REASIL HumicVet, detoxikačný a protihnačkový prípravok pre domáce a hospodárske zvieratá pre zvýšenie produktivity, 10 l.

REASIL HumicVet, detoxikačný a protihnačkový prípravok pre domáce a hospodárske zvieratá pre zvýšenie produktivity, 10 l.

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Tekutá, vo vode rozpustná doplnková látka krmivá s komplexným účinkom na zvýšenie vitality domácích a produktivity hospodárskych zvierat a hydiny. Celý popis

Momentálne nedostupné

Tovar od predajcu ITL Innovation Technology for Life, s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 11240266

Popis

Zabráňte hnačkám u zvierat.

Každá hnačka ničí veľké množstvo črevných buniek, ktoré nemožno ani pri optimálnej liečbe úplne obnoviť. Toto výrazne obmedzuje schopnosť organizmu vstrebávať živiny. To má veľmi negatívny dopad na produktivitu hospodárskych zvierat. Napríklad prí chovu teliat bolo vedecky dokázané, že každý hnačka môže budúca dojnicu odobrať medzi 2 000 a 3 000 litre mlieka. Pri priemernej celoživotné produkcii 20 000 až 30 000 litrov mlieka to zodpovedá strate až 10 percent pri každom hnačke. Hnačka môže mať dramatický vplyv aj na dojčené ošípané. Preto zamedzenie hnačky u prasiatok je veľmi dôležité. Okrem životne dôležitých imunoglobulínov a živín sa na prasiatka prenášajú aj škodlivé látky, ako sú endotoxíny, prostredníctvom mledziva prasnice. Sele v pôrodnom koterci navyše prichádza do styku s patogénnymi baktériami z výkalu prasnice. V prvých dňoch života nie je imunitný systém prasiatok dostatočne vybudovaný, aby odolal tlaku infekcie. Výsledkom je hnačka.

Prípravok Reasil Humic Vet zabezpeci prevenciu a riešenie hnačiek u prasiatok tym že neutralizuje škodlivé endotoxíny v črevách prasníc. Výsledkom je, že sa tieto endotoxíny už nedostávajú do mledziva. Okrem toho, Reasil Humic Vet zamedzuje šíreniu patogénnych baktérií, ako je E. coli, tak, že riziko infekcie pre prasiatka je výrazne znížená.

Koncentrovaný roztok vysokomolekulárne humínové kyseliny z leonarditu. Zlepšuje zdravie a zvyšuje produktivitu všetkých druhov domácích a hospodárskych zvierat a hydiny.

Zloženie:

Humínové látky: 100 g / l (10% w / v )

pH (roztok 1: 100): 10,5 až 11,5

Preparatívne forma: tmavo hnedá kvapalina rozpustná vo vode.

W / v = hmotnosť / objem

Výhody:

  • Zlepšuje výkonové a komoditné vlastnosti mäsa, vajec, mliečnych výrobkov a výrobkov z vlny.
  • Zvyšuje odolnosť mladých zvierat, znižuje úroveň stresu a zvyšuje imunitu.
  • Pomáha prekonávať stres po odstavení u prasiatok, teliat, žriebät a iných zvierat.
  • Zvyšuje produktivitu nosníc, zvyšuje produkciu vajec, zvyšuje hrúbku škrupiny.
  • Má hepatoprotektívne vlastnosti.
  • Prispieva k rýchlejšiemu a úplnejšiemu odstránenie zvyškov antibakteriálnych a antimikrobiálnych liekov z tkanív brojlerov.
  • Zvyšuje kvalitu pečene brojlerov a zvyšuje percento využitia pečene.
  • Minimalizuje narušenie gastrointestinálneho traktu pri prechode teliat z mokrého kŕmenie na suché kŕmenie.
  • Zvyšuje prírastok živej váhy a zlepšuje konverziu krmiva.
  • U dospelých zvierat a hydiny zlepšuje reprodukčné funkcie a reprodukčné vlastnosti.

Reasil HumicVet sa používa v technológii Reasil Technology pre všetky typy hospodárskych zvierat a hydiny. Používa sa prostredníctvom systému napájania alebo pri podávaní liekov.