POLAROID POP Instant Digital Black

98%
Hodnotenie: 4,9
POLAROID

POLAROID POP Instant Digital Black

98%
Hodnotenie: 4,9
POLAROID

Výpredaj

20Mpix digitálny fotoaparát Polaroid Pop vybavený tlačiarňou formátu 3×4". Kompaktný dizajn a 4" dotykový LCD pre jednoduché ovládanie. Celý popis

119.9
4.9 8
268,21 € Vrátane RP a DPH
119,90 €
-55%
Už sa nepredáva

Kód: 1076050001

Popis

Popis produktu

Legendárna značka Polaroid sa rozhodla vrátiť ku klasickej 3×4" instantnej foto tlače, ktorý zabalila do moderného 20 MP digitálneho fotoaparátu Polaroid POP. Kompaktný dizajn bol navrhnutý pre uspokojenie tých najnáročnejších potrieb fotografov. Polaroid POP kombinuje výhody digitálneho fotoaparátu a okamžitej tlače fotografií. Vďaka kompaktným rozmerom ho ľahko vložíte do vrecka, preto ho môžete mať po ruke, nech ste kdekoľvek.
Polaroid Pop Polaroid Pop

Technický popis

Kompletná výbava v jednom zariadení

Fotoaparát POP je vybavený dotykovým LCD displejom, možnosťou nahrávania videa v HD rozlíšení, Bluetooth a WiFi pripojením, digitálnym zoomom a vstavanou tlačiarňou. Svoje fotografie môžete upraviť pomocou klasických a vtipných filtrov, textu, digitálnych nálepiek alebo kreslenia. Samozrejmosťou je okamžitá tlač v klasickom formáte 3×4" alebo možnosť uloženia fotografií a videí na Micro SD kartu s kapacitou až 128 GB.

POLAROID POP je ako prvý instantný fotoaparát vybavený stabilizáciou obrazu, ktorá zabráni rozostreniu obrazu a rozmazaniu snímok vinou otrasmi a chvenia fotoaparátu pri fotení.

Chcete zachytiť detail, alebo odfotiť vzdialenejší objekt? Pomôže vám digitálny ZOOM. ZOOM umožňuje priblížiť alebo oddialiť fotené objekty a vytvoriť tak dokonalú fotografiu podľa vašich predstáv.

Dotykový LCD displej

Dotykový LCD displej ponúka jednoduché a intuitívne ovládanie, ktoré hravo zvládnu deti aj technicky menej zdatní jedinci. Displej tiež šetrí vaše peniaze, pretože si pred tlačou môžete fotku najprv prezrieť a potom sa rozhodnúť, či chcete tento záber vytlačiť, alebo nie.

Tlač fotografie ihneď po vyfotení

Nerobte si hlavu so sťahovaním fotografií z fotoaparátu do počítača a následným čakaním na výtlačok. Snímku vo formáte 3×4" vytlačíte počas minúty priamo z fotoaparátu Polaroid POP. Tak máte počas chvíle v ruke hotovú fotografiu, ktorú môžete venovať svojim priateľom alebo rodine.

Polaroid Pop môžete ľahko a rýchlo spárovať so svojim mobilným zariadením pomocou duálneho Wi-Fi alebo Bluetooth pripojenia a premeniť tak fotoaparát na externú fototlačiareň. Pomocou aplikácie Polaroid Print App, ktorá je k dispozícii zadarmo pre iOS a Android, môžete fotografie z vášho mobilného zariadenia nielen tlačiť, ale aj upravovať a vylepšovať radom kreatívnych filtrov, digitálnych samolepiek a efektov.

Zábavný foťák? Prečo nie …

Máte radi zábavu s priateľmi? Potom si zaručene zamilujete režim Photobooth, ktorý nasníma až 6 snímok za 10 sekúnd. Vďaka tomu získate sekvenciu snímok ako z foto búdky kedykoľvek sa vám zachce.

Vďaka nastaviteľnej samospúšte je Polaroid Pop ideálnym vybavením tiež pre selfie nadšencov. Vytvorte si s priateľmi selfie, fotografie rovno vytlačte a darujte im ich na pamiatku.

Svoje fotografie môžete kúpiť v čiernobielom, farebnom a sépiovom režime fotenia alebo umiestniť na fotografiu digitálne samolepky a text.

Skvelou vychytávkou je tiež možnosť zložiť zadnú stranu fotografie, ktorá obsahuje samolepiacu vrstvu. Fotografiu si potom môžete jednoducho nalepiť napríklad do knihy prianí alebo albumu z rodinnej akcie, oslavy narodenín či svadby.

Tlačová technológia ZINK Zero Ink

Technológia výroby fotografie ZINK Zero Ink nepoužíva žiadny atrament, ale pokročilý kompozitný materiál fotopapiera a farbenie kryštálov pôsobením tepla. Výstupom je vysoko kvalitná fotografia so sýtymi a plnými farbami. Potiahnutie ochrannou vrstvou zaistí dlhú životnosť a odolnosť fotografie.

Polaroid – Legenda od roku 1948

Technológia výroby fotografie ZINK Zero Ink nepoužíva žiadny atrament, ale pokročilý kompozitný materiál fotopapiera a farbenie kryštálov pôsobením tepla. Výstupom je vysoko kvalitná fotografia so sýtymi a plnými farbami. Potiahnutie ochrannou vrstvou zaistí dlhú životnosť a odolnosť fotografie.

Kľúčové vlastnosti fotografie Polaroid:

  • Syté a plné farby
  • Ochranná vrchná vrstva – dlhá životnosť, odolnosť voči blednutiu farieb a rozmazaniu fotky
  • Možnosť nalepenia vďaka lepiacej vrstve
  • Zink Zero Ink technológia plnofarebnej tlači 3×4"

Obsah balenia:

  • Instant fotoaparát Polaroid POP
  • Kábel Micro USB
  • Balenie ZINK Zero Ink fotopapiera (10 ks)
  • Návod k použitie

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ senzoru CMOS
Efektívny počet megapixelov 20 mpx
Pomer strán (š:v) 4:3
Stabilizácia obrazu áno
Veľkosť displeja 3.97 Palec
Dátové média MICROSD/MICROSDHC/MICROSDXC
USB áno
Farba čierna
Wi-Fi áno
Typ displeje TOUCH