LED osvetlenie ku obývacej stene, ROSO
22 €

Novinka

Moderné LED osvetlenie ROSO vytvorí dokonalú obývaciu izbu. Postará sa o to, aby vaša domácnosť zažiarila a každého upútala už na prvý pohľad.


Žehliaca doska,  tmavohnedá, BOND 2
82 €
79 €

Originálna žehliaca doska BOND 2 vám neposlúži iba ako praktický pomocník, ale aj ako štýlový doplnok. Ušetrite miesto vďaka žehliacej doske.


Sušiak na bielizeň, oceľ, DENAL
37 €

Novinka

Hľadaté sušiak, ktorý ušetrí miesto, a zároveň disponuje širokým úložným priestorom? V tom prípade si vyberte rozkladací sušiak na bielizeň DENAL.


Sušiak na bielizeň, oceľ, ALVAR
36 €

Novinka

Vešanie prádla nemusí byť frustrujúce. Sušiak ALVAR vám ponúka nový rozmer zábavy. Vyšantite sa a doprajte vašej bielizni kvalitný odpočinok v náruči ocele.


Stojan, biela/prírodný bambus/sivá, VOLVER
35 €

28 €

Novinka

Minimalistický a funkčný dizajn, to je regál VOLVER, ktorý dodá vašej domácnosti ten správny šmrnc. Nestarnúce spojenie bielej MDF, bambusu a sivej látky.


3-bodové LED osvetlenie, biela, LAGUNA
26 €

Novinka

Rozžiarte inak nudnú a nezaujímavú skriňu LED osvetlením v bielom podfarbení. Prinášame 2-bodové osvetlenie LAGUNA, ktoré nábytku dodá energiu.


Stojan, prírodný bambus/sivá, VOLVER
33 €

26 €

Novinka

Minimalistický a funkčný dizajn, to je viacúčelový regál VOLVER, ktorý dodá vašej domácnosti ten správny šmrnc. Nestarnúce spojenie bambusu a sivej látky.


Vankúš, sivá, DELIMA
26 €

Novinka

Originálný a štýlový vankúš ku lavici DELIMA si nájde miesto v každej domácnosti. Vyžaruje z neho prirodzenosť, záujme dizajnom a príjemnou látkou.


LED osvetlenie 1 bodové, modré, FREDO
25 €

Novinka

Potrebujete okúzliť návštevu, keď príde k vám domov? S moderným LED osvetlením v modrom podfarbení k obývacej stene FREDO sa vám to zaručene podarí.


2-bodové LED osvetlenie, biela, LAGUNA
23 €

Novinka

Rozžiarte inak nudnú a nezaujímavú skriňu LED osvetlením v bielom podfarbení. Prinášame 2-bodové osvetlenie LAGUNA, ktoré nábytku dodá energiu.


2-bodové LED osvetlenie, CITY
23 €

Novinka

Moderná zostava CITY prináša dizajn budúcnosti. Zmeňte vnímanie komody či vitríny 2-bodovým LED osvetlením s bielým podfarbením.


Stojan na uteráky, bambus/biela, KOMO
28 €

22 €

Novinka

Nemáte kde odkladať uteráky v kúpeľni? Stojan na uteráky KOMO v prevedení drevo biela a bambus prírodný vám zjednoduší a spríjemní rannú aj večernú hygienu.


Stojan na uteráky, biela/čierna, KOMO NEW
25 €

20 €

Novinka

Nemáte kde odkladať uteráky v kúpeľni? Stojan na uteráky KOMO NEW v prevedení biela a čierna vám zjednoduší a spríjemní rannú aj večernú hygienu.


1-bodové LED osvetlenie, biela, LAGUNA
18 €

Novinka

Rozžiarte inak nudná a nezaujímavú skriňu LED osvetlením v bielom podfarbení. Prinášame 1-bodové osvetlenie LAGUNA, ktoré nábytku dodá energiu.


1-bodové LED osvetlenie, CITY
18 €

Novinka

Moderná zostava CITY prináša dizajn budúcnosti. Zmeňte vnímanie RTV stolíka či vitríny 1-bodovým LED osvetlením s bielým podfarbením.


2-bodové led osvetlenie, LEIRA
13 €

Novinka

Krásne krásny! Taký je nábytok LEIRA vhodný na zariadenie obývačiek a spálni. V prevedení dub wellington a biela. Ponúkame 2-bodové LED osvetlenie.