Rollei Rollei Comfort Desktop statív/ Čierny

Rollei Rollei Comfort Desktop statív/ Čierny

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Rollei Comfort Desktop – statív aj selfie tyč v jedinej konštrukcii Zariadenie Rollei Comfort Desktop predstavuje kompaktný statív pre akčné kamery Rollei, smartfóny alebo malé fotoaparáty (s využitím kompatibilných držiakov). Celý popis
31,35 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

3.2.2022 - 7.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Ellison Slovakia s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 4111386

Popis

Rollei Comfort Desktop – statív aj selfie tyč v jedinej konštrukcii

Zariadenie Rollei Comfort Desktop predstavuje kompaktný statív pre akčné kamery Rollei, smartfóny alebo malé fotoaparáty (s využitím kompatibilných držiakov). Vďaka rozmerom sa ľahko zmestí do každej batožiny a môžete ju využiť kdekoľvek na cestách, v domácnosti pri sledovaní filmov alebo v kancelárii pri videohovoroch cez mobilný telefón. Súčasne vám vďaka funkcii predĺženia poslúži aj ako selfie tyč .

Môžete tak živo streamovať svoje zážitky, tvoriť videá alebo posunúť svoje zariadenie o niečo vyššie a získať lepšiu perspektívu snímania. Statív Rollei Comfort Desktop disponuje tiež integrovanou guľovou hlavou otočnou o 360 stupňov , ktorú je možné podľa potreby nakloniť. V zloženom režime vám poslúži aj ako ručný statív pre natáčanie alebo fotografovanie z ruky .

Rollei Comfort Desktop

Kompaktný statív s 360 ° otočnou guľovou hlavou určený pre akčné kamery Rollei, mobilné telefóny a kompaktné fotoaparáty. Pomocou trojnožky ho možno použiť ako klasický statív, v zloženom stave je možné jednoducho natáčať stabilizované videá z ruky, alebo môžete využiť teleskopické vysunutie na dĺžku až 25,2 centimetrov a používať statív ako selfie tyčku. Nosnosť statívu je 1200 g .

ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA

Statívová hlava: áno

Maximálne zaťaženie: 1200 g

Maximálna výška: 25,2 cm

Minimálna výška: 13 cm

Výška v zloženom stave: 15 cm

Hmotnosť: 89 g

Farba: čierna – červená