Počet nájdených produktov: 42

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Croftová Kathryn: Stratená
12,90 €

11,09 €

Pred osemnástimi rokmi sa Helena, šesťmesačná dcérka Simone Porterovej, stala obeťou únosu. Simone a jej manžel Matt si pomaly znovu vybudovali rozvrátené životy, ale bolesť zo straty dieťaťa ich nikdy neopustila.


Tremblay Paul: Hlava plná duchov
12,90 €

11,09 €

Život obyčajnej rodiny Barrettovcov z provinčného prostredia Nového Anglicka sa rozpadáva, keď sa u ich štrnásťročnej dcéry Marjorie začnú prejavovať príznaky akútnej schizofrénie.


Wareová Ruth: Pozvanie
12,90 €

11,09 €

Hlavná hrdinka Leonora je v podstate šťastný človek, žije v malom, ale zato vlastnom londýnskom byte obyčajným, normálnym životom. Desať rokov sa snaží zabudnúť na čosi, čo sa kedysi dávno stalo…


Adamecký Peter: Vyznávač
11,90 €

10,23 €

Slovensko sa na niekoľko mesiacov stáva hlavným mestom Európskej únie. V Bratislave rokujú šéfovia vlád, stretávajú sa ministri, prijímajú sa zásadné politické rozhodnutia. V pozadí sa zatiaľ chystá obchod storočia.


Brandon McYntire: Deti Vihorlatu
2,50 €

2,15 €

Počas horúceho leta v roku 2016 sa pri výstupe na vrch Vihorlat stratili traja žiaci zo základnej školy. Prípad otriasol celým okresom. Títo žiaci sa dodnes nenašli a nenašla sa ani žiadna stopa, ktorá by pomohla vyriešiť tento prípad.


Cerula Miron: Sibirjak
9,02 €

7,76 €

Je to román o láske, tragédií ale i o prírode, poľovníctve. Ťažko ranený Československý legionár nájde na Sibíri lásku i šťastie. Jeho pokojný život naruší 2. svetová vojna. Vojnový snajper po tragédií celej rodiny len ťažko hľadá pokoj v prírode.


Doyle Sir Arthur Conan: Pás plný jedu
12,90 €

11,09 €

Profesor Challenger a jeho spoločníci, starí známi z románu Stratený svet, sa opäť stretávajú za neobyčajných okolností.


Doyle Sir Arthur Conan: Stratený svet
14,90 €

12,81 €

Ilustroval: Martin Mrva Preklad: Ján Kamenistý

Profesor Challenger je kapacita. Vyniká v štúdiu prírodných vied, inteligenciou ďaleko prevyšuje bežných ľudí a so solídnou dávkou bohorovnosti si to aj uvedomuje.


Foleyová Lucy: Kniha strát a nálezov
13,90 €

11,95 €

Mladá fotografka Kate Darlingová sa spamätáva zo smrti matky a dúfa, že ak sa v starom dome uzavrie pred svetom, vyhne sa ďalšej bolesti.


Gabaldonová Diana: Outlander 1 - Cudzinka
17,50 €

15,05 €

Príbeh o láske, ktorá prekročila hranice času – Vydavateľstvo Zelený kocúr uvádza prvý diel zo série s názvom Cudzinka.


Gabaldonová Diana: Outlander 2 - Vážka v jantári
19,90 €

17,11 €

VÁŽKA V JANTÁRI je v poradí druhým románom úspešnej série OUTLANDER. Kniha nadväzuje na prvú časť s názvom CUDZINKA. Autorka znova skĺbila dva svety, oddelené od seba takmer dvoma storočiami.


Gabaldonová Diana: Outlander 3 - Moreplavec
19,90 €

17,11 €

V treťom diely série OUTLANDER sa dozvedáme, že Jamiemu Fraserovi sa ani pri všetkej snahe nepodarilo zahynúť na bojisku pri Cullodene. Nie je z toho nadšený.


Hajduková Michaela: Tajomstvo tvojho rodu
11,90 €

10,23 €

Adriana Langová pracuje ako redaktorka časopisu Živé dejiny. Miluje záhady a kvôli skvelým článkom neváha prenocovať na tajomných miestach. Téma, ktorú si tentoraz vyberie, prevráti jej život hore nohami.


Jarkovská Erika: Bojovníci dúhy
13,90 €

11,95 €

Stojí priateľstvo nad láskou? Znamenajú peniaze viac ako česť? Je možné zmeniť osud? A má vôbec zmysel hľadať životné šťastie?


