BEURER LA 20

BEURER LA 20

Hodnotenie: 4,8
38,73 € 30,90 €

Obdarujte sebe nebo své blízké populárním aroma difuzérem. LA20 od značky Beurer rozbíjí molekuly vody a esenciálních olejů na mikročástice pomocí ultrazvukové technologie tak, že si zachovávají zdraví prospěšné vlastnosti. Navíc nabízí barevné osvětlení, takže jej lze využít i jako dekoraci či lampičku do dětského pokojíčku.

Soehnle Aroma osvěžovač vzduchu VALENCIA
41,96 € 40 €

Zažijte úžasný relax s designovým aroma osvěžovačem vzduchu VALENCIA z řady RELAX SOEHNLE. Díky světelným efektům a překrásné vůni, kterou si můžete sami namíchat se váš pokoj promění v oázu klidu.

Olimpia Splendid Astomi 80
29 €

Aróma difuzér 80 je malý, prenosný pomocník pre navodenie domácej pohody. Tento aróma difuzér nielenže prevonia celú miestnosť podľa vašej zvolenej vône ale tiež navodí príjemnú atmosféru vďaka chromoterapii – LED ambientné osvetlenie.

Olimpia Splendid Astomi Sound
52 €

Aróma difuzér Astomi Sound nie je ako bežný aróma difuzér. Tento prístroj kombinuje 3v1 – teda zvlhčovač a aróma difuzér + reproduktor. Astomi Sound, ako už názov napovedá, slúži tiež ako prenosný bluetooth reproduktor, vďaka ktorému môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu.

Tescoma Ultrsonická aromalampa FANCY HOME, Rose
36,90 € 25 €

Ultrsonická aromalampa FANCY HOME značky Tescoma sa stane nielen vonným prvkom vo vašej domácnosti, ale je to tiež zvlhčovač vzduchu a skvelý dizajnový doplnok, ktorý svieti siedmimi farbami.

Stadler Form Julia Black

Stadler Form Julia Black

Hodnotenie: 5
69 €

Posledný kus za túto cenu!

Aróma difuzér Julia od značky Stadler Form vyniká veľmi tichou prevádzkou, je tichší ako ľudský šepot. Pri spotrebe náplne sa automaticky vypne. K jeho prevádzke stačí iba voda a aróma esenciálny olej. LED indikátory možno stlmiť či úplne vypnúť.

Rohnson Aroma difuzér R-9585 hnedá
45,99 € 30,90 €

Dekorativní aroma difuzér na vonné oleje. Rohnson R-9585 vytváří jemnou mlhu, a šíří tak vůni do prostoru. Na jedno naplnění vydrží produkovat páru až 12 hodin. Potěší 2 nastavitelné režimy, časovač, barevné podsvícení a automatické vypnutí při prázdném zásobníku.

Airbi MAGIC Aróma difuzér s osvetlením
58,30 € 49 €

Aróma difuzér Airbi je štýlový doplnok, ktorý vám pomôže nastoliť skvelú náladu, uvoľniť sa po dni plnom námahy a stresu, prevoňať domácnosť alebo zamaskovať nepríjemné pachy cigaretového dymu či domácich maznáčikov. 7 rôznych striedajúcich sa farieb, možno nastaviť podľa vkusu či úplne vypnúť. Ideálne nočné svetlo do detskej izby, aby sa deti nebáli zaspať. Pri vyprázdnení nádoby na vodu sa prístroj automaticky vypne.

GRUNDIG Aróma difuzér GRU-03168
21,70 €

Aróma difuzér od značky Grundig umožňuje nastaviť farebné svetlo pre relaxáciu i navodenie atmosféry, spoločne s voňavou parou. Prevádzka je tak tichá, že ho ani nebudete počuť. V balení nájdete fľaštičku vonného oleja.

Airbi Aróma difuzér s možnosťou osvetlenia SENSE – svetlé drevo
38,38 € 35,50 €

Obdarujte seba alebo svojich blízkych populárnym aróma difuzérom. SENSE od značky Airbi rozbíja molekuly vody a esenciálnych olejov na mikročastice pomocou ultrazvukovej technológie tak, že si zachovávajú zdraviu prospešné vlastnosti. Na jedno naplnenie vydrží v prevádzke až 12 h a po odčerpaní nádrže sa z bezpečnostných dôvodov sám vypne. Naviac ponúka možnosť osvetlenia oranžovej farby, takže ho možno využiť aj ako dekoráciu či lampičku do detskej izbičky.

