladať uteráky v kúpeľni? Stojan na uteráky TENS v prevedení biela a bambus prírodný vám zjednoduší a spríjemní rannú aj večernú hygienu.

Príručný stolík, biela, ABBAS NEW
19,90 €

Novinka

Príručný stolík ABBAS NEW je presne to, čo vám vo vašej domácnosti chýba. Nechajte sa očariť jeho pekným dizajnom v bielom farebnom prevedení.

Príručný stolík, dub/čierna, JAKIM TYP 1
15 €

Máme pre vás príručný stolík, s ktorým budete určite chcieť žiť a bývať! Je ním príručný stolík JAKIM TYP 1 v prevedení dub a čierne kovové nohy.

Príručný stolík, biela, VALMAR
18 €

Novinka

Tvarovo jednoduchý, a pritom tak elegantný a moderný. Príručný stolík VALMAR, nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. V bielom prevedení, nikdy neomrzí.

Príručný stolík, dub/biela, JAKIM TYP 2
13 €

Máme pre vás príručný stolík, s ktorým budete určite chcieť žiť a bývať! Je ním príručný stolík JAKIM TYP 2 v prevedení dub a biele kovové nohy.

Príručný stolík, dub/čierna, KALEB
26 €

Elegancia v každom jeho kúsku. Moderný príručný stolík KALEB vám v mnohých oblastiach uľahčí život. Dubové drevo a čierne nohy, to je osviežujúca kombinácia.

Príručný stolík, dub sonoma/čierna, CAMERO
36 € 28 €

Už máte v domácnosti multifunkčný príručný stolík? Nie? V tom prípade vyskúšajte CAMERO. Trendová kombinácia dub sonoma a čierna zapadne do každého interiéru.

Príručný stolík, grafit/čierna, BATIS TYP 1
25 € 20 €

Novinka

Zažeňte fádnosť vašej miestnosti a dajte jej novú modernú tvár. Pýtate sa ako? So stolíkom BATIS TYP 1 sa miestnosť rozžiari, a tým zútulní váš domov.

Príručný stolík, matná biela, LABON
27 €

Novinka

Túžite po niečom malom a praktickom? Keď praktickosť, tak príručný stolík LABON na kolieskach. Vyrobený z MDF v bielej farbe. Zaručene vás nesklame.

Stojan na uteráky, biela/čierna, KOMO NEW
28 €

Novinka

Nemáte kde odkladať uteráky v kúpeľni? Stojan na uteráky KOMO NEW v prevedení biela a čierna vám zjednoduší a spríjemní rannú aj večernú hygienu.

3-bodové LED osvetlenie, biela, LAGUNA
26 €

Rozžiarte inak nudnú a nezaujímavú skriňu LED osvetlením v bielom podfarbení. Prinášame 2-bodové osvetlenie LAGUNA, ktoré nábytku dodá energiu.

LED osvetlenie 1 bodové, modré, FREDO
25 €

Novinka

Potrebujete okúzliť návštevu, keď príde k vám domov? S moderným LED osvetlením v modrom podfarbení k obývacej stene FREDO sa vám to zaručene podarí.

LED osvetlenie, biele podfarbenie, VINCE
27 €

Novinka

Sektorová zostava VINCE je hrdou reprezentantkou romantického francúzskeho štýlu, ktorý je zmyselný a elegantný zároveň. Súčasťou je aj LED osvetlenie.

Príručný stolík, biela, DANZ
26 €

Novinka

Príručný stolík patrí k nepostrádateľnému nábytkovému vybaveniu. Pekný a moderný príručný stolík DANZ v bielom prevedení rozžiari vašu obývaciu izbu.

Príručný stolík, biela/prírodná, KASE
47 €

Novinka

Príručný stolík KASE je ideálnym doplnkom každej modernej domácnosti. Napriek tomu, že je malý, má veľa výhod, nielen estetických, ale aj užitočných.

Príručný stolík, biela, VOLKER
24 €

Novinka

Ako spoľahlivo zútulniť akýkoľvek interiér? Príručný stolík VOLKER vie ako na to. V čistých jednoduchých líniách povýši vašu obývačku na vyššiu úroveň.

Príručný stolík, čierna/betón, TENDER
23 €

Novinka

Moderný stolík vyrobený z ocele v kombinácii s drevom v prevedení čierna+betón vás očarí na prvý pohľad. Využite služby tohto príručného stolíka TENDER.

Príručný stolík, mramor/biela, ENPLO
18 € 15 €

Novinka

Príručný stolík ENPLO sa oplatí mať stále poruke. V domácnosti zastáva veľmi dôležitú funkciu, či už na odkladanie kníh, dekorácii alebo občerstvenia.

Príručný stolík, prírodná/biela, CELINI
19 €

Novinka

Aj keď malý, o to viac dominantný! Presne taký je príručný stolík CELINI v prírodnom odtieni v kombinácii s bielou. Využijete ho pri každej príležitosti.

Žehliaca doska, BOND 1
85 € 74 €

Originálna žehliaca doska BOND 1 vám neposlúži iba ako praktický pomocník, ale aj ako štýlový doplnok. Ušetrite miesto vďaka žehliacej doske.

1-bodové LED osvetlenie, biela, LAGUNA
18 €

Rozžiarte inak nudná a nezaujímavú skriňu LED osvetlením v bielom podfarbení. Prinášame 1-bodové osvetlenie LAGUNA, ktoré nábytku dodá energiu.