TrueCam H7 GPS 2.5K (s detekcí radarů)

TrueCam H7 GPS 2.5K (s detekcí radarů)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Výkonná kamera do auta so záznamom vo vysokej kvalite a špičkovým obrazom v rozlíšení 2.5km pri 30 fps. Malý kompaktný dizajn, ovládanie cez aplikáciu v slovenčine, bez displeja, zabudovaná 5 GHz WiFi, zabudovaná GPS, miesto batérie superkondenzátor, funkcia automatický štart, časová slučka. Celý popis
Partner: CZC.cz
135,98 €
Vrátane DPH
121,16 €

Skladom u partnera 5+ kusov

21.1.2022 - 24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100067177018

Popis

Kamera TrueCam H7 GPS 2.5km (s detekciou radarov)

Elegantné kameru bez displeja s mnohými užitočnými funkciami, oceníte nielen pri monitorovaní vašich ciest, ale aj k obstaranie dôkazov, ktoré vám pomôžu pri riešení sporných situácií v premávke.

  • Ukladanie kvalitných záznamov v rozlíšení 2.5km pri 30 fps
  • WiFi
  • Široký dynamický záber
  • G senzor
  • Ovládanie aplikácií v českom jazyku
  • Nahrávanie v časovej slučke
  • Podpora MicroSD kariet s kapacitou až 128 GB

špičkové rozlíšenie

Autokamera nahráva videá sa skvelým obrazom v rozlíšení 2.5km pri 30 fps. Integrovaný snímač sľubuje vysoko kvalitný a detailný obraz. Získavate tým hodnotný materiál s potrebnými detailmi ako sú ŠPZ vozidiel, tváre postáv alebo dopravné značky aj za zhoršených svetelných podmienok.

Omlouváme se, popis obrázku chybí. inovatívne funkcie

G-senzor detekuje silu nárazu aj smer nárazu v prípade nehody a automaticky ukladá video pred a po udalosti a chráni pred prepísaním. Je určený na detekciu kolízie a GPS zaznamenáva rýchlosť, šírku a dĺžku. Široký dynamický záber vyrovnáva ostré kontrasty svetla, napr. Keď vyjdete vo dne z tunela.

Nahrávanie v slučke

Kamera sama uvoľní miesto na karte tým, že zmaže najstarší nepotrebné video. Vy sa tak nemusíte o nič starať.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Upozornenie na radary

Vďaka zabudovanej GPS vás Autokamera upozorní na stacionárne radary, úsekové meranie, semafory s detekciou jazdy na červenú a ďalšie kontrolovaná miesta.

Jednoduchá domluva

Kameru je možné ovládať aplikácií priamo z vášho mobilu. Je v slovenčine, okrem zmeny nastavenia s prehľadom zvláda upravovať výsledná videa.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

kľúčové vlastnosti

Výkonná kamera vhodná na vyhotovovanie záznamov pri jazde autom. V mnohých situáciách napomáha vyriešiť sporné situácií v cestnej premávke. Jej vybavenie ponúka mnoho užitočných funkcií a záznamy sú zhotovované vo vysokej kvalite v rozlíšení 2.5km pri 30 fps. Urobené snímky a videá možno uložiť na voliteľné microSD karty s maximálnou kapacitou až 128 GB. Medzi ďalšie vychytané funkcie patrí G-Senzor, nahrávanie v slučke, kodek H.265, upozornenie na radary, zabudovaná 5G Wifi a mnoho ďalších.