Naturvit LeanGard 500 mg 90 kapslí
25 €

LeanGard® je patentovaná zmes aktívnych látok podporujúca pocit nasýtenia, znižovanie obsahu tukov v tele a následnú stratu hmotnosti.

KetoDiet Proteínový nápoj príchuť čokoláda 7 x 27 g
15,10 €

Proteínový nápoj príchuť čokoláda je vhodným doplnkom pri chudnutí, ale aj v rámci zdravého životného štýlu. Obsahuje vysokú dávku bielkovín, vitamínov a minerálov. Tento proteínový nápoj má zároveň nízky obsah cukrov.

KetoDiet Proteinový chléb tmavý (7 porcí)
9,50 €

Proteínový chlieb s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny si doprajte od 1. kroku všetkých diétnych plánov KetoDiet. Príde vám v praktickej krabičke, na ktorej nájdete 3 tipy na skvelé a jednoduché nátierky.

Diéta na 3 týždne - chcem schudnúť 10 kg
209,40 €

Posledný kus za túto cenu!

NUPO Diéta na 3 týždne obsahuje 11 balení diéty NUPO, ktoré vystačí na 3 týždne. Vhodné pre tých z Vás, kto chcete zatočiť s nadváhou. Po troch týždňoch odporúčame 1–2 týždne pauzu, kedy jedzte bežnú, zdravú, nízkokalorickú stravu.

Simply you UniLakt skořice sypká směs 250 g
16,60 €

Novinka

UniLakt® škorica sypká zmes je osvedčený doplnok stravy s obsahom jablčnej vlákniny, riasy chlorelly, probiotické kultúry a škorice. • Vďaka obsahu škorice podporuje odbúravanie tukov, prispieva k podpore trávenia a zažívania.

NUPO DIETA Čokoláda 12 porcií
20,40 €

NUPO diétny nápoj v prášku s príchuťou Čokoláda. NUPO je nízkokalorický program pre redukciu hmotnosti, ktorý vás rýchlo a zdravo dostane do skvelej formy.

One Meal - Ochutnávka náhrady stravy
38,10 €

Ochutnávka produktov z radu NUPO ONe Meal – náhrada stravy sú tyčinky, hotové nápoje alebo lievance, ktoré majú vyvážené zloženie pre zdravý životný štýl. Nápoje aj tyčinky obsahujú potrebné vitamíny, minerály a žiadny cukor naviac. Vysoký obsah vlákniny vás zasýtia na dlhú dobu.

KetoDiet 4 týždenný balíček INTENSE 2. krok (112 porcií)
182,60 €

Balíček INTENSE 2. krok bude v začiatkoch redukcie vaším najlepším parťákom. V štýlovom kufríku KetoDiet vám dorazí celkom 112 porcií najobľúbenejších proteínových jedál, ktoré budete na celé obdobie prvého kroku potrebovať.

Diéta na 2 týždne - chcem schudnúť 3-5 kg
148,70 €

Posledný kus za túto cenu!

NUPO Diéta na 2 týždne obsahuje 7 balenia Diéty NUPO, ktoré vystačia na 14 dní. Vhodné pre tých z Vás, kto chcete schudnúť 3–5 kg. Po dvoch týždňoch je chudnutie naštartované a váhový úbytok je poznať. Úbytok závisí na počiatočné predvolené váhe, ale v priemere je to 5%.

Fit & Slim PLUS - Čokoláda Royal
14,30 €

Fit & Slim PLUS – Čokoláda Royal je plnohodnotná náhrada jedného alebo viacerých hlavných jedál pre redukciu hmotnosti. .

KetoDiet Collagen Plus 5000 mg - príchuť pomaranč
47,30 €

Collagen Plus 5000 mg – príchuť pomaranč pre pružnu a hydratovanu pokožku, pleť bez hlbokých vrások, silné a lesklé vlasy alebo pevné nechty. Vyživuje svaly a pohybový aparát. Má pozitívne účinky na pružnosť šliach.

Fit & Slim PLUS - Pistácie
14,30 €

Fit & Slim PLUS – Pistácie je plnohodnotná náhrada jedného alebo viacerých hlavných jedál pre redukciu hmotnosti. .

Goldim extra Silhouette
17,30 €

Extra Silhouette je instantný nápoj pre rýchlejšie spaľovanie tukov a odstraňovanie vody z problematických partií. Tento nápoj obsahuje L-karnitín, Yerba Maté, patentovanú zložku Cacti-Nie a je doplnený o chróm a beta-karotén.

