Globel domček GLOBEL 65 ANTRACIT so strešným oknom

Globel domček GLOBEL 65 ANTRACIT so strešným oknom


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Kovový záhradný domček na náradie, 1× strešné okno, š 171 x d 144 x v 193 cm, zast. plocha 2,46 m2, farba antracit. Celý popis

306
360 € Vrátane RP a DPH
306 €
-15%
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100017604150

Mesačne od:
30,60 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Výrobca – GLOBEL INDUSTRIES – Austrália

Záhradné domčeky najvyššej kvality pre zákazníkov, ktorí ocenia robustnú konštrukciu a vysokú úroveň dielenského spracovania. Menej obvyklý tmavo šedý alebo kovovo strieborný dizajn dopĺňajú výnimočnú pozíciu týchto domčekov na svetovom trhu. Domčeky Globel sú navyše ako jediné na slovenskom trhu kompletne vyrobené z tepelne pozinkovaného plechu. Jedná sa o klasickú technológiu zinkovanie najvyššej kvality, kedy je oceľový plech na krátku chvíľu ponorený do vane z roztaveným zinkom, ktorý potom v tenkej vrstvičke zostane na povrchu ocele a chráni ju tak pred koróziou. Ide o oveľa kvalitnejšie metódu ako v poslednej dobe obvyklé elektrolytické zinkovanie. Domček je možné použiť na uskladnenie záhradkárskych, športových, bazénových, grilovacích, kempingových, motoristických a ďalších potrieb.

Všetky domčeky Globel sa od bežnej produkcie odlišujú aj jedinečným presvetlením strechy, ktorým je opatrený každý model. Pevné zabudované strešné okno je vyrobené tak, že jeden plechový diel strechy je nahradený rozmerovo zhodným dielom zo sklolaminátu. Vďaka presvetlenie strechy je v domčeku dostatok svetla.

Záhradný domček Globel 65:

  •      klasická sedlová strecha
  •      1× pevné strešné okno
  •      čelné vnútorné posuvné dvojkrídlové dvere o rozmere š 63 × 169 cm
  •      vonkajšie rozmery š 171 x d 144 (hĺbka) x v 193 cm
  •      výška steny 178 cm
  •      farba antracit
  •      hmotnosť domčeka je cca 59 kg
  •      záruka proti prehrdzaveniu plechu je 10 rokov

Domček je možné postaviť na akúkoľvek rovnú a pevnú plochu (betón, dlažba, drevené koly), prípadne na podlahovú dosku (OSB, palubovky) uloženú na trámiky položenej na zemné skrutky = najjednoduchší a najrýchlejší, aj keď nie najlacnejšie riešenie.

Upozornenie:
Ak máte v úmysle stavbu murované alebo betónové podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení domčeka a jeho presnom zamerania. Uvádzané rozmery domčeka sú max. Vonkajšie rozmery domčeka (resp. pôdorys strechy) a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.

Balenie – karton – 184 × 82 × 10 cm / 59 kg


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Dĺžka cm 144 cm
Šírka 171 cm
Výška 198 cm
Šírka dverí 63.5 cm
Výška dverí 169 cm
Hmotnosť (kg) 59 kg