King Stephen: Outsider
16,90 € 14,53 €

Bolo to zlo. Čisté zlo. Existuje sila, ktorá obnoví rovnováhu?

V mestskom parku nájdu zhanobené telo jedenásťročného chlapca. Svedectvo ľudí aj odtlačkov prstov jednoznačne ukazujú na jedného z najobľúbenejších občanov Flint City.

King Stephen: Žiarenie
15,90 € 13,67 €

„Vravela, že niečo videla v izbe, kde… sa stalo niečo zlé. V izbe číslo 217. Musíš mi sľúbiť, že do nej nikdy nevojdeš, Danny… vyhýbaj sa jej…

Williams Nigel: Dva a půl muže ve člunu
10,38 € 8,93 €

Jednu z nejpopulárnějších cest popsaných v anglické literatuře podnikli pánové Jerome Klapka Jerome, George, Harris a foxteriér Montmorency už před více než sto lety.

Adamecký Peter: Vyznávač
11,90 € 10,23 €

Slovensko sa na niekoľko mesiacov stáva hlavným mestom Európskej únie. V Bratislave rokujú šéfovia vlád, stretávajú sa ministri, prijímajú sa zásadné politické rozhodnutia. V pozadí sa zatiaľ chystá obchod storočia.

King Stephen: Doktor Spánok, 2. vydanie
15,90 € 13,67 €

Danny Torrance, chlapec, ktorý len o vlások unikol smrti z rúk vlastného otca v hoteli Pekná vyhliadka, sa stal mužom. Traumy z detstva ho však mátajú ďalej.

Petzel Michael: Poklad na stříbrném jezeře
15,90 € 13,67 €

Snímek Poklad na Stříbrném jezeře z roku 1962 stojí na začátku série filmových adaptací Karla Maye, která ovlivnila nejen soudobou generaci diváků, ale i generace následující.

Bartóková Mira: Malý zázrak
11,90 € 10,23 €

Vitajte v Domove pre neposlušné a nechcené tvory, v ktorom vládne zlá slečna Pleslivá. Ľstivá darebáčka verí, že jej malí zverenci žijú iba preto, aby jej slúžili a trpeli.

Brandon McYntire: Deti Vihorlatu
2,50 € 2,15 €

Počas horúceho leta v roku 2016 sa pri výstupe na vrch Vihorlat stratili traja žiaci zo základnej školy. Prípad otriasol celým okresom. Títo žiaci sa dodnes nenašli a nenašla sa ani žiadna stopa, ktorá by pomohla vyriešiť tento prípad.

Čapek Karel: Válka s mloky
7,90 € 6,79 €

Príbeh sa začne obchodom v Tichomorí, ktorý má zabezpečiť kapitánovi lode perly výmenou za nože pre mloky – obranu proti žralokom. Zvieratá sa začnú premnožovať a nástrojmi, ktoré im ľudia dodávajú, sa stávajú zručnejšími a vzdelanejšími.

Castillo Zora: Asante
17 € 14,62 €

Čtvrtá kniha s názvem ASANTE, spisovatelky Zory Castillo, která právě vychází, je příběhem českých podnikatelů, bláznů, kteří se vydali za snem na Africký kontinent do Tanzánie.

Cerula Miron: Sibirjak
9,02 € 7,76 €

Je to román o láske, tragédií ale i o prírode, poľovníctve. Ťažko ranený Československý legionár nájde na Sibíri lásku i šťastie. Jeho pokojný život naruší 2. svetová vojna. Vojnový snajper po tragédií celej rodiny len ťažko hľadá pokoj v prírode.

Croftová Kathryn: Stratená
11,09 €

Pred osemnástimi rokmi sa Helena, šesťmesačná dcérka Simone Porterovej, stala obeťou únosu. Simone a jej manžel Matt si pomaly znovu vybudovali rozvrátené životy, ale bolesť zo straty dieťaťa ich nikdy neopustila.

Dokořán Malý modrý a malý žlutý
10,40 €

Lionni Leo Leo Lionni (1910–1999) byl mezinárodně proslulý designér, ilustrátor, grafik a autor uznávaných dětských knih. Narodil se v Nizozemí do rodiny s italskými kořeny.

