KetoDiet Proteínový nápoj príchuť malina a čierne ríbezle 7 porcií
14 €

Proteínový nápoj príchuť malina a čierne ríbezle vás zasýtia na dlhú dobu a môžete si ho ľahko pripraviť kedykoľvek a kdekoľvek. Aj v diéte si môžete bez výčitiek dopriať ovocnú príchuť maliny a čiernych ríbezlí. Obsahuje vyše 60% bielkovín a má znížený obsah sacharidov.

KetoMix Proteinové kakaové sušenky s kousky čokolády (30 sušenek)
9,40 €

Novinka

Boli ste doteraz zvyknutí dopriať si ku káve alebo čaji niečo sladké? Týchto príjemných chvíľ sa pri KetoMix diéte vzdávať nemusíte. Nízkosacharidová kakaová sušienka s kúskami čokolády KetoMix je totiž skvelým doplnkom každej diéty. Vhodné už od 1. fázy ketónové diéty KetoMix.

Simply you Unilakt 850 kapsúl
33,30 €

UniLakt® klasik sú vlákninové tablety obsahujúce probiotickou kultúrou a riasu chlorellu, ktorá podporuje úpravu trávenie a zažívanie. V tomto jedinečnom doplnku stravy nájdete tiež vitamín C, ktorý prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému.

Fit & Slim CLASSIC - Čokoláda
14 €

Fit & Slim CLASSIC – Čokoláda je plnohodnotná náhrada jedného alebo viacerých hlavných jedál pre redukciu hmotnosti. .

Fit & Slim CLASSIC - Vanilka
14 €

Fit & Slim CLASSIC – Vanilka je plnohodnotná náhrada jedného alebo viacerých hlavných jedál pre redukciu hmotnosti. .

Fit & Slim PLUS - Čokoláda Royal
14 €

Fit & Slim PLUS – Čokoláda Royal je plnohodnotná náhrada jedného alebo viacerých hlavných jedál pre redukciu hmotnosti. .

Fit & Slim PLUS - Pistácie
14 €

Fit & Slim PLUS – Pistácie je plnohodnotná náhrada jedného alebo viacerých hlavných jedál pre redukciu hmotnosti. .

Goldim extra Silhouette
16,90 €

Extra Silhouette je instantný nápoj pre rýchlejšie spaľovanie tukov a odstraňovanie vody z problematických partií. Tento nápoj obsahuje L-karnitín, Yerba Maté, patentovanú zložku Cacti-Nie a je doplnený o chróm a beta-karotén.

KetoMix Konjakovej bezsacharidovej rezance 385 g
3,80 €

Konjacové bezsacharidovej rezance sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix . Rezancami nenahradzujte žiadnej z piatich denných jedál. Vzhľadom k nízkej energetickej hodnote nie je ich konzumácia obmedzená.

KetoMix Proteinová asijská polévka (10 porcí)
20,20 €

Novinka

Proteínová ázijská polievka KetoMix je vhodným jedlom pre celý deň – vo chvíli, keď dostanete hlad, potrebujete niečo teplého do žalúdka alebo máte málo času. Navyše je vďaka svojmu zloženiu dokonalú potravinou pre ketónovou diétu.

KetoMix Proteinová polévka s houbovou příchutí (10 porcí)
19,50 €

Novinka

Proteínová polievka KetoMix s hubovou príchuťou je vhodným jedlom pre celý deň – vo chvíli, keď dostanete hlad, potrebujete niečo teplého do žalúdka alebo máte málo času. Navyše je vďaka svojmu zloženiu dokonalú potravinou pre ketónovou diétu.

KetoDiet Proteínový croissant s maslovou príchuťou
2,60 €

Jemný proteínový croissant je nabitý bielkovinami, vlákninou a zdravými tukmi a zároveň obsahuje minimum cukrov. Bez obáv z nadbytočných kíl si croissant doprajte s šálkou kávy či čaju na raňajky alebo desiatu.

Naturvit LeanGard 500 mg 90 kapslí
24,30 €

LeanGard® je patentovaná zmes aktívnych látok podporujúca pocit nasýtenia, znižovanie obsahu tukov v tele a následnú stratu hmotnosti.