U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie diétne prípravky. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie diétne prípravky doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie diétne prípravky alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

FeelingOk Proteínové krutóny natur

FeelingOk Proteínové krutóny natur

3 €

Proteínové krutóny natur majú výborné nutričné zloženie a sú vhodné od 1. fázy redukčnej diéty. Konzumujú sa ako hlavné jedlo s dusenou zeleninou, šalátmi, zeleninovými omáčkami alebo proteínovými polievkami. Výrobok neobsahuje sóju, laktózu ani prídané cukry.

FeelingOk Proteínový croissant
2x

FeelingOk Proteínový croissant

2,50 €

Proteínový maslový croissant vhodný od 1. fázy redukčnej diéty. Je vhodný na raňajky, či olovrant napr. ku káve alebo čaju. Výrobok neobsahuje múku, sóju ani pridané cukry.

KetoMix Proteínové pyré s príchuťou čiernych ríbezlí a vanilky 100 g

KetoMix Proteínové pyré s príchuťou čiernych ríbezlí a vanilky 100 g

3,40 €

Proteínové pyré s príchuťou čiernych ríbezlí a vanilky – nemáte čas si jedlo v zhone pripravovať, ale zároveň nechcete jesť nezdravé rýchlovky, ktoré sú pre diétu nevhodné? Proteínové pyré je pre skvelým riešením. Pochutnáte si ale aj s ním rýchlo zaženiete hlad as tým aj chuť na niečo sladké.

Partner: Vivantis
KetoMix Barbecue dresing bez kalórií 250 ml
1x

KetoMix Barbecue dresing bez kalórií 250 ml

5,60 €

Barbecue dresing bez kalórií je vhodný ako na dochucovanie šalátov a zeleniny, tak ako omáčka na namáčanie. Má takmer kalorickú hodnotu, je úplne bez cukru, tuku, lepku aj laktózy. Je vhodný pre všetky druhy diét. Môžu ho aj vegetariáni. Vhodný už od 1. fázy.

Partner: Vivantis