Škombár Michal: Druhá šanca
15 €

12,90 €

Druhá šanca je prvotina mladého slovenského autora Michala Škombára s prvkami autobiografie. Autor má, podobne ako hlavný hrdina Mike Hansson, zákernú chorobu – svalovú atrofiu.


Marsh Richard: Pomsta posvätného chrobáka
12,99 €

11,17 €

Podarí sa prelomiť starodávnu kliatbu a premôcť mýtického netvora? Slávny viktoriánsky hororový román. Richard Marsh, vlastným menom Richard Bernard Heldmann (1857 – 1915), začínal ako autor dobrodružných príbehov pre chlapcov.


May Karl: Vinnetou III (kniha + DVD)
7,99 €

6,87 €

Dobrodružstvo, napätie a romantika v legendárnych románoch Karla Maya. Nové vydanie legendárnych kníh so špeciálnym bonusom! Každá kniha obsahuje DVD s dokonale štaurovanou a vyčistenou verziou rovnako slávneho filmu.


May Karl: Winnetou IV
14,99 €

12,89 €

Tridsať rokov po smrti veľkého náčelníka Apačov Winnetoua sa jeho pokrvný brat Old Shatterhand naposledy vydáva na Divoký západ, aby sa znovu stretol s dávnymi priateľmi i odvekými protivníkmi.


McGuire Jamie: Sladké vykúpenie
12,90 €

11,09 €

PRAVÁ LÁSKA NEMUSÍ BYŤ PRVÁ, ALE MÔŽE BYŤ POSLEDNÁ Pragmatická Liis Lindyová je agentka FBI. Práci je oddaná telom i dušou, o čom svedčí aj to, že zruší zásnuby a dá sa preložiť zo Chicaga do San Diega.


Punke Michael: Zmŕtvychvstanie: Revenant
12,90 €

11,09 €

Podľa skutočného príbehu z drsnej divočiny Píše sa rok 1823 a Hugh Glass sa spolu s lovcami kožušín zúčastňuje výpravy v neprebádaných Skalnatých horách. Uprostred hlbokých lesov muži vzdorujú náročným podmienkam, ako aj útokom miestnych Indiánov.


Rúfus Peter: Ticho
11,95 €

10,28 €

Pri tvorbe príbehu sa snažil vytvoriť originálnu zápletku a nápad, čo je však na pomerne veľkú obľúbenosť tohto žánru problém. No napriek tomu má pocit, že sa mu to s istými obmenami podarilo.


Schneider Hansjörg: Čo stvára Hunkeler
9 €

7,74 €

Bazilejský kriminálny komisár Peter Hunkeler, ktorý márne pátra po vrahovi prostitútky Barbary Amslerovej, nájde cestou z nočného baru domov mŕtvolu kamaráta Hardyho. Pátranie sa uberá dvoma smermi.


Shindllerová Gizela: Muž, ktorý ťa sleduje
5 €

4,30 €

Strhujúci príbeh sa začne nečakaným zmiznutím nevládnej pacientky z oddelenia nemocnice. Pátranie na vlastnú päsť privedie Zoju a Annu do problémov, pred ktorými sa nedá skryť v civilizovanom svete plnom techniky.


Thomas Mayne Reid: Jazdec bez hlavy
9,90 €

8,51 €

Napínavý dobrodružný román sa odohráva v 19. storočí, keď sa po texaských prériách voľne preháňali stáda divých mustangov. V tom čase sa tam zjavoval aj tajomný jazdec bez hlavy a na smrť vydesil každého, kto sa ocitol v jeho blízkosti.


Vžentek Bohumil: Príchod Spasiteľa
3 €

2,58 €

Do zabudnutého mestečka na Divokom západe, terorizovaného bandou Gordonovcov, prichádza kométou sprevádzaný neznámy jazdec, rozochvievajúci srdce šerifovej dcéry a vzbudzujúci nádeje miestych obyvateľov…


Verne Jules: Honba za meteorom
2,90 €

2,49 €

Amatérski hvezdári objavia meteor, ktorý sa pohybuje okolo zeme. Na tom by nebolo nič zvláštne, kým sa neobjavia informácie, ktoré rozhýbu celý ďalší dej románu. Meteorit je celý zo zlata.


