Kód: 10167894

Olympus E-M5 Mark III tělo (V207090BE000), čierna

Olympus E-M5 Mark III tělo (V207090BE000), čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kompaktný, ľahký a vysoko odolný fotoaparát. Odolá vetru, prachu aj mrazu a striekajúcej vode. 20.4 MPx obrazový snímač 4/3“ LiveMOS s technológiou SSWF na elimináciu prachu. 5osá stabilizácia obrazu. Obrazový procesor TruPic VIII. AF systém s 121 krížovými zaostrovacími bodmi. Video v 4K. Celý popis
1 309,48 €
Tovar od: CZC.cz
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
1 309,48 €
Posledný kus
Iní predajci
Pri zaobstaraní MALL karty 1 279,48 €

24.3.2023 na výdajnom mieste
24.3.2023 na vašej adrese

Popis

Fotoaparát Olympus E-M5 Mark III, telo, čierna

Vysoko kvalitný fotoaparát strednej triedy vhodný ako rodinný, street alebo cestovný fotoaparát. Jedná sa o fotoaparát, ktorý v sebe kombinuje modernú aj klasiku zároveň.

Okrem dizajnu pri fotoaparáte určite oceníte:

  • 20.4 MPx Live-Mos snímač a procesor TruePic VIII
  • 5osú stabilizáciu obrazu
  • LCD dotykový displej výklopný do všetkých možných uhlov
  • podporu Wi-Fi a Bluetooth
  • 4K videá
  • vysokú odolnosť fotoaparátu

S touto výbavou ste potom jednoducho vždy a všade pripravení na zachytenie tých najdôležitejších okamihov, a to v prvotriednej kvalite.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Srdce fotoaparátu

Srdcom fotoaparátu je 20,4 MPx Live-MOS Micro 4/3 snímač a vyspelý obrazový procesor TruePic VIII. Táto dvojica zaručuje fotoaparátu lepšiu citlivosť pri slabom osvetlení spolu s väčším dynamickým rozsahom. Výsledkom je vyššia obrazová kvalita v širšom spektre svetelných podmienok.

Špičková kvalita snímok bez námahy

Snímajte fantastické fotografie aj filmy zásluhou 5osej IBIS stabilizácie obrazu, ktorá eliminuje v každej situácii rozmazaniu snímok vinou chvenia ruky. Môžete tak zaobstarať úchvatné, kvalitné a dokonale ostré snímky, kamkoľvek sa vyberiete. 5osý stabilizátor obrazu (5.5 EV) je pre väčšiu účinnosť a nižšiu hmotnosť integrovaný v tele fotoaparátu. V kombinácii s vybranými stabilizovanými objektívmi prináša stabilizačný účinok až 6,5 EV.

Zvýšte rozlíšenie svojich snímok

Tento fotoaparát prichádza vo svojej výbave s úplne novou funkciou 40M High Res Shot. Jedná sa o zachytenie sekvencie ôsmich snímok a ich následného spojenia do snímky jedného, čím vznikne fotografia s úchvatným rozlíšením 40 megapixelov. Ide tak o ideálnu funkciu pre fotografovanie umenia, krajiny, aj ďalších žánrov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Elektronický hľadáčik

Fotoaparát je vybavený elektronickým hľadáčikom s OLED displejom s úchvatnými 2,36 miliónmi bodov pre mimoriadne prehľadnú kompozíciu obrazu so zobrazením celého zorného poľa a navyše kontrolu všetkých nastavení v reálnom čase.

Videosekvencia v kvalite 4K aj C4K

Okrem špičkových fotografií môžete tiež jednoducho vytvárať dokonalé videosekvencie v kvalite 4K, C4K aj Full HD. Videosnímky budú navyše aj dokonale stabilné a bez trasu vďaka výkonnému päťosému stabilizátoru, ktorý zvládne zachovať špičkovú kvalitu obrazu bez rozmazania aj pri natáčaní za pohybu. Iste tiež oceníte skvelý stereo zvuk.

LCD displej s vyklopením do ľubovoľného uhla

Fotoaparát je vybavený veľkým 3“ dotykovým displejom, ktorý je možné ľubovoľne natočiť do ľubovoľného uhla. Vďaka tomu môžete ľahko vyjadriť svoje tvorivé zámery a vytvárať perfektné snímky z úplne odlišných uhlov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podpora Wi-Fi a Bluetooth

Všetky zhotovené snímky môžete ihneď zdieľať vďaka vstavanej Wi-Fi a aplikácii OLYMPUS Image Share. S podporou technológie Wi-Fi môžete tiež fotoaparát ovládať aj diaľkovo napríklad pri fotografovaní zo statívu, pri tvorbe autoportrétov alebo v situáciách, ktoré vyžadujú umiestnenie fotoaparátu mimo dosahu fotografa. Model taktiež podporuje komunikáciu na krátke vzdialenosti vďaka technológii Bluetooth.

Bezstarostné používanie

Fotoaparát vás okrem technických a funkčných vychytávok taktiež prekvapí svojou odolnou konštrukciou, vďaka ktorej máte zaručené jeho používanie za všetkých okolností – a to aj v tých najťažších podmienkach. Fotoaparát totiž ľahko odolá mrazu, prachu aj striekajúcej vode alebo nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Vytvárajte unikátne fotografie či videosekvencie v prostrediach, kde by už bežná elektronika dávno povedala svoje posledné slovo a ohromte svoje okolie dokonalými snímkami.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Kompaktný, ľahký a vysoko odolný fotoaparát . Odolá vetru, prachu aj mrazu a striekajúcej vode. 20.4 MPx obrazový snímač 4/3“ LiveMOS s technológiou SSWF na elimináciu prachu. 5osá stabilizácia obrazu . Obrazový procesor TruPic VIII. AF systém s 121 krížovými zaostrovacími bodmi. Video v 4K , C4K aj Full HD. Mikrofónny konektor. Režimy: napríklad Live Composite, Pro Capture, Tripod High-Res Shot, Bulb, HDR, Focus Bracketing a Focus Stacking. Elektronický OLED hľadáčik s rozlíšením 2.36 MPx. 3“ LCD dotykový displej s variabilným uhlom naklonenia. Podpora Wi-Fi a Bluetooth. ISO 100 – 25 600. Podpora SD kariet. Podpora RAW. České menu. Vodováha. BLS-50 Li-Ion batéria pre cca 310 snímok. Rozmery 125,3 × 85,2 × 49,7 mm. Hmotnosť 366 g.