MIO MiVue A50, přídavná zadní kamera do auta pro MiVue

MIO MiVue A50, přídavná zadní kamera do auta pro MiVue

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Zadná kamera do auta pre nahrávanie aktuálneho diania na vozovke za vami. Záznam vo Full HD rozlíšení 1080p 30 snímok / s, zorný uhol 145 °, hodnota expozície v 7 stupňoch, video formát .MP4 (H.264), skvelé snímky v šere aj v tme, pre MiVue 786D / 798D. Rozmery 60.5 × 22.2 × 29.6 mm, hmotnosť 25 g. Celý popis
81,28 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 2 kusy

7.12.2021 - 8.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100067177096

Popis

MIO MiVue A50, prídavná zadná kamera

Prídavná zadná kamera zaberá všetko dôležité, čo sa odohráva za vaším automobilom. Ak niekto za vami jede riskantne alebo tesne za vami, kamera to zachytí v plnom FHD rozlíšení 1080p vďaka svojmu vysoko kvalitnému snímaču a zornému uhlu 145 °, dokonca aj za zlých svetelných podmienok.

  • záznam vo FHD rozlíšení
  • optika F1.8 pre skvelé snímky v šere a v tme
  • video formát .MP4
  • zorný uhol 145 °

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Čistý obraz aj pri slabom osvetlení

Vysoko kvalitný snímač STARVIS CMOS od spoločnosti Sony zaisťuje vynikajúci kontrast, jasné a bohaté farby, a to najmä za zlých svetelných podmienok. Nočné videnie je teda perfektný a vy sa nemusíte vôbec strachovať, že by vás v noci kamera zradila.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Diskrétne kamera

Zadná kamera MiVue A50 je diskrétny, nikto si jej ani nevšimne. Pripevňuje sa k zadnému sklu, odkiaľ má perfektný výhľad na všetky detaily, ktoré sa odohrávajú za vašim chrbtom. Kompaktná veľkosť zaisťuje, že vám rozhodne nebude vadiť pri výhľade dozadu pri cúvaní alebo parkovaní.

Zariaďte si všestranné videnie

Kamera MiVue A50 je určená na to, aby ste ju prepojili s vašou hlavnou prednou kamerou. Funguje úplne rovnako ako predná kamera, začne natáčať vtedy, akonáhle naštartujete motor. Kombináciou týchto dvoch kamier si zaistíte dokonalé všestranné videnie na ceste.

MiVue Manager k vašim službám

Pre kamery MiVue sa ponúka MiVue Manager, vďaka ktorému zvládnete ľahko prehrávať a zdieľať zaznamenané videá, problém nebude ani synchronizovať video záznam s mapou, organizovať videá podľa typu, dátumu. Zaujímavou funkciou je aj analýza smere. Stiahnuť software do svojho počítača a využite zaznamenaná videá na maximum.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

kľúčové vlastnosti

Zadná kamera do auta pre nahrávanie aktuálneho diania na vozovke za vami. Záznam vo Full HD rozlíšení 1080p 30 snímok / s, zorný uhol 145 °, hodnota expozície v 7 stupňoch, video formát .MP4 (H.264), skvelé snímky v šere aj v tme, pre MiVue 786D / 798D. Rozmery 60.5 × 22.2 × 29.6 mm, hmotnosť 25 g.