Maxwell & Williams Dezertný tanier 20 cm Ocean Fantasy
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dezertný tanier vyrobený z tenkostenného porcelánu Fine Bone China je dekorovaný nádhernou maľbou slávneho návrhára z 18. storočia Williama Kilburna. Vďaka baleniu v darčekovej kazete je aj veľmi vkusným darčekom.


Maxwell & Williams Obdĺžnikové taniere Elemental, set 3 ks
26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Set troch obdĺžnikových tanierov je inšpirovaný svojimi tvarmi a odtiene čistotou prírody. Je vyrobený z kvalitného porcelánu a ich jednoduchosť dá vyniknúť všetkým servírovaným pokrmom.


Maxwell & Williams Dezertný tanier Marigold White Flowers, 4 ks
36,97 €
34,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Úplne nevšedné dezertné taniere vás svojou vzorkou Marigold okamžite dostanú. Tanieriky sú vyrobené z veľmi kvalitného porcelánu, takže sú vhodné do umývačky aj do mikrovlnnej rúry.


Maxwell & Williams Dezertný tanier Alcazar Red Circ, 4 ks
33,27 €
30,70 €

Vzor sady dezertných tanierov Alcazar je ďalší z úžasných prác dizajnéra Christophera Vina, ktorý prepožičiava kvalitnému porcelánu Maxwell & Williams originálny háv. Aj napriek dekoru je možné taniere umývať v umývačke.


Maxwell & Williams Štvorcové taniere Elemental, set 3 ks
34,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne štvorcové taniere inšpirované svojím tvarom a farbou sú vyrobené z kvalitného porcelánu. Taniere sú vhodné aj do umývačky riadu a ich jednoduchosť dá vyniknúť všetkým dobrotám.


Maxwell & Williams Dezertný tanier 20 cm Daydream
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dezertný tanier od austrálskej značky Maxwell & Williams je dekorovaný kvetinovými vzormi, ktorý je prácou anglického návrhára Williama Kilburna. Kombinácia s tenkostenným kostným porcelánom z neho robí luxusný kúsok.


Maxwell & Williams Dezertní talíře Marigold Black Flower, 4 ks
36,97 €
34,60 €

Nechajte sa uniesť geometrickým vzorom s jemnými kvietkami od dizajnéra Christophera Vina. Skompletizujte porcelán z kolekcie Marigold a získajte tak originálny jedálenský servis, ktorý len tak niekto mať nebude.


Previosa Tanier Pinwheel malý limet okraj, 6 ks-67%
48,44 €

15,53 €

Akcia

V balení nájdete šesť týchto dezertných tanierov. Luxusný sklenený tanier o priemere 18 cm s limetkovým okrajom je vyrobený v štýle série Pinwheel. Číre sklo má jednoduchý, elegantný dizajn.


Ritzenhoff&Brecker Pinto tanier 19 cm červená, 6 ks
34,91 €

29,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchý a obľúbený vzor bodiek sa hodí do každej kuchyne. V balení nejdete šesť kusov týchto pekných raňajkových tanierov vyrobených po značkou Ritzenhoff & Breker.


Ritzenhoff&Brecker Royal Sakura 21,5 cm dezertný tanier 6 ks
74,55 €

61,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sada dezertných tanierikov značky Ritzenhoff & Breker z radu Royal Sakura je vyrobená z porcelánu. Priemer taniera je 21,5 cm a v balení ich nájdete hneď šesť. Nádherný modro-biely dekor doplňte aj o misky a hrnčeky.


Ritzenhoff&Brecker Takeo Leaves 21,5 cm dezertný tanier 4 ks
49,74 €
46,10 €
+ doprava zadarmo

Sada tanierov značky Ritzenhoff & Breker z radu Takeo Leaves je vyrobená z keramiky. Priemer tanierov je 21,5 cm a v balení nájdete hneď štyri. Elegantný čierno biely dekor doplňte aj o misky a hrnčeky.


Maxwell & Williams Dezertný tanier 20cm Victorian Garden
11,99 €
11,50 €

Dezertný tanier 20cm Victorian Garden značky Maxwell and Williams s 300 rokov starým dizajnom. Autor dizajnu na novej rade porcelánu William Kilburn (1745 – 1818), pôvodom z Írska, je dodnes považovaný za jedného z najlepších textilných dizajnérov 18. storočia.


Maxwell & Williams Dezertný tanier 20cm Midnight Blossom
11,99 €
11,50 €

Dezertný tanier 20cm Midnight Blossom značky Maxwell and Williams s 300 rokov starým dizajnom. Autor dizajnu na novej rade porcelánu William Kilburn (1745 – 1818), pôvodom z Írska, je dodnes považovaný za jedného z najlepších textilných dizajnérov 18. storočia.