Rojaplast Záhradný domček S2001A

Rojaplast Záhradný domček S2001A

Záhradný domček s kovovou konštrukciou z ocele. Ochrana pozinkovaním. Priemer jednotlivých plechov o 0,25 mm. Obojsmerné prístupové dvere v posuvnej koľajnici. Ventilačné otvory pre pravidelný prístup vzduchu. Prevedenie v sivej farbe. Šírka dverí o 90 cm. Celková hmotnosť o 43 kg. Celý popis
221 €
Tovar od predajcu MALL

Už sa nepredáva

Kód: 1477944

Recenzie (0)

Milan K.
27.4.2021
Overený nákup
Veľmi labilný
Juraj L.
18.4.2021
Overený nákup
Chcel som kúpiť iný model ale bol nedostupný, tak som vybral tento model. Návod veľmi nepresný, diely ktoré máte zložené v ďalšom kroku rozoberáte aby ste sa pohli ďalej. Na jednom spodnom diely chýbali otvory, takže ak ste chceli spodok mať v pravom uhle, potrebujete uholník. Celkové prevedenie veľmi nekvalitné, položenie hocijakého predmetu na plechy ich poškriabu. Ukotvovací materiál je asi 10ks 1,5cm samoreziek :D Takže ak to chcete naozaj upevniť musíte si to dokúpiť. Ja som robil kvôli domčeku betónovú platňu, ale na toto to bola zbytočná robota. Niektoré otvory sú väčšie ako matice v balení, takže si dokúpte podložky.
nekvalitné spracovanie
nepresný návod
nepoužitelný ukotvovací materíal
image.id
Štefan T.
3.2.2021
Overený nákup
Jediná nevýhoda sú extrémne tenké plechy
Miroslav Č.
17.6.2020
Overený nákup
Splnil očekávání, ideální na nářadí.
Simona R.
20.4.2020
Overený nákup
Zboží bylo na některých místech poškrábané a ohnuté. Montážní návod je nepřesný a většinu částí po složení je nutno zase rozložit, aby se přišroubovala další část. Rozměry neodpovídají, domek je menší!
Jana H.
16.4.2020
Overený nákup
Malé, fotky docela klamou, jeden větší vetr a bylo by po budce
Tomáš F.
25.2.2020
Overený nákup
Malý plechový domek, na sekačku a nářadí dostačující, při větší trpělivosti lze sestavit i jedním člověkěm. Zpevněná konstrukce posuvných dveří. Domek nutné ukotvit k podkladu, nejlíp k betonovým dlaždicím či betonovému základu.