Kód: 24481168

DIAMONDI Diamantové maľovanie - ČIERNOBIELY PES A VYPLAZENÝ JAZYK 40x50 cm vypnuté plátno na rám

DIAMONDI Diamantové maľovanie - ČIERNOBIELY PES A VYPLAZENÝ JAZYK 40x50 cm vypnuté plátno na rám

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Diamantové maľovanie, je kreatívny koníček a nový trend v kreatívnom trávení voľného času. Ide o vytváranie obrazov pomocou diamantov, ktoré vyzerajú ako malé kamienky a ktoré sa lepia na plátno. Postupne lepíte jednotlivé diamanty na plátno a vytvárate originálne umelecké dielo. Celý popis
41,28 €
Tovar od: Diamondi SK
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
41,28 €
Pri zaobstaraní MALL karty 11,28 €

12.4.2023 - 14.4.2023 na vašej adrese

Popis

Čo je diamantové maľovanie?

Diamantové maľovanie, niekedy tiež označované ako diamond painting, je kreatívny koníček a nový trend v kreatívnom trávení voľného času. Diamantové maľovanie obrazov je forma umenia, ktorá umožní každému stať sa profesionálnym umelcom a nie sú potrebné žiadne skúsenosti. Ide o vytváranie obrazov pomocou diamantov, ktoré vyzerajú ako malé kamienky a ktoré sa lepia na plátno. Postupne lepíte jednotlivé diamanty na plátno a vytvárate originálne umelecké dielo. Výsledkom sú vizuálne oslnivé mozaikové diamantové obrazy, ktoré sa trblietajú, lesknú a žiaria!

Je to skvelý koníček, pri ktorom si môžete oddýchnuť. Diamantové maľovanie je veľmi jednoduché a zvládne ho každý. Akonáhle obraz dokončíte, môžete si ho zavesiť v akejkoľvek miestnosti a stane sa z neho krásna dekorácia.

 

Ako funguje diamantové maľovanie?

Krok 1

Pripravte si samolepiace plátno s predtlačeným motívom, pero, misku na naberanie diamantov, voskovú hmotu pre ľahké uchopenie diamantov a vrecká s diamantmi. Každý sáčok má unikátny symbol a tento symbol je tiež na plátne.

Krok 2

Vyberte si na plátne symbol, ktorým chcete začať a nájdite si vrecko so zodpovedajúcim symbolom. Diamanty z vrecka vysypte do misky na diamanty. Vezmite pero, naberte perom malé množstvo voskovej hmoty a potom s perom naberte diamant.

Krok 3

Umiestnite diamant pomocou pera na zodpovedajúci symbol na plátne. Postup opakujte, kým nebudete mať na plátne umiestnené všetky diamanty pre všetky symboly. Sledujte, ako vzniká vaše originálne majstrovské dielo.

Čo obsahuje sada diamantového maľovania?

Naše prémiové sady diamantového maľovania obsahujú všetko, čo potrebujete, aby ste vytvorili dokonalý obraz. Každá sada obsahuje:

 • kvalitné samolepiace plátno s predtlačeným motívom
 • priehľadná fólia chrániaca lepidlo na plátne pred vysychaním a nečistotami
 • pero v prémiovej kvalite s dvoma násadami
 • misku na naberanie diamantov
 • voskovú hmotu pre ľahké uchopenie diamantov
 • znovupoužiteľné vrecká s diamantmi špičkovej kvality
 • kvalitnú pinzetu
 • farebnú predlohu
 • háčiky na zavesenie obrazu
 • návod na použitie v niekoľkých jazykoch

Všetko je starostlivo zabalené a označené, takže sa môžete pustiť do svojho majstrovského diela hneď po otvorení krabice!

Sada bez rámu a bez vypnutia plátna

Sada s vypnutým plátnom na ráme

 

Pre koho je diamantové maľovanie určené?

Diamantové maľovanie je vhodné pre každého, kto si chce oddýchnuť po náročnom dni v práci, uniknúť každodennej rutine, zbaviť sa stresu a relaxovať. V našom e-shope ponúkame prémiové sady diamantového maľovania pre dospelých aj deti od 4 rokov. Ide o kreatívnu zábavu, ktorá je vhodná pre malých aj veľkých maliarov. Je to tiež úžasný darček pre akúkoľvek príležitosť (narodeniny, Vianoce, výročie a ďalšie), krásna dekorácia do každej miestnosti a skvelý spôsob, ako sa uvoľniť a zbaviť sa stresu. Naše obrazy môžu vytvárať začiatočníci aj pokročilí. Objavte s nami svet relaxácie.

Relaxujte a zbavte sa stresu                                 Skvelý darček pre každého
Dokonalá dekorácia                                             Zábava aj pre deti

Aké sú výhody diamantového maľovania

 • zmierňuje stres a uvoľňuje myseľ
 • pomáha relaxovať
 • zlepšuje koordináciu ruky a oka
 • prináša radosť
 • podporuje kreativitu
 • úžasná dekorácia pre váš domov

Prajeme príjemné tvorenie obrazov a skvelý výsledok.