Doyle Sir Arthur Conan: Pás plný jedu
12,90 € 11,09 €

Profesor Challenger a jeho spoločníci, starí známi z románu Stratený svet, sa opäť stretávajú za neobyčajných okolností.

Doyle Sir Arthur Conan: Stratený svet
9,90 € 8,51 €

Dobrodružný román inšpirujúci mnohé generácie čitateľov, aby sa stali slávnymi bádateľmi. Mladý novinár E.D. Malone – s úmyslom očariť ženu svojich snov, túži po dobrodružstve.

Ford Wayne: Brána do pekel
3,82 € 3,29 €

Znovu se narodit do apokalypsy. Nalézat a prožívat zkázu, hrůzu, děs. Nerozumět světu ani sobě. Každou hodinu, každou vteřinu věnovat boji o holou existenci. Naslouchat skrytým nápovědím.

Gabaldonová Diana: Outlander 2 - Vážka v jantári
19,90 € 17,11 €

VÁŽKA V JANTÁRI je v poradí druhým románom úspešnej série OUTLANDER. Kniha nadväzuje na prvú časť s názvom CUDZINKA. Autorka znova skĺbila dva svety, oddelené od seba takmer dvoma storočiami.

Gabaldonová Diana: Outlander 3 - Moreplavec
19,90 € 17,11 €

V treťom diely série OUTLANDER sa dozvedáme, že Jamiemu Fraserovi sa ani pri všetkej snahe nepodarilo zahynúť na bojisku pri Cullodene. Nie je z toho nadšený.

Gabaldonová Diana: Outlander 4 - Bubny jesene
21,90 € 18,83 €

BUBNY JESENE je v poradí štvrtá kniha zo série OUTLANDER. Claire a Jamie spolu s Jamieho synovcom Ianom nachádzajú v kolónii Severná Karolína miesto, kde by sa usadili.

Griffeyová Harriet: Chcem nájsť pokoj
8,90 € 7,65 €

Cítite sa vystresovaní? Preťažení? Trpíte úzkosťou? Upokojte sa!

Ľudia sa čoraz väčšmi usilujú byť aktívni 24 hodín denne a 7 dní v týždni, často si však nenájdu chvíľu na utíšenie.

Hajduková Michaela Ella: Tajomstvo tvojho rodu
11,90 € 10,23 €

Adriana Langová pracuje ako redaktorka časopisu Živé dejiny. Miluje záhady a kvôli skvelým článkom neváha prenocovať na tajomných miestach. Téma, ktorú si tentoraz vyberie, prevráti jej život hore nohami.

Hervé Tullet Doodle Cook
19,06 €

Vitajte, mladí Art-kuchári – Váš okamih práve nastal! Stôl je prestretý a Vaše ingrediencie čakajú: prázdný tanier, farebné ceruzky a – najdôležitejšie zo všetkého – Vaša fantázia! Tera, pridajte trochu klikyhákov sem a tam, hrsť cik cak ťahov pre chuť … a voila!

Hervé Tullet Hra na cirkus - The Finger Circus Game
9,55 €

Vezmite svoje dieťatko do cirkusu, alebo ešte lepšie, berte si svôj cirkus kamkoľvek so svojou ratolesťou pôjdete! Vždy budete mať po ruke zábavu ktorá nikdy nesklame! Ďalší z podarených prstových knižiek pre najmenších od legendárneho autora Hervé Tulleta..

Hervé Tullet I am Blop!
22,88 €

Knižka ktorá zábavným spôsobom privedie deti do živočíšnej ríše, ročných období, začiatkov počítania a spoznávania farieb, umeniu a vlastnej bohatej fantázie. Môžete v nej nájsť všetko, čo tvorí každodenný život dieťaťa.Ľahko čitateľný, jasný a farebný = Ja som Blop!

Hervé Tullet Kniha Hra hore dole/The Game of Tops and Tails
9,55 €

Čo môže byť hore a čo dole? The game of Tops and Tails je interaktívna kniha francúzskeho spisovateľa Hervé Tulleta. Rozmer balenia je 15 × 21 cm. Knižka sa skladá z 12 strán pevného kartónu rozdelených na polovicu.

