Scheppach TW 1000 Dielenský vozík s náradímchristmas delivery
399 € 313,50 €

Dielenský vozík s náradím s celkovo 263 dielmi pokrývajúcimi obsah 4 zásuviek. Celokovová konštrukcia s opláštením z tvrdého plastu. Dvojica transportných madiel spolu so 4 kolieskami a brzdným mechanizmom. Uzamykateľná polica s vnútornými organizérmi pre daný kus náradia.

KETER Vozík Connect + organizér 239996
95,10 €

Novinka

Dielenský vozík s organizérom od značky KETER. Umožňuje rozdelenie jednotlivého príslušenstva do daných priehradiek. Postranné západky pre možnosť reorganizácie jednotlivých boxov. Súčasťou sú aj pojazdové kolieska pre ľahší presun na miesto potreby. Vyrobené z odolného plastu. Hmotnosť 6,15 kg.

Dielenské vozíky

Dielenské vozíky môžete vybrať s kompletným vybavením alebo len ako samostatný dielenský vozík pripravený na náradie. Dielenské vozíky sú s policami či zásuvkami.

Dielenský vozík so zásuvkami

  • Dielenský vozík so zásuvkami má niekoľko šuplíkov. Vnútri šuplíkov sa môže nachádzať organizér na konkrétne kusy alebo sady náradia.

Dielenský vozík s policami

  • Dielenský vozík je vybavený policami s vysokou nosnosťou. Do políc zasuniete jednotlivé debny s náradím, organizéry alebo vlastné kufre s náradím.