KODAK Minishot Combo 2, žltý

KODAK Minishot Combo 2, žltý

Štýlový instantný fotoaparát vaše zážitky takmer okamžite premení na 10Mpx fotografie s rozmermi 5,4 × 8,6 cm. Kodak Minishot Combo 2 je vybavený LCD displejom na ktorom môžete fotografie pred tlačou kontrolovať. Fotografie sú vďaka technológii D2T2 – 4 PASS odolné proti poškodeniu a vyblednutiu. Nechýba selfie zrkadlo a množstvo kreatívnych režimov. Celý popis

Farba

default
default
120,60 €
Vrátane RP a DPH
Tovar od predajcu MALL

Momentálne nedostupné

Kód: 2545322001

Popis

Kľúčové vlastnosti Kodak Minishot Combo 2

 • Technológiu termosublimačnej tlače D2T2 – 4 PASS 
 • Aplikácia Kodak Instant Printer
 • 10Mpx kvalita fotografií
 • 5,4 × 8,6 cm fotografie
 • LCD displej
 • Automatický blesk
Kodak Minishot Combo 2

Fotografie, ktoré skutočne vydržia

Minishot Combo 2 využíva pokročilú technológiu termosublimačnej tlače D2T2 – 4 PASS, ktorá vytvára krásne a dlhotrvajúce fotografie. Tlač funguje tak, že sa na papier postupne nanášajú 3 farby (žltá, purpurová a azúrová), ktoré následne laminuje, vďaka čomu dobre odoláva odtlačkom prstom, vode a vlhkosti. Výsledná fotografia disponuje až 16,7 miliónmi farieb, ktoré vďaka použitej technológii časom neblednú.

Kodak Minishot Combo 2

Kodak Minishot Combo 2 funguje aj ako fototlačiareň

Neobmedzujte sa len na práve zhotovené fotografie – aplikácia Kodak Instant Printer umožňuje prepojenie fotoaparátu so smartphonom, tabletom či sociálnymi sieťami a následnú tlač vybraných fotografií. Okrem toho môžete vytvárať koláže, tlačiť pásovky či vizitky a robiť snímky z videa. Bezplatná aplikácia je k dispozícii na Google Play / App Store a prepája sa pomocou Bluetooth.

Kodak Minishot Combo 2

Kodak Minishot Combo 2

Dáme selfie?

Kodak Minishot Combo 2 je na prednej strane opatrený zrkadielkom, ktoré uľahčuje zhotovovanie selfie fotografií, pretože vždy uvidíte, čo snímate. Najmä pri skupinových fotkách vás určite poteší možnosť nastavenia časovača a vzdialenej spúšte, ktoré ponúka sprievodné aplikácie.

Kodak Minishot Combo 2

Kvalitný materiál do albumu

Tento štýlový instantný fotoaparát vytvára fotografie s rozmermi 54 × 86 mm v krásnom rozlíšení 10 Mpx, ktoré si rozhodne užijete. Automatické ostrenie, nastavenie expozície aj vyváženie bielej zaručí komfortný proces fotenia a veľmi kvalitné výsledky, ktoré sa budú vynímať v albume aj na chladničku.

Kodak Minishot Combo 2

Šikovný aj intuitívny

Kodak Minishot Combo 2 je opatrený praktickým svetlým 1,7″ LCD displejom, ktorý umožňuje ako kontrolu fotografie pred tlačou, tak jednoduché ovládanie celého fotoaparátu. Vo výbave nechýba ani výkonný automatický blesk, ktorý si ľahko poradí is horšími svetelnými podmienkami.

Kodak Minishot Combo 2

Buďte kreatívny

Kodak pamätá na to, že každého baví niečo iné a preto dáva Kodak Minishot Combo 2 k dispozícii kreatívne filtre a režimy fotenia, aby si na svoje prišiel každý. Zo svojich fotografií tak môžete urobiť napríklad skicu, natónovať je do modra, do sépie či rovno zbaviť farieb pre slušivý retro efekt.

Vlastnosti

 • Instantný fotoaparát vyhotovuje fotografie v 10Mpx kvalite
 • Vytlačená fotografia má veľkosť 5,4 × 8,6 cm a je odolná voči odtlačkom prstov, vode aj blednutiu na svetle
 • Praktický LCD displej umožňuje náhľad a editáciu fotografií pred tlačou
 • Aplikácia Kodak Instant Printer umožňuje Bluetooth prepojenie so smartphonom či iným zariadením a následnú tlač fotografií
 • Vo výbave nechýba selfie zrkadlo a vstavaný blesk

Obsah balenia

 • Kodak Mini Shot Combo 2
 • MicroUSB kábel pre nabíjanie

Odkazy