KetoMix Proteinová polévka s houbovou příchutí (10 porcí)
20 €

Proteínová polievka KetoMix s hubovou príchuťou je vhodným jedlom pre celý deň – vo chvíli, keď dostanete hlad, potrebujete niečo teplého do žalúdka alebo máte málo času. Navyše je vďaka svojmu zloženiu dokonalú potravinou pre ketónovou diétu.

KetoMix Proteinové kakaové sušenky s kousky čokolády (30 sušenek)
9,70 €

Boli ste doteraz zvyknutí dopriať si ku káve alebo čaji niečo sladké? Týchto príjemných chvíľ sa pri KetoMix diéte vzdávať nemusíte. Nízkosacharidová kakaová sušienka s kúskami čokolády KetoMix je totiž skvelým doplnkom každej diéty. Vhodné už od 1. fázy ketónové diéty KetoMix.

KetoDiet Collagen Plus 5000 mg - příchuť jahoda
47,30 €

Collagen Plus 5000 mg – príchuť jahoda pre pružnú a hydratovanú pokožku, pleť bez hlbokých vrások, silné a lesklé vlasy alebo pevné nechty. Vyživuje svaly a pohybový aparát. Má pozitívne účinky na pružnosť šliach.

KetoDiet Proteinové grissini (2 porce)
4,80 €

Chrumkavé proteínové grissini doplní energiu a skvele chutia. Jemne solené tyčinky grissini sú nabité vlákninou, husto posypané sezamovými a ľanovými semienkami. Doprajte si svoju pochúťku na cestách alebo ako prílohu k zeleninovým šalátom.

KetoDiet Proteínový nápoj príchuť jahoda a banán 35 porcií
47,30 €

Proteínový nápoj príchuť jahoda a banán vás zasýtia na dlhú dobu a môžete si ho ľahko pripraviť kedykoľvek a kdekoľvek. Aj v diéte si môžete bez výčitiek dopriať ovocnú príchuť jahody a banánu. Obsahuje vyše 60% bielkovín a má znížený obsah sacharidov. .

KetoDiet Proteínový nápoj príchuť marhuľa a mango 35 porcií
47,30 €

Proteínový nápoj príchuť marhuľa a mango vás zasýtia na dlhú dobu a môžete si ho ľahko pripraviť kedykoľvek a kdekoľvek. Aj v diéte si môžete bez výčitiek dopriať ovocnú príchuť marhule a manga. Obsahuje vyše 60% bielkovín a má znížený obsah sacharidov. .

KetoDiet Proteínový nápoj príchuť vanilka 35 porcií
47,30 €

Proteínový nápoj príchuť vanilka vás zasýtia na dlhú dobu a môžete si ho ľahko pripraviť kedykoľvek a kdekoľvek. Aj v diéte si môžete bez výčitiek dopriať príchuť vanilky. Obsahuje vyše 60% bielkovín a má znížený obsah sacharidov. Proteínový nápoj má vysoký obsah bielkovín. Dobre sa rozpúšťa.

KetoDiet Proteinový nápoj smetanový na 1 týden (35 porcí)
47,30 €

Proteínový nápoj smotanový vás zasýtia na dlhú dobu a môžete si ho ľahko pripraviť kedykoľvek a kdekoľvek. Aj v diéte si môžete bez výčitiek dopriať príchuť vanilky. Obsahuje vyše 60% bielkovín a má znížený obsah sacharidov. Proteínový nápoj má vysoký obsah bielkovín. Dobre sa rozpúšťa.

SLIM BOOST - Block My Carbs 60 kapslí
18,90 €

NUPO BLOCK MY Carbs – doplnok stravy zabraňujúce rozkladu sacharidov s obsahom Fabenol® Max, extraktu z rakytníka (vitamín C), zázvorového extraktu a chrómu v prírodných kapsuliach. Skvelý pomocník, ak si chcete váhu udržať ale zároveň si dopriať niečo dobré.

SLIM BOOST - Fill My Tummy 60 kapslí
18,90 €

NUPO FILL MY TUMMY – doplnok stravy zabraňujúce pocitom hladu s obsahom glucomannan, extraktu z rakytníka (vitamín C) a chrómu v prírodných kapsuliach. Výrazne pomáha pri chudnutí.

Výhodné balenie Diéty 42 porcií Jahoda
49,60 €

NUPO diétny nápoj v prášku s príchuťou Jahoda. NUPO je nízkokalorický program pre redukciu hmotnosti, ktorý vás rýchlo a zdravo dostane do skvelej formy.