BOSE Smart SoundBar 900, čierna

BOSE Smart SoundBar 900, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Výkonný soundbar vybavený množstvom exkluzívnych technológií: Dolby Atmos, Bose PhaseGuide, Bose TrueSpace. Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2 konektivita. Ovládanie hlasom s Google Assistant a Alexou alebo ovládanie prostredníctvom aplikácie Bose Music. Celý popis
1 021,36 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 2 kusy

8.7.2022 - 11.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 7944516

Popis

Bose Smart Soundbar 900

Bezdrôtový elegantný a dizajnový soundbar navrhnutý tak, aby sa sledovanie filmov a počúvanie hudby stali exkluzívnym zážitkom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Na čo sa môžete tešiť?

  • exkluzívne technológie Bose True Space a Bose PhaseGuide
  • priestorový zvuk Dolby Atmos
  • hlasový asistenti Google Assistant a Alexa
  • Wi-Fi a Bluetooth

Technológia Bose a Dolby Atmos

Nechajte sa vtiahnuť do sveta hudby a filmu s priestorovým zvukom Dolby Atmos, ktorému robí parťáka exkluzívna technológia Bose True Space.

Dolby Atmos sa postará o neprekonateľný zvukový zážitok, ktorý Vás obklopí zo všetkých strán – vpravo, vľavo, hore, dole a Vy ste stredom toho všetkého.

Ak nie je zvuk Dolby Atmos k dispozícii, prevezme jeho funkciu technológie Bose True Space, ktorá zvuku pridá „výšku“ čím vytvorí rovnaký pohlcujúci zážitok. Vždy sa tak môžete tešiť na úplne ohromujúci pohľad alebo počúvanie.

Hlasové ovládanie

Soundbar podporuje hlasových asistentov Google Assistant a Alexa, vďaka ktorým je ovládanie soundbaru doslova hračka. Navyše môžete hlasom vyhľadávať rôzne informácie a prostredníctvom Alexy navyše volať a prijímať telefónne hovory.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Konektivita a kompatibilita

Samozrejmosťou dnešných zariadení je široká konektivita s ďalšími zariadeniami, a najlepšie pokiaľ sa všetko zaobíde bez káblov. A tento soundbar určite nie je výnimkou.

Tešiť sa tak môžete na Wi-Fi a Bluetooth technológii pre bezdrôtové streamovanie zo všetkých mobilných zariadení. Navyše je soundbar kompatibilný s Apple AirPlay 2, Spotify, Amazon Music, Deezer a pod.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Výkonný soundbar vybavený množstvom exkluzívnych technológií: Dolby Atmos, Bose PhaseGuide, Bose TrueSpace. Wi-Fi, Bluetooth , AirPlay 2 konektivita. Ovládanie hlasom s Google Assistant a Alexou alebo ovládanie prostredníctvom aplikácie Bose Music. Technológia Voice4Video rozširujúca možnosti hlasového ovládania (zapnutie televízora, rádia, prepnutie kanálu…). Technológia ADAPTiQ na kalibráciu zvuku na mieru konkrétnej miestnosti. Podpora HDMI eARC. Rozmery 5,81 × 104,5 × 10,7 cm. Hmotnosť 5,75 kg.