Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

KODAK Astra zoom AZ252

KODAK Astra zoom AZ252

Fotoaparát s 25× priblížením od 25 mm a optickou stabilizáciou obrazu. 16Mpix snímač a 3" displej pre jednoduché ovládanie. So záznamom HD videa je tento Kodak ideálny pre zaznamenanie rodinných zážitkov. Celý popis
Momentálne nedostupné.
180,40 €
Tovar od: MALL
180,40 €
Vrátenie zadarmo cez Packetu
Zánovné

Popis

SKVELÝ POMER MEDZI VEĽKOSTOU A FUNKCIAMI

Kodak AZ252 z radu Astro Zoom, ktorý je vhodný pre všetkých, ktorí chcú od fotoaparátu kompaktné rozmery a napriek tomu kvalitné fotografie. S výkonným 16Mpix snímačom CCD, 25× optickým zoomom a 24 mm širokouhlým objektívom vás ohromí krása fotografií, ktoré môžete vytvárať ihneď po vybalení z krabice. Tvarovanie tela fotoaparátu skvele padne do ruky, takže vás neomrzí ani pri celodennom nosení.
Kodak ASTRO ZOOM AZ252 Kodak ASTRO ZOOM AZ252
 • 25× násobný optický zoom
 • rozsah objektívu 24–600 mm (ekvivalent fullframe)
 • kvalitný 16Mpix snímač CCD
 • detailný 3" LCD displej
 • nahrávanie 720p HD videa 30sn/s
 • optická stabilizácia obrazu (OIS)
 • prevádzka na AA batérie

Všetko na dosah ruky s 25× optickým zoomom

Či už sa jedná o športové zábery, zábery prírody, záznamy rôznych životných udalostí alebo výlet na safari, s 25× optickým zoomom a stabilizáciou obrazu bezproblémovo zachytíte do detailu aj vzdialené objekty. Fotoaparát Kodak AZ252 ponúka veľký rozsah ohniskových vzdialeností od širokouhlého objektívu po teleobjektív. Na rozdiel od zrkadlovky nemusíte premýšľať nad najvhodnejším objektívom, ktorý máte práve so sebou. V kombinácii s funkciou 4× digitálneho zväčšenia možno dosiahnuť u fotografií až 100× kombinovaného zoomu.

NA 3" DISPLEJI VÁM UŽ NIČ NEUNIKNE

Postrážte si pri fotografovaní ten najlepší záber alebo si prezerajte všetky urobené zábery na veľkom, jasnom 3" LCD displeji s vysokým rozlíšením 230K px. Vďaka okamžitej kontrole budú všetky obrázky vyzerať presne tak, ako ste zamýšľali.

Nikto nezostane bokom pred širokouhlým objektívom 24mm

Nenechajte sa obmedziť šírkou záberu. Zachyťte všetko, čo chcete, pomocou 24mm širokouhlého objektívu. Teraz aj pri stretnutí početnej rodiny a priateľov nezostane nikto mimo záber. Nadšenie cestovatelia iste ocenia Panoramatický režim pri každej návšteve vyhliadky.

KRÁSU DETAILU ZACHYTÍ 16Mpix SNÍMAČ

Vďaka citlivému snímaču zaobstaráte skvelé fotografie v rozlíšení 16Mpix a živých farbách. Zabudovaná stabilizácia obrazu zaistí ostrosť ako britva. Pri fotení sa nemusíte obmedzovať v kreativite. Používajte rôzne režimy a filtre, orezávajte alebo zväčšujte, bez toho aby došlo k zníženiu kvality. Snímač typu CCD navyše zabezpečí, že vaše obrázky budú za všetkých okolností bez akýchkoľvek škvŕn a nečistôt.

BUĎTE VLÁDCOM NAD REŽIMOM

S jednoduchým otočným prepínačom jednotlivých režimov svoj Kodak AZ252 nastavíte úplne intuitívne podľa situácie a o zvyšok práce sa už postará fotoaparát za vás. Vďaka jeho umiestneniu v hornej časti prístroja je vždy po ruke a zvolený režim je možné ďalej nastaviť pomocou jednoduchých krokov bez nutnosti chodiť do nastavení fotoaparátu.

ROZPOHYBUJTE VZPOMIENKY V HD VIDEU

Život sa nikdy nezastaví, aby ste si mohli urobiť pekný záber. Zachyťte okamih pomocou jediného stlačenia tlačidla. S videom v rozlíšení 720p pri 30sn/s zachytíte pohyb jasne a ostro.

Obsah balenia:

 • Kodak ASTRO ZOOM 252
 • 4× Alkalické AA batérie
 • Micro USB kábel
 • Popruh
 • Krytka objektívu so šnúrkou
 • Sprievodca rýchlym štartom