Nikon Coolpix W100 Backpack Kit Blue

Hodnotenie: 4,9 7 hodnotení Značka: Nikon Náš kód: 931326002

Nikon Coolpix W100 Backpack Kit Blue

Extrémne odolný a ľahko použiteľný fotoaparát COOLPIX W100 s 13 Mpix a záznamom Full HD videa. Odolá všetkým nástrahám: je nárazuvzdorný pri páde z výšky až 1,8 m, mrazuvzdorný do - 10°C a prachotesný. Ľahko použiteľný aj pre deti, ktorým ponúka vlastné jednoduché menu. Wi-Fi pre diaľkové ovládanie smartphonom či rýchle zdieľanie zážitkov. Celý popis

149.4
4.9 7
155 € Vrátane RP a DPH
149,40 €
-3%

Náš kód: 931326002

Popis

Popis produktu

ODOLNOSŤ ZARUČUJÚCA BEZSTAROSTNÉ POUŽÍVANIE

Tento fotoaparát je schopný odolať všetkým nástrahám každodenného života. Je vodotesný do hĺbky 10 m a nárazuvzdorný pri páde z výšky 1,8 m, takže nie je potrebné sa obávať jeho poškodeniu pádom alebo potopením do bazéna. Prístroj odoláva mrazu do –10°C a je rovnako prachotesný, takže ho môžete mať bez akýchkoľvek starostí vždy pri sebe. Môžete tak len odpočívať a užívať si zábavné fotografovanie – bez ohľadu na to, medzi akého používateľa sa radíte.

JEDNODUCHÉ ZDIEĽANIE S FUNKCIOU SNAPBRIDGE

Vaše vysoko kvalitné snímky z fotoaparátu Nikon rozjasní vďaka funkcii Snapbridge za iba sekundy sociálne siete. Táto funkcia využíva technológiu Bluetooth Low Energy (BLE) pre trvalé nízkoenergetické prepojenie fotoaparátu a až piatich chytrých zariadení. Snímky tak možno automaticky prenášať do telefónu alebo tabletu v momente ich obstarania. Stačí len uchopiť chytré zariadenie a vaše snímky už sú tu: zábery synchronizované počas fotografovania sú automaticky prevzorkované na menšiu veľkosť pre jednoduché prehliadanie, možno ich upravovať v obľúbenej aplikácii a rýchlo prenášať na sociálne médiá. Ak nechcete automaticky synchronizovať každú zaznamenanú fotografiu, môžete pomocou jednoduchých ovládacích prvkov manuálne synchronizovať vybrané snímky, resp. môžete prenášať snímky vo väčších rozlíšeniach či synchronizovať videosekvencie.

ZÁZNAM FULL HD VIDEOSEKVENCIÍ

Jednoduchým stlačením tlačidla ľahko vytvoríte vynikajúce videosekvencie rodiny a priateľov. Stačí len stlačiť samostatné tlačidlo záznamu videosekvencie a zaznamenáte videosekvencie Full HD 1080p vrátane stereofónneho zvuku. Budete tak vždy pripravení zaznamenať ihneď so začiatkom každej akcie pamätné okamihy v pohybe, zatiaľ čo elektronická redukcia vibrácií (VR) uchová stabilný obraz videosekvencií. Môžete si rovnako hrať s efektom miniatúry a prepožičať videosekvenciám vzhľad nafilmovaných miniatúrnych modelov, a výsledné záznamy môžete pomocou voliteľného kábla HDMI prehrávať na svojom televízore HDTV. Oživte dôležité oslavy a scenérie z ciest pomocou kvalitných videosekvencií, ktoré sú ideálne pre zdieľanie na sociálnych médiách.

Vytváranie kvalitných snímok vo všetkých situáciách

Pri fotografovaní brilantným objektívom NIKKOR a obrazovým snímačom CMOS s 13,2 milióna pixelov môžete zabudnúť na zrnité zábery a zmeškané okamihy. Objektív NIKKOR s 3-násobným optickým zoomom, ktorý možno s využitím funkcie Dynamic Fine Zoom³ ďalej rozšíriť až na 6-násobný, vás priblíži k objektu a umožní vám zachytiť všetky zábavné situácie a zaujímavé výrazy v tvárach osôb. Prístroj vám pomôže zaobstarať za každej situácie kvalitné snímky a videosekvencie s vysokou kvalitou obrazu, ktoré budete hrdo zdieľať.