Zander Joakim: Plavec
13,90 €

11,95 €

Jednej horúcej noci začiatkom osemdesiatych rokov 20. storočia v Damasku ponechá americký agent svoje práve narodené dieťa neistému osudu. Je to zrada, s ktorou sa nikdy nezmieri.


Čapek Karel: Válka s mloky
7,90 €

6,79 €

Príbeh sa začne obchodom v Tichomorí, ktorý má zabezpečiť kapitánovi lode perly výmenou za nože pre mloky – obranu proti žralokom. Zvieratá sa začnú premnožovať a nástrojmi, ktoré im ľudia dodávajú, sa stávajú zručnejšími a vzdelanejšími.


Ford Wayne: Brána do pekel
3,82 €

3,29 €

Znovu se narodit do apokalypsy. Nalézat a prožívat zkázu, hrůzu, děs. Nerozumět světu ani sobě. Každou hodinu, každou vteřinu věnovat boji o holou existenci. Naslouchat skrytým nápovědím.


Hamilton Laurell K.: Merry Gentry 6 - Objetí mrazu
10,76 €

9,25 €

Merry Gentryová je žena, s níž není radno si zahrávat. Pracovala pro soukromou detektivní kancelář v Los Angeles, která se specializuje na případy s nadpřirozenými motivy.


May Karel: Vinnetou II.
1,99 €

1,71 €

Dvoudílné vydání jednoho z nejznámějších děl Karla Maye přibližuje, jakými cestami se Old Shatterhand dostal z Evropy na Divoký západ a především za jakých dramatických okolností se setkal s Vinnetouem, svým následným pokrevním bratrem a přítelem na


May Karel: Vinnetou mezi beduíny - Supové mexika II.
12,46 €

10,72 €

Děj druhého dílu dobrodružného románu se zpočátku odehrává v Africe. Zde Thomas Melton zavraždí příbuzného rodiny Vogelových, kterému je vrahův syn Jonathan velmi podobný a chce toho využít k podvodnému získání velkého dědictví.


Perry S.D.: Resident Evil 4 - Podzemí
11,70 €

10,06 €

Navzdory obrovské moci začíná děsivá Korporace Umbrella ztrácet kontrolu nad svými tajnými zařízeními. Už tři laboratoře byly zničeny bývalými členy S.T.A.R.S. – polovojenské organizace, kterou Umbrella pomohla založit.


Perry S.D.: Resident Evil 5 - Nemesis
12,64 €

10,87 €

Valentineová a členové jejího týmu S. T. A. R. S. viděli na vlastní oči, když korporace Umbrella proměnila Raccoon City v jeviště nejzákeřnějších genetických experimentů, jaké kdy byly provedeny.


Perry S.D.: Resident Evil 6 - Kód: Veronica
12,64 €

10,87 €

Zoufalé pátrání po pohřešovaném bratrovi opět postaví Claire Redfieldovou proti děsivým biologickým zbraním Umbrella Corporation.


Petzel Michael: Poklad na stříbrném jezeře
15,90 €

13,67 €

Snímek Poklad na Stříbrném jezeře z roku 1962 stojí na začátku série filmových adaptací Karla Maye, která ovlivnila nejen soudobou generaci diváků, ale i generace následující.


Reichs ,Brendan Reichs Kathy: Zúčtování
11,70 €

10,06 €

Pro Tory a její smečku virátů jako by už nebylo nic nemožné. Žijí sice na odlehlém ostrově nedaleko jihokarolínského Charlestonu, ale dokázali věci, o kterých se jejich „normálním“ vrstevníkům ani nesní.


Ryan Chris: Kletba
15,38 €

13,23 €

Příběh knihy se odehrává v jedné středoafrické zemi, zmítané občanskou válkou. Do země je vyslána skupina vojáků SAS, aby zajistila přípravu jednotek oficiální vlády.


Wellington David: 23 hodin
11,21 €

9,64 €

Lovkyně upírů Laura Caxtonová je uvězněna v nejpřísněji střeženém vězení – mezi vrahy a individui bez zábran. Mnohem větší nebezpečí však vychází zpoza mříží, kde se vyskytuje Justinia Malvernová, nejstarší žijící upírka na světě.


Williams Nigel: Dva a půl muže ve člunu
10,38 €

8,93 €

Jednu z nejpopulárnějších cest popsaných v anglické literatuře podnikli pánové Jerome Klapka Jerome, George, Harris a foxteriér Montmorency už před více než sto lety.