SAGE BGR200

SAGE BGR200

Elektrický kontaktný gril Sage BGR200 umožňuje grilovanie po celý rok. Vďaka variabilnému nastaveniu teploty od 180–220°C môžete pohodlne grilovať rôzne pokrmy od sendvičov po šťavnaté steaky. Grilovacie dosky sú zabezpečené vysoko kvalitnou nepriľnavou povrchovou úpravou Quantaniu, odolnou proti poškriabaniu, ktorá zabraňuje, aby sa potraviny pripaľovali. Celý popis
119 €
Vrátane RP a DPH
99 €
-16%
Doprava zadarmo
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1107072

Popis

Kľúčové vlastnosti grilu Sage BGR200

  • Kvalitný povrch Quantanium
  • Polohovateľná výška hornej dosky
  • Praktické vyklápacie nôžky
  • Flexibilné nastavenie teploty

Čistenie jedným ťahom

Nepriľnavosť a Odolnosť. Týmito slovami možno stručne charakterizovať superschopnosti povrchu Quantanium. Grilovacie dosky rebrovaného tvaru len tak ľahko nepoškriabete ani kovovými materiálmi. Navyše úspešne zamedzujú pripaľovaniu jedla, vďaka čomu nebudete musieť používať veľké dávky oleja na smaženie. Pripravíte tak naozaj zdravú a diétnu desiatu pre seba i blízkych. Už zostáva len záverečné čistenie spotrebiča. Vďaka priloženej čistiacej stierke, ktorá svojím tvarovaním umožní ľahšie čistenie dosiek, budete so všetkým hotoví mihnutím oka. Praktickú misku na odkvapkávanie šťavy potom už stačí len vybrať a opláchnuť v teplej vode.

S krehkými potravinami ako v bavlnke…

Šikovná funkcia stolného grilu Sage BGR200 umožňuje zaistenie hornej dosky v určitej výške nad spodnou doskou. To príde vhod predovšetkým vo chvíli grilovania rozsýpajúcich sa rýb, zeleniny, krehkých žemlí do hamburgerov a iných potravín. Doska len zľahka priľne k jedlu, ktoré bude môcť dýchať a nerozsype sa pod ťarchou stlačenia. S grilom už nemusíte zložito pridržiavať klobásky alebo párky, len nastavíte sklon spodnej dosky. Sklopením nožičiek sa gril šikovne nakloní, a dokonca zaistí i odtekanie prebytočného tuku do vyberateľnej odkvapkávacej misky. Táto poloha sa tiež hodí aj pre zapekanie sendvičov.

Tipy na grilovanie

Mäso na mnoho spôsobov je obľúbená grilovacia pochúťka. Než začnete s grilovaním marinovaného mäsa, najskôr ho zbavte prebytočnej marinády a utrite kuchynským papierom. Určite neprepichujte mäso vidličkou počas grilovania. Spôsobíte tým vytekanie šťavy. Steak by potom bol tuhší a suchší.


Teplota na mieru

Kontaktný gril Sage BGR200 dovolí jednoducho nastaviť teplotu pre konkrétny pokrm od 180 do 220°C. Nastavenie polohy Sear je ideálne pre grilovanie mäsa. Aj pre zapekanie sendvičov a panini existuje najnižšia poloha Sandwich. Chlieb bude krásne prepečený a mäso tak akurát šťavnaté. Vy len jednoducho otočíte gombíkom, o všetko ostatné sa postará gril.

Dá o sobe vedieť

Po nastavení teploty už nemusíte zložito skúmať, kedy sú grilovacie dosky nahriate. Elektrický gril sa včas prihlási sám. Zelená kontrolka Ready navrchu spotrebiča sa okamžite rozsvieti, až budete môcť začať s opekaním. Rovnako tak sa rozsvieti červená kontrolka Power po zapojení kábla grilu do zásuvky.

Obsah balenia

  • Vyberateľná odkvapkávacia miska na tuk a šťavu
  • Čistiaca stierka pre čistenie grilovacích plôch

Vlastnosti

  • Spodná i horná grilovacia doska – rebrovaná
  • Svetelná indikácia pripojenia k sieťovej zásuvke a nahriatiu grilovacích dosiek
  • Jednoduchá údržba a čistenie

Technické parametre

Príkon 2200 W
Rozmery 14,6 × 38 × 34,9 cm (v × š × h)