Maxwell & Williams Dezertný tanier 20 cm Ocean Fantasy-19%
11,06 € 8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dezertný tanier vyrobený z tenkostenného porcelánu Fine Bone China je dekorovaný nádhernou maľbou slávneho návrhára z 18. storočia Williama Kilburna. Vďaka baleniu v darčekovej kazete je aj veľmi vkusným darčekom.

Maxwell & Williams Obdĺžnikové taniere Elemental, set 3 ks-17%
25,87 € 21,33 € 7,11 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Set troch obdĺžnikových tanierov je inšpirovaný svojimi tvarmi a odtiene čistotou prírody. Je vyrobený z kvalitného porcelánu a ich jednoduchosť dá vyniknúť všetkým servírovaným pokrmom.

Maxwell & Williams Dezertný tanier Marigold White Flowers, 4 ks-21%
36,97 € 29,09 € 7,27 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Úplne nevšedné dezertné taniere vás svojou vzorkou Marigold okamžite dostanú. Tanieriky sú vyrobené z veľmi kvalitného porcelánu, takže sú vhodné do umývačky aj do mikrovlnnej rúry.

Luminarc Šálka sklenená FLASHY EXPRESSO 80 ml, 4 ks
13,54 € 9,50 € 2,38 €/ks

Šálka Luminarc FLASHY EXPRESSO vyrobená zo skla vás a vašich hostí očaruje svojimi nevšednými farbami. Použite ho na vychutnanie espressa, k čomu sa dokonale hodí objem 80 ml. Šálky možno ohrievať v mikrovlnnej rúre.

Maxwell & Williams Dezertný tanier 20cm Victorian Garden-25%
11,99 € 8,90 €

Akcia

Dezertný tanier 20cm Victorian Garden značky Maxwell and Williams s 300 rokov starým dizajnom. Autor dizajnu na novej rade porcelánu William Kilburn (1745 – 1818), pôvodom z Írska, je dodnes považovaný za jedného z najlepších textilných dizajnérov 18. storočia.

Orion Tanier dezertný RELIEF 21 cm, 6 ks
18,20 € 17,70 € 2,95 €/ks

Keramický dezertný tanier s plastickým dekorom od značky Orion poslúži pri jedení zákuskov a ich fotenie na sociálnu sieť. Bez obáv v ňom môžete ohrievať pokrmy v mikrovlnnej rúre. Je možné umývať v umývačke riadu.

Maxwell & Williams Marini Ferlazzo tanier africký slon, 20 cm
11,95 € 7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Tanier vyrobený z ušľachtilého porcelánu Fine Bone China od austrálskej značky Maxwell & Williams. Čisté línie taniera dopĺňa jedinečná perokresba afrického slona prelínajúceho sa s motívom kvetín od melbournského umelca Nathana Ferlazza. Produkt z exkluzívnej kolekcie je vhodný pre použitie v umývačke riadu a v mikrovlnnej rúre.

Maxwell & Williams Marini Ferlazzo tanier panda veľká, 20 cm
11,95 € 7,70 €

Tanier vyrobený z ušľachtilého porcelánu Fine Bone China od austrálskej značky Maxwell & Williams. Čisté línie taniera dopĺňa jedinečná perokresba pandy veľkej prelínajúcej sa s motívom kvetín od melbournského umelca Nathana Ferlazza. Produkt z exkluzívnej kolekcie je vhodný pre použitie v umývačke riadu a v mikrovlnnej rúre.

Bormiolli Miska sklenená EBRO 13,5 cm, 4 ks
7,72 € 6,40 € 1,60 €/ks

Súprava sklenených misiek EBRO od značky Bormioli z tvrdeného bieleho skla s priemerom 13,5 cm. Možno ich používať v mikrovlnnej rúre i umývať v umývačke riadu. Taniere sú odolné proti poškriabaniu a oteru, tepelnému šoku, tiež sú neporézne a preto zabraňujú usadzovaniu baktérií.

Luminarc Šálka sklenená FLASHY LONGO 220 ml, 4 ks
15,48 € 11 € 2,75 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Šálka Luminarc FLASHY LONGO vyrobená zo skla vás a vašich hostí očaruje svojimi nevšednými farbami. Použite ho na vychutnanie lunga. Šálky možno ohrievať v mikrovlnnej rúre.

Maxwell & Williams Marini Ferlazzo tanier ázijský čierny medveď, 20 cm
11,95 € 7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Tanier vyrobený z ušľachtilého porcelánu Fine Bone China od austrálskej značky Maxwell & Williams. Čisté línie taniera dopĺňa jedinečná perokresba ázijského čierneho medveďa prelínajúceho sa s motívom kvetín od melbournského umelca Nathana Ferlazza. Produkt z exkluzívnej kolekcie je vhodný pre použitie v umývačke riadu a mikrovlnnej rúre.

Vidivi TORCELLO tanier 23 cm
10,52 € 9,20 €

Sklenený tanier v jedinečnom štvorcovom dizajne s jemnými geometrickými tvarmi bude modernou ozdobou každého stola. Je ideálny pre servírovanie všetkých lahodných predkrmov a pokrmov z vašej kuchyne. **Je vyrobený z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok **

Maxwell & Williams Marini Ferlazzo tanier klokan 20 cm, červená
11,95 € 7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Marini Ferlazzo tanier klokan, červený značky Maxwell & Williams, to je perfektná súčasť domácej jedálenskej súpravy. Môžete obdivovať umelecké prevedenie, zároveň vás vďaka striedmosti farieb nebude rušiť pri jedle.

Banquet Tanier dezertný HEART 19 cm 6 ks mix farieb
18,90 € 15,90 € 2,65 €/ks

Novinka

Dezertný tanier značky Banquet s dekorom srdce je vyrobený z kvalitnej keramiky. V balení je šesť kusov tanierov v béžovej a šedo-hnedej farbe. Možno na ňom ohrievať pokrm v mikrovlnnej rúre a dá sa umývať aj v umývačke riadu.

Bormiolli Tanier sklenený dezertný EBRO 20 cm, 6 ks
9,27 € 7 € 1,17 €/ks

Súprava dezertných tanierov EBRO od značky Bormioli z tvrdeného bieleho skla s priemerom 20 cm. Možno ich používať v mikrovlnnej rúre i umývať v umývačke riadu. Taniere sú odolné proti poškriabaniu a oteru, tepelnému šoku, tiež sú neporézne a preto zabraňujú usadzovaniu baktérií.

Bormiolli Miska sklenená EBRO 12,5 cm, 4 ks
10,44 € 7,70 € 1,93 €/ks

Súprava sklenených misiek EBRO od značky Bormioli z tvrdeného bieleho skla s priemerom 12,5 cm. Možno ich používať v mikrovlnnej rúre i umývať v umývačke riadu. Taniere sú odolné proti poškriabaniu a oteru, tepelnému šoku, tiež sú neporézne a preto zabraňujú usadzovaniu baktérií.