Nikon Coolpix B500 Black

Nikon Coolpix B500 Black

Fotoaparát typu ultrazoom s 16Mpix CMOS snímačom, stabilizovaným objektívom s 40× zoomom. Full HD video, Wi-Fi pripojenie, výklopný 3" LCD. Získajte ľahko snímky pôsobivej kvality s fotoaparátom Nikon COOLPIX B500. Celý popis

Farba

default
default
default
319 €
Vrátane RP a DPH
249 €
-21%
Doprava zadarmo
Tovar od predajcu MALL

Momentálne nedostupné

Kód: 876827001

Popis

Fotoaparát typu ultrazoom s 16Mpix CMOS snímačom, stabilizovaným objektívom s 40× zoomom. Full HD video, Wi-Fi pripojenie, výklopný 3" LCD. Získajte ľahko snímky pôsobivej kvality s fotoaparátom Nikon COOLPIX B500.

Preskúmajte výkonnosť objektívu NIKKOR so 40násobným optickým zoomom, ktorý možno s využitím funkcie Dynamic Fine Zoom rozšíriť až na 80násobný, a preneste sa do srdca každej akcie prostredníctvom bočného ovládača zoomu s vynikajúcou stabilitou. Získajte jedinečné uhly pohľadu s využitím výklopného monitora LCD s vysokým rozlíšením, zachyťte ľahko každý objekt s pomocou tlačidla zoomu sa skokovým vrátením a udržujte fotoaparát prepojený s inteligentným zariadením prostredníctvom funkcie SnapBridge. Intuitívne ovládanie fotoaparátu zjednodušuje fotografovanie a prostredníctvom voliča expozičných režimov možno aktivovať často používané funkcie, zatiaľ čo klasický dizajn prístroja komfortne padne do rúk.

{{ image(30622474, large, right, Nikon Coolpix B500) }}

JEDNODUCHÉ A INTUITÍVNE OVLÁDANIE A VYNIKAJÚCA KVALITA OBRAZU

Užívajte si jednoduché ovládanie so zárukou vynikajúcich výsledkov a sústreďte sa len na tvorivú stránku fotografie. Často používané funkcie sú k dispozícii na dosah prstov prostredníctvom voliča expozičných režimov a rozsiahle vybavenie uľahčuje dosiahnutie pôsobivých Full HD videosekvencií (1 080/60i) a vynikajúcich snímok pri vašich cestách alebo koníčkoch, ako je pozorovanie hviezd alebo sledovanie vtákov. S 16 miliónmi pixelov a vysoko účinným obrazovým snímačom CMOS s technológiou priameho osvetlenia fotodiód budete schopní robiť vysoko kvalitné snímky, po akých ste vždy túžili, a súčasne budete môcť s istotou využívať fotoaparát pri cestovaní, pretože je napájaný tužkovými batériami AA, ktoré sú ľahko dostupné všade na svete.

OBJEKTÍV NIKKOR S 40× OPTICKÝM ZOOMOM

S objektívom NIKKOR vybaveným 40násobným optickým zoomom, ktorý možno s využitím funkcie Dynamic Fine Zoom rozšíriť až na 80násobný, zachytíte všetky akcie na športových podujatiach, vyfotografujete vzdialené detaily mestských krajín v brilantných detailoch alebo zaobstaráte pôsobivo čisté snímky mesiaca a nočnej oblohy. Osvedčená optika objektívu NIKKOR ponúka výnimočný výkon a poskytuje ohniskové vzdialenosti pokrývajúci obrazové uhly ekvivalentné širokouhlému objektívu 22,5 mm až superteleobjektívu 900 mm (ekvivalent ohniskovej vzdialenosti kinofilmu a formátu FX) v tele kompaktného fotoaparátu.

VÝKONNÁ REDUKCIA VIBRÁCIÍ (VR)

Stabilita fotoaparátu je kľúčovým predpokladom ostrých snímok. Výkonná redukcia vibrácií účinne potláča rozmazanie spôsobené chvením fotoaparátu a zaručuje ostré snímky aj pri použití najdlhšej ohniskovej vzdialenosti 40násobného zoomu. Účinnosť optickej redukcie vibrácií je ekvivalentná použitiu o 3 EV kratšieho času uzávierky (podľa štandardu CIPA, pri najdlhšej ohniskovej vzdialenosti objektívu) a zvýšeniu stability fotoaparátu napomáha tiež komfortný grip.

