Kód: 25350656

FujiFilm Instax MINI LIPLAY EX D, béžová (16668141)

FujiFilm Instax MINI LIPLAY EX D, béžová (16668141)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Instantný fotoaparát s možnosťou tvorby audio snímok (až 10 sekundový záznam). 2.7“ LCD displej. Funkcia Direct Print pre tlač fotografií vytvorených smartfónom. Podpora diaľkovej spúšte pre tvorbu skupinových fotografií. Aplikácia instax mini LiPlay. Podpora ukladania snímok na micro SD kartu. Celý popis
Už sa nepredáva
157,21 €
Tovar od: CZC.cz
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
157,21 €
Pri zaobstaraní MALL karty 127,21 €

Popis

Fotoaparát Fujifilm Instax mini LiPlay, béžová

Vývoj nezastavíš, a presne to vie aj v spoločnosti Fujifilm. Spoločnosť sa tak môže pochváliť instantným fotoaparátom, ktorý pomôže zachytiť vaše spomienky nielen pomocou obrazu, ale aj pomocou audio.

  • tvorba instantných fotografií
  • tvorba audio snímok
  • funkcie priamej tlače fotografií z chytrých zariadení
  • 2.7“ LCD displej
  • podpora bluetooth
  • selfie zrkadlo

Čo je to instantná fotografia

Tento kompaktný fotoaparát zhotovuje instantné fotografie, tzn., že do niekoľkých okamihov po stlačení spúšte držíte v ruke hotovú fotografiu. Ide o kombináciu výhod digitálneho fotoaparátu s okamžitou tlačou fotografií.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Audio fotografie

Fotoaparát dokáže Vaše spomienky doslova priviesť k životu, a to vďaka možnosti vytvorenia až 10-sekundového zvukového záznamu.

Ako to funguje? Jednoducho nahrajte mini odkaz či poznámku, tento tzv. audio snímok fotoaparát prevedie na QR kód a ten vytlačí na fotku. Po naskenovaní QR kódu prostredníctvom chytrého zariadenia ide zvuk znovu prehrať. Zachytené fotografie tak získavajú úplne nový rozmer.

Funkcia Direct Print

Jedná sa o užitočnú funkciu, kedy môžete vytvoriť instantnú fotografiu aj zo snímok z Vášho smartfónu. Stačí urobiť fotografiu smartfónom, zaslať ju na fotoaparát a ten ju pre Vás vytlačí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Instantný fotoaparát s možnosťou tvorby audio snímok . 2.7“ LCD displej . Funkcia Sound function pre až 10 sekundový záznam , ktorý je na fotografii uložený formou QR kódu. Funkcia Direct Print pre tlač fotografií vytvorených smartfónom. Podpora diaľkovej spúšte pre tvorbu skupinových fotografií. Aplikácia instax mini LiPlay. Podpora ukladania snímok na micro SD kartu. Podpora Bluetooth , Selfie zrkadlo, možnosť úpravy fotografií (10 rámčekov, filtrov). Rozmery 82.5 × 122.9 × 36.7 mm. Hmotnosť 255 g.