FujiFilm Instax Square SQ20 Beige + 20 snímků ZADARMO!

FujiFilm Instax Square SQ20 Beige + 20 snímků ZADARMO!

Darček
Instantný fotoaparát kombinovaný s digitálnymi možnostami. Fotenie na microSD kartu s možnosťou tlače vybraných fotiek. Štvorcový formát fotografie (62 × 62 mm). Selfie zrkadlo, možnosť dvojitej expozície a režimu Bulb. Celý popis

Farba

default
default
Zadarmo darček v hodnote 20,90 €
FujiFilm Instax Square Film WW2 (20ks)
193,55 €
Vrátane RP a DPH
181,30 €
Doprava zadarmo
Tovar od predajcu MALL

Už sa nepredáva

Kód: 1296933002

Popis

  • Instantný fotoaparát kombinovaný s možnosťami digitálu
  • Veľkosť fotiek 86 × 72 mm (obraz má 62 × 62 mm)
  • Fotenie na microSD kartu
  • Obrazové filtre
{{ cleaner() }}

SQ20 má širokú škálu funkcií ako je napríklad režim zachytenie pohybu, s ktorým dokážete jednoducho vytlačiť tie najlepšie momenty pohybujúcich sa objektov alebo spracovať dynamickú fotografiu. Štýlový dizajn fotoaparátu umožňuje jednoduché držanie zvádza k tomu, aby ste si ho so sebou vzali kamkoľvek a nikdy tak neprišli o zachytenie nového okamihu.

SQ20 ponúka širokú škálu funkcií, vďaka ktorým si užijete ako fotografovanie, tak následnú tlač snímok. Ako nadstavba normálneho fotenia prichádza funkcia zvaná Motion Mode, ktorá vám dovoľuje zaobstarať video (max 15 sekúnd), použite zadný ovládač a jednoducho tak vytlačte tie najlepšie momenty pohybujúcich sa objektov, čo je niečo, čo bolo predtým veľmi ťažké urobiť. Funkcia Time Shift Collage dokáže odfotiť 4 snímky v rôznych časoch do jedinej fotky. Stačí len jedno stlačenie spúšte. Vďaka tejto funkcii si môžete užiť nové zážitky z fotenia, budete mať 4 snímky s jemným časovým rozdielom, ale zároveň naraz. Špeciálny filter zvaný Sequence dokáže vytvoriť dynamické a zasnené zábery, a to vďaka pridaniu sekvenčného efektu. Fotoaparát má ako prvý v celej Instax rade funkciu zoom pred samotným fotografovaním. Ďalej tiež ponúka zrkadlo na obstaranie selfie, vďaka ktorému si môžete skontrolovať záber vašej snímky ešte pred jeho vyfotením. Ako hybridná okamžitá fotografia je vybavená digitálnym obrazovým senzorom a digitálnou technológiou spracovania obrazu. Tento fotoaparát vám umožní si vybrať tie najlepšie snímky pred samotným vytlačením alebo vylepšiť vaše snímky vďaka prednastaveným filtrom.

FUJIFILM instax sq20 FUJIFILM instax sq20

Fotenie cez LCD displej, kde si môžete priamo vybrať vaše najlepšie snímky pred ich vytlačením Výsledky všetkých funkcií od fotenia, cez úpravu spracovania a tlačenia sú zobrazené na LCD displeji. Fotoaparát vám tiež dáva možnosť vybrať tie najlepšie snímky ešte pred vytlačením.

Pohybujúce sa objekty sa dajú jednoducho zachytiť a dynamické fotografie následne vytlačiť

  • Frame Grab – Vytváraním videa (max 15 sekúnd) a použitím zadného ovládača vám fotoaparát umožní jednoduché vytlačenie pohybujúcich sa objektov, ktoré je obyčajne veľmi ťažké zachytiť.
  • Time Shift Collage – Táto funkcia dokáže odfotiť 4 snímky v rôznych časoch do jednej fotografie, stačí len jedno stlačenie spúšte. Vďaka tejto funkcii si môžete užiť nové zážitky z fotenia, budete mať 4 snímky s jemným časovým rozdielom, ale zároveň naraz. Časový rozdiel medzi snímkami môže byť upravený od 0,2 do 2 sekúnd.
  • Špeciálny filter “Sekvence” – Táto funkcia umožňuje vytváranie dynamických a zasnených snímok, kde je možné pridať sekvenčný efekt.

Užite si úpravu videí ale aj fotografií pridaním efektu filtra – SQ20 ponúka širokú škálu funkcií pre úpravu ako napríklad rôzne filtre vrátane funkcie čiastočného farebného filtra, kontroly vinetácie a úpravy jasu. Tieto efekty úpravy snímok, rôzne typy fotenie/natáčanie a tlače môžu byť aplikované ako u fotografie, tak pri videu.

Dvojitá expozícia a režim Bulb – Fotoaparát má špeciálne režimy snímania ako je dvojitá expozícia, ktorá dokáže skombinovať dve snímky do jednej dvojitým stlačením spúšte. Funkcia Bulb sa zase hodí pre nočné fotenie a fotenie pohybu svetla.

4.0 x digitálny zoom – Fotoaparát má ako prvý v celej Instax rade funkciu zoom pred samotným fotografovaním.

Selfie zrkadlo – Zrkadlo na obstarané selfie umiestnené po strane objektívu vám dovoľuje si skontrolovať záber snímky ešte pred jeho vyfotením.

Štylový a sofistikovaný design – Tento fotoaparát má ikonický dizajn a tenký, guľatý, symetrický tvar. Ďalej má tiež duálny systém uzávierky s dvoma tlačidlami spúšte – jeden napravo a druhý naľavo. Dizajn krúžku objektívu a okolie krúžku pripomínajú vlnky. Vďaka tomu sa fotoaparát veľmi dobre drží, ale zároveň mu dodáva súčasný dizajnový prvok.

FUJIFILM instax sq20 FUJIFILM instax sq20