MIO MiVue C540

MIO MiVue C540

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Štýlová palubný kamera od firmy Mio zaznamenáva vašu jazdu v reálnom FullHD rozlíšení. Kameru ľahko nainštalujete na čelné sklo, aby vás nerozptyľovala a vo chvíľach kedy ju nepoužívate ju môžete uložiť do odkladacej priehradky. Kamera je vybavená 2 "displejom. Celý popis
Partner: CZC.cz
68,84 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 2 kusy

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100067176912

Popis

Pre pokojný pocit z jazdy

Kamera MiVue C540 zaznamená celú vašu jazdu vo Full HD kvalite, vďaka ktorej dokážete rozpoznať poznávacie značky a dopravné značenie aj pri zlých svetelných podmienkach.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavné prednosti:

  • Rozlíšenie FullHD (1920 × 1080p).
  • Magnetický držiak.
  • Frekvencia 30 snímky za sekundu
  • Uhol záberu 130 °.
  • Až 128 GB pamäťová karta.
  • 2 "displej.
  • Softvér s intuitívnym rozhraním

Kvalitný záznam za každých okolností

Záznam je vyhotovený s frekvenciou 30 snímok za sekundu v reálnom FulHD rozlíšení pomocou širokouhlého objektívu s 130 ° širokým záberom. Kamera využíva optický snímač Sony a dokáže nahrávať zreteľne aj za zlých svetelných podmienok. Vďaka tomu rozpoznáte každý detail počas cesty. Záznam si môžete prezrieť na 2 "displeji.

Štýl a praktickosť

Palubný kamera MiVUe C540 je kompaktný, štýlová a odolná. Bola navrhnutá pre jednoduchú inštaláciu na čelné sklo a jednoduché používanie. Kamera sa po vložení SD karty a pripojenie k zdroju napája automaticky spustí s naštartovaním motora.

intuitívny softvér

So softvérom MiVue manager môžete ľahko prechádzať záznamy s údajmi o rýchlosti a zdieľať videá na sociálnych sietí. Zo záznamu je zrejmý smer jazdy podľa analyzátora pohybu a taky je zobrazené 3osé schéma pohybu podľa G-senzora. Videá sú prehľadne zoradené pre jednoduchšie vyhľadávanie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

chytré funkcie

Iste oceníte chytré funkcie, ktoré z Autokamera MiVue C540 robia skutočne užitočného pomocníka. Parkovacie mód spustí kameru pri akomkoľvek otrase, detekcia pohybu opäť spustí kameru pri uzretí pohybe. Môžete kameru využiť ako fotoaparát pre fotografie z autonehody.

G-senzor pre uchovanie vašich dát

Nahrávanie prebieha v slučke a najstaršie záznamy sa prehrávajú novými. Pri náhlej zmene pohybu, ktorú citlivý 3-osi G-senzor detekuje ako nehodu, uzamkne nahrávanú sekvenciu, aby nemohlo dôjsť k jej prepísanie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

kľúčové vlastnosti

Štýlová palubný kamera MiVue C540 od firmy Mio zaznamenáva vašu jazdu v reálnom FullHD rozlíšení. Kameru ľahko nainštalujete na čelné sklo a vo chvíľach kedy ju nepoužívate ju môžete uložiť do odkladacej priehradky. Kamera je vybavená 2 "displejom, na ktorom môžete prehrávať nahrané záznamy. Ďalšie funkcie využijete so softvérom MiVue manager. Uhol záberu je 130 °, svetelnosť F 1.8 a frekvencia záznam je 30 snímok za sekundu. Dáta sa ukladajú na pamäťovú kartu microSD s veľkosťou až 128 GB vo formáte MP4 Kamera je vybavená optickým snímačom od Sony, 240 mAh batérií, 3-osým g-senzorom a fotografickým režimom pre fotografie z nehody. Rozmery kamery sú 36,9 × 62,2 × 51 mm a jej váha je 65 g .