LanitPlast záhradný domček LANITPLAST PAVEL 290 x 250 cm

Značka: LanitPlast Náš kód: 100001888340

Partnerský predajVýpredaj

LanitPlast záhradný domček LANITPLAST PAVEL 290 x 250 cm

Hrúbka steny 19 mm, vonkajšie rozmery š 290 x d 250 cm, zastavaná plocha 7,27 m2. Ideálny domček pre uloženie vašich záhradných potrieb. Moderný vzhľad, dvoukrídlové dvere na pántoch. Celý popis

817
817 € vrátane DPHBežná cena: 1 022 €, Ušetríte 205 € (20 %)
Cena s MALL kartou:
787 €
Viac info tu

Náš kód: 100001888340

Mesačne od:
81,70 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Klasický pevný záhradný domček LANITPLAST PAVEL ponúka perfektný úložný priestor pre vaše záhradné náradie. Tento model má dve okná vo dverách. Dodávame ako stavebnicu v rozloženom stave.

Systém stavby tohto domku:
Drevený stavebný systém, pri ktorom sa profilované dosky opatrené drážkou a perom do seba zasadí v rohoch krížom do vyfrézovaných zárezov. Sila dosiek 19 mm.

Krátký popis domčeka:

  • domček je vyrobený z kvalitného ihličnatého dreva 
  • dvojkrídlové dvere na pántoch 
  • tradičný rubený systém, strecha z dosiek OSB (hrúbka 15 mm) 
  • 2× okno (presklenie z plexiskla) 
  • strešná lepenka súčasťou balenia 
  • všetko potrebné kovanie je súčasťou balenia
  • vysvetlivka: ŠÍRKA – čelná strana, DĹŽKA – bočná strana

Povrchová úprava domčeka:
Pred montážou musia byť všetky stavebné diely ošetrené hlboko pôsobiacim základným náterom (preventívna ochrana proti zamodraniu a plesni) a to z vonkajšej aj vnútornej strany dielcov. Pre konečný náter použite aj vo vnútornom priestore poveternostne odolnou lazúru s dobrými fyzikálnymi vlastnosťami, ktorá ochráni drevo proti vlhkosti a slnečnému žiareniu. Lazúra by mala byť zároveň vodeodpudivá, svetlostála a vlhkosti odolná. Dbajte na to, aby lazúra mala dostatok farebného pigmentu, pretože inak by mohlo dôjsť k zošednutiu dreva. Nepoužívajte žiadny lak! Nechajte si podrobne poradiť od odborného predajcu farieb, čo sa týka ochrany prírodného ihličnatého dreva a dodržujte pracovný postup výrobcu náterovej hmoty. Ďalší náter vykonávajte po dokonalom zaschnutí a vyvetraní. Dôkladnou ochranou dreva ovplyvníte zásadne životnosť Vášho záhradného domčeka.

Skladovanie pred montážou:
Domček je vyrobený z kvalitného dreva a je dodávaný povrchovo neošetrený. Pozor, balík s materiálom nie je vodotesný. Folie chráni drevo len proti znečisteniu. Skladujte preto stavebnú sadu až do konečnej montáže v suchu, nie priamo položenú na zemi, chránenú proti vplyvom počasia (vlhkosť, slnko atď.). Neskladovať vo vykurovanom priestore!

Základy domčeka:
Venujte prosím MIMORIADNU starostlivosť pri budovaní základu pre domček. Základ postavte tak, aby horná hrana základu presahovala asi 5 cm okolitý terén. Základ musí byť presne vyvážený do vodorovnej roviny a odvodnený, aby základové trámiky ležali v rovine. Aby bolo zabránené priamemu kontaktu so zemou a vniknutiu zemnej vlhkosti do trámikov, podložte trámiky pásiky z bitúmenové lepenky (nie sú súčasťou dodávky).

Pre trvanlivosť základu je nutné dodržať tieto najdôležitejšie predpoklady: podklad, pravouhlosť a presná rovina. S kvalitným základom vydrží Váš domček o mnoho rokov dlhšie. Nechajte si poradiť alebo základ zhotoviť odborníkom – stavbárom.

Povolenie k stavbe domčeka:
Drevený domček s pevnými základmi môže vyžadovať určité povolenia od miestnych úradov, preto radšej pred nákupom domčeku overte na stavebnom úrade aktuálnu situáciu s územným rozhodnutím (rozhodnutie o umiestnení stavby). Odporúčame na všetkých miestnych úradoch overiť platné predpisy pre oblasť plánovanej stavby domčeka, pretože stavba domčeka môže byť úradmi práve v mieste vašej záhrady z rôznych dôvodov obmedzená. Ak máte záhradku (pozemok) v nájme, tak sa musíte dohodnúť aj s jej majiteľom.

Doprava:
Domček dopravíme v rozloženom stave ako 1 paletu na hranici Vášho pozemku. Pri preprave sa NEDÁ používať vozidlo s odklápacím zadným čelom a následne paletový vozík. Pri vykládke je nutná spolupráca kupujúceho.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Výška 208 cm
Dĺžka cm 250 cm
Šírka 290 cm
Hmotnosť 390 kg
Výška dverí 167 cm
Šírka dverí 161 cm
Zastavaná plocha 7.27 m2