Hervé Tullet Kniha Hra na dážďovky / The Game of Finger Worms
9,55 €

Zahrajte sa na dážďovky! The game of Finger worms je interaktívna kniha francúzskeho spisovateľa Hervé Tulleta. Rozmer balenia je 15 × 21 cm. Pre túto hru potrebujete len svoje prsty. Nakreslíte na ne oči a pusu a dážďovkové dobrodružstvo môže začať!

Hervé Tullet Kniha Hra na dobré ráno/ The Good Morning Game
9,55 €

Knižka predstavujúca každodenné ranné rituály od prebudenia, raňajok, obliekania až po cestu do školy. Chcete sa hrať s touto knihou, všetko, čo potrebujete, je Váš prst. Vezmite fixku, nakreslite na ňu dve oči a ústa – a tu je – Vaša vlastná dážďovka!

Hervé Tullet Kniha Hra na trasu/The Trail Game
9,55 €

Nájdite tú správnu cestu! The trail game je interaktívna kniha francúzskeho spisovateľa Hervé Tulleta. Rozmer balenia je 15 × 21 cm a skladá sa z 12 strán z pevného kartónu rozdelených na polovicu. Ste pripravení? Položte svoj prst na štart a posúvajte ho po vyznačenej ceste.

Hervé Tullet Kniha Hra s loptou/The Ball Game
9,55 €

Hra s loptou, usporiadajte si rodinný turnaj! The ball game je interaktívna kniha francúzskeho spisovateľa Hervé Tulleta. Rozmer balenia je 15 × 21 cm, pri rozložení cca 119 cm.

Hervé Tullet Kniha Poďme/ The Game of let´s go!
9,55 €

Zatvorte oči a vydajte sa na cestu! The game of let's go je interaktívna kniha francúzskeho spisovateľa Hervé Tulleta. Rozmer balenia je 15 × 21 cm a skladá sa zo 14 strán z pevného kartónu so zamatovou cestou a rôzne tvarovanými výrezmi. Ste pripravení?

Iles Greg: Strom kostlivců
31,44 € 27,04 €

Sotva bývalý prokurátor Penn Cage a jeho snoubenka, reportérka a vydavatelka Caitlin Mastersová, vyvázli ze spárů zámožného byznysmena Brodyho Royala – zakladatele ultra tajné odnože Kukluxklanu zvané Dvojití orli – a doslova o vlásek tak unikli smrt

Jarkovská Erika: Bojovníci dúhy
13,90 € 11,95 €

Stojí priateľstvo nad láskou? Znamenajú peniaze viac ako česť? Je možné zmeniť osud? A má vôbec zmysel hľadať životné šťastie?

King Stephen: Carrie
10,90 € 9,37 €

Sedemnásťročná Carrie je outsiderka v škole i v živote. Odmalička robí všetko pre to, aby sa vyrovnala ostatným, ale nedarí sa jej. Nepeknú, neobľúbenú, zakríknutú stredoškoláčku ešte aj doma priam terorizuje fanaticky nábožná matka.

King Stephen: Cyntoryn zvieratiek
15,90 € 13,67 €

Doktor Louis Creed dostane nové zamestnanie a presťahuje sa s rodinou zo zadymeného Chicaga do idylického vidieckeho mesta Ludlow v Maine.

King Stephen: Inštitúcia
17,90 € 14,32 €

Novinka

Únosy detí, o ktorých sa nikto nikdy nemal dozvedieť. Detí s nadprirodzenými schopnosťami, ktorých tajná misia nesmie byť prerušená. Sú odsúdené na smrť. Ale čo ak sa jeden článok v tejto mašinérii vzbúri?

King Stephen: To, 3. vydanie
22,90 € 19,69 €

Ak si nespomenieš, neprežiješ. Ak si spomenieš, zomrieš.

Derry nie je obyčajné malomesto. Pod jeho povrchom spí prastaré zlo. Vždy keď sa prebudí, na niekoľko rokov rozpúta v Derry a okolí smršť neopísateľných hrôz.