Airbi Aróma difuzér s možnosťou osvetlenia Lotus, biely
34,50 € 31,90 €

Aroma difuzér s možnosťou osvetlenia Lotus v bielom prevedení od značky Airbi je štýlový doplnok do domácnosti. Zbaví vás nepríjemných pachov v domácnosti a vďaka funkcii farebného osvetlenia s ním večer navodíte príjemnú atmosféru. Na jedno naplnenie vydrží 3–6 hodín.

Rohnson Aroma difuzér R-9580-48%
37,20 € 19 €

Akcia

Dekorativní aroma difuzér na vonné oleje. Rohnson R-9580 vytváří jemnou mlhu, a šíří tak vůni do prostoru. Na jedno naplnění vydrží produkovat páru až 10 hodin. Potěší 2 nastavitelné režimy, časovač, barevné podsvícení a automatické vypnutí při prázdném zásobníku.

Stadler Form Julia White
69 €

Akcia

Aróma difuzér Julia od značky Stadler Form vyniká veľmi tichou prevádzkou, je tichší ako ľudský šepot. Pri spotrebe náplne sa automaticky vypne. K jeho prevádzke stačí iba voda a aróma esenciálny olej. LED indikátory možno stlmiť či úplne vypnúť.

Airbi Aróma difuzér s možnosťou osvetlenia LOTUS – svetlé drevo
34,51 € 31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Obdarujte seba alebo svojich blízkych populárnym aróma difuzérom. LOTUS od značky Airbi rozbíja molekuly vody a esenciálnych olejov na mikročastice pomocou ultrazvukovej technológie tak, že si zachovávajú zdraviu prospešné vlastnosti. Na jedno naplnenie vydrží v prevádzke až 6 h a po odčerpaní nádrže sa z bezpečnostných dôvodov sám vypne. Naviac ponúka farebné osvetlenie, takže ho možno využiť aj ako dekoráciu či lampičku do detskej izbičky.

Soehnle Aroma LED osvěžovač vzduchu Venezia
65 € 50,30 €

Elegantní aroma difuzér od značky Soehnle z matného skla napomáhá k uvolnění se a odbourání stresu nejen příjemnou vůní, ale také plynule se střídajícími barevnými LED diodami, které je možné i vypnout.

Medisana AD 625
57,83 € 49,10 €

Originálny aróma difuzér Medisana vyrobený z bambusového dreva používa ultrazvukovú technológiu, ktorá vytvára jemnú hmlovú vôňu, ktorá sa šíri po celej izbe. Difuzér je vybavený svetlom v 6 farbách, ktoré je možné meniť podľa nálady. Pri prázdnej nádrži sa automaticky vypína.

Domo Aroma difuzér s farebným podsvietením DO9213AV
46,90 €

Aróma difuzér s farebným podsvietením, ktorý možno veľmi ľahko prepínať jedným tlačidlom. Difuzér v plastovom prevedení má veľmi tichý chod a keď dôjde voda, automaticky sa vypne.

ETA Aróma difuzér Essencio 0634 90000
27,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Aróma difuzér od značky Eta ponúka efektívne zvlhčovanie vzduchu v kombinácii s aromaterapiou. Farebné podsvietenie ďalej umocňuje relaxačnú atmosféru, ktorú správne zvolený prírodný esenciálny olej navodí. Luxusný a moderný dizajn, ktorý sa hodí do každej miestnosti. Napájanie cez USB kábel.

Aromacare Maha dark, ultrazvukový aróma difuzér, tmavé drevo, 400 ml
50,20 € 47,60 €

Aromadifuzér Maha dark od značky Aromacare prinesie do vášho príbytku pohodu a pokoj. Možno ho využiť iba s čistou vodou pre zvlhčenie vzduchu či pridať pár kvapiek esenciálneho oleja pre nastolenie tej pravej atmosféry, upokojenie organizmu či naopak jeho nakopnutie. LED osvetlenie zintenzívňuje zážitok z aromaterapie. Používanie difuzéra umožní lepšie dýchať a kvalitnejšie spať.

GOLDSUN Aroma Difuzér "Bamboo 200ml" osviežovač a zvlhčovač vzduchu
36,99 € 33,99 €

OLEJČEK ZADARMO do 31.10.2020. Uvoľnite svoje telo aj dušu. Výpary zo zvlhčovača sú najjednoduchšou a najprirodzenejšou cestou ako do atmosféry dostať príjemné a liečivé látky podľa vašeho gusta. Suchý vzduch dokáže strpčiť život a poškodiť zdravie.

Soehnle Designový LED osviežovač vzduchu Modena
81,99 € 63,90 €

Elegantný aróma difuzér z matného skla a bambusu v prírodnom dizajne bude vhodným doplnkom každého interiéru. Plynule sa striedajúce farebné osvetlenie a uvoľňovanie vône vytvorí z vášho domova oázu pohody a relaxácie.