Jednoduché a intuitívne ovládanie

Bez ohľadu na záznamovaciu akciu bude tým posledným, čím by ste sa museli zaoberať, ovládanie fotoaparátu – COOLPIX W100 ponúka maximálnu jednoduchosť. Štyri jednoúčelové tlačidlá zaisťujú priamy prístup do menu, zatiaľ čo ľahko použiteľné užívateľské rozhranie vám pomôže ľahko vyhľadať potrebnú funkciu. Tlačidlá sú veľké a ľahko ovládateľné malými rukami pre komfortné fotografovanie užívateľmi ľubovoľného veku. Jednoduchý auto režim za vás nastaví všetko potrebné a zaručí vám vynikajúce snímky v ľubovoľnom okamihu. Rozmerný 6,7cm/2,7˝ monitor TFT LCD s 230 000 pixelmi umožňuje jednoduchú tvorbu kompozície snímok a jeho antireflexná vrstva a regulácia jasu znamenajú, že máte vždy k dispozícii jasný a brilantný obraz – aj pri nízkej hladine osvetlenia alebo na priamom slnečnom svetle . Nabíjanie pomocou konektora micro USB umožňuje rýchle nabitie prístroja, takže ste vždy pripravení zachytiť optimálny okamih.

FUNKCIE PRE CELÚ RODINU

COOLPIX W100 umožňuje jednoduché fotografovanie aj tým najmenším fotografom prostredníctvom funkcie Kompletné menu, ktoré ponúka voľbu menu pre dospelých alebo deti. V detskom menu sú k dispozícii jasne sfarbené uvítacie obrazovky, ktoré menia svoj výzor z denného na nočný podľa doby fotografovania. Pre ešte zábavnejšie fotografovanie sa zobrazujú uvítacie symboly a deti sa môžu hrať pridávaním komiksových efektov alebo pečiatok, ako sú srdiečka alebo hviezdičky, do snímok. Fotoaparát sa dodáva v množstve výrazných farebných prevedení vyhovujúcich každému životnému štýlu.

TVORIVÉ FOTOGRAFOVANIE S OBRAZOVÝMI EFEKTMI

Nechajte svoje snímky vyniknúť pomocou množstva efektov počnúc efektom Zvýrazniť farby – pridávajúcim výraznú farbu k inak čiernobielej snímke – a končiac efektmi Rybie oko a Detský fotoaparát. Funkcia Vylepšenie vzhľadu umožňujú vylepšenie vzhľadu každej osoby pomocou položiek Riasenka, Vybielenie zubov a Rúž. Taktiež môžete do záberov pridať svetelnej stopy pomocou funkcie Viacnásobná expozícia Výplňové svetlo alebo vytvoriť ozvučenu prezentáciu priamo vo fotoaparáte. Už nikdy nebudete mať zlý fotografický deň!

PERFEKTNÉ PORTRÉTY ĽAHKO

Inteligentný portrét umožňuje ľahké dosiahnutie kvalitnejších portrétnych snímok rodiny a priateľov. Táto funkcia aktivuje vybavenie, ako je Zaostrovanie s detekciou tvárí, ktoré automaticky detekuje tváre osôb a zaostruje na ne. Aj keď sa fotografovaný objekt pohne alebo zmeníte kompozíciu záberu, vždy zostáva automaticky zaostrené na tváre osôb. Samospúšť detekujúca úsmev spúšťa závierku v o

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ senzoru CMOS
Celkový počet megapixelov 14.1 mpx
Efektívny počet megapixelov 13.2 mpx
Pomer strán (š:v) 4:3 / 16:9
Maximálne rozlíšenie 4112 X 3088
Min. Svetelnosť objektivu 3.3
Max. svetelnosť objektivu 5.9
Optický zoom 3 ×
Digitálny zoom 4 ×
Stabilizácia obrazu nie
Min ohnisková vzdialenosť 30 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 90 mm
Najkratšie zaostrenie 5 cm
Minimálny čas uzávierky 1 / 2000 s
Maximálny čas uzávierky 25 s
Výklopný displej nie
Veľkosť displeja 2.7 Palec
Max. rozlíšenie videosekvencie 1920 x 1080
Počet snímok/s(videosekvencia) 30p
Ozvučené videosekvencie Áno
Funkcia GPS nie
Pätica na externý blesk nie
Ukladanie v RAW nie
Ukladanie v TIFF nie
Ukladanie v JPEG áno
Manuálne vyváženie bielej nie
Minimálna ISO citlivosť 125
Maximálna ISO citlivosť 1600
Hľadáčik žiadny
Dátové média SD / SDHC / SDXC
Základná pamäť/kapacita INTERNAL MEMORY / 22MB
USB áno
TV výstup nie
Napájanie LI-ION akumulátor
Farba modrá
Šírka 109.5 mm
Výška 67 mm
Hmotnosť 177 g
Hĺbka 38 mm
Vodotesnosť áno
Kvalita videosekvence Full HD
Wi-Fi áno
Typ displeje LCD