SNAPBRIDGE

Funkcia SnapBridge udržuje trvalé spojenie medzi fotoaparátom a inteligentným telefónom alebo tabletom, ktoré má nízky príkon a poskytuje jednoduchú kontrolu nad vaším fotografickým životom. Teraz môžete synchronizovať snímky so svojím šikovným zariadením počas fotografovania a ihneď zdieľať urobené snímky v kvalite spoločnosti Nikon. Taktiež môžete ovládať kľúčové funkcie fotoaparátu prostredníctvom telefónu, udržiavať hodiny fotoaparátu aj fotoaparát samotný trvalo aktualizované a mnoho ďalších vecí.

VOLIČ EXPOZIČNÝCH REŽIMOV

Nastavením svojich obľúbených funkcií, ako je režim Auto, režim Scene alebo režim Sport, ktoré sa pre jednoduchý prístup nachádzajú na voliči expozičných režimov na hornej strane fotoaparátu, si ľahko zvolíte expozičný režim podľa vlastných predstáv. Potom už stačí meniť nastavenia pomocou jednoduchých intuitívnych operácií a bez akýchkoľvek starostí fotografovať.

EXTRÉMNE PLYNULÉ FULL HD VIDEOSEKVENCIE

Rozlúčte sa s neostrými videosekvenciami – vďaka možnosti zhotovovať Full HD (1 080/60i) videosekvencie s pomocou výkonnej hybridnej stabilizácie obrazu (VR) v štyroch osiach, ktorá kombinuje optickú a elektronickú redukciu vibrácií pre potlačenie účinkov chvenia fotoaparátu, získate účinnú redukciu rozmazania aj pri použití najdlhšej ohniskovej vzdialenosti 40násobného optického zoomu. Zapôsobte na svojich priateľov brilantnými videosekvenciami rodinných osláv, koncertov, architektúry alebo zvierat v prírode, ktoré ponúknu vysokú mieru jemných detailov bez ohľadu na vzdialenosť objektu – a pri ich zázname môžete naviac ešte zhotovovať statické snímky.

VEĽKÝ 7,5CM/3˝ VÝKLOPNÝ MONITOR LCD S 921 000 PIXELY

Výklopný monitor so širokým pozorovacím uhlom vám umožní jednoduché fotografovanie a tvorbu tvorivých kompozícií a poskytne vám presný obrázok toho, čo zachytíte na svojich snímkach. Môžete komfortne zhotovovať statické snímky a videosekvencie v širokom rozmedzí uhlov a všestranne sa prispôsobiť ľubovoľnému objektu. Monitor s vysokým rozlíšením spotrebúva minimálne množstvo energie, takže máte vždy k dispozícii dostatočnú výdrž batérie pre situácie, kedy budete nutne musieť fotografovať. Monitor ponúka ostrý obraz, kvalitné farby a vynikajúcu viditeľnosť aj pri pozorovaní v šikmom smere. Antireflexná vrstva a akrylová vrstva proti odtlačkom prstov zaručujú čistý obraz vo všetkých podmienkach a päťstupňová regulácia jasu poskytuje vynikajúcu viditeľnosť pri prehrávaní snímok za slnečných dní.

KOMFORTNÉ GRIP A VRECKOVÉ ROZMERY

Fotoaparát má ergonomický dizajn pre stabilné držanie, hoci je jeho telo extrémne ľahko prenosné – rozmery približne 113,5 (Š) x 78,3 (V) × 94,9 mm (H ) – a padne komfortne do ruky. Prístroj je zhotovený v klasickom štýle, ponúka súčasne vysoký výkon a nízku hmotnosť len približne 542 g vrátane batérií a karty SD.

ZAOSTRENIE S VYHĽADÁVANÍM HLAVNÉHO OBJEKTU

Technológia zaostrovanie s vyhľadaním hlavného objektu, ktorá analyzuje snímacie podmienky pre rýchle rozpoznanie objektu, zaostrí okamžite na fotografovaný objekt. Stačí len namieriť fotoaparát na požadovaný objekt a prístroj okamžite odhadne miesto, na ktoré je potrebné zaostriť. Aktívne zaostrovacie polia sú nastavovaná automaticky v závislosti na veľkosti objektu, takže sú vytvorené snímky vždy perfektne ostré. Zaostrovanie s vyhľadaním hlavného objektu pracuje rovnako dobre s objektmi v strede aj mimo stred obrazu a je účinné aj pri fotografovaní menších objektov, ako je jedlo alebo kvety.

{{ image(30622524, large, right, Nikon Coolpix B500) }}

Obsah balenia:

  • fotoaparát
  • krytka objektívu
  • USB kábel pre prenos dát
  • popruh na krk
  • AA alkalické batérie