Reer Zámok na okná a balkónové dvere
10 €

Reer Zámok na okná a balkónové dvere umožňuje montáž bez vŕtania, skrutkovania alebo lepenia. Uzamkne madlo v uzavretej alebo vyklonenej pozícii.

Reer Zábrana S Active-Lock kovová
57 €

Bezpečnostná zábrana Reer S Active-Lock kovová zaisťuje bezpečie vašich detí. Je šírkovo nastaviteľná pre priechody o šírke od 73 do 110 cm.

Reer Zábrana na posteľ 150cm sandbeige
33,90 €

Posteľová zábrana k ochrane pred pádmi. Obdĺžnikový tvar pre lôžka v dĺžkovom rozmedzí 200 až 250 cm s matracom od 10 do 30 cm. Pásový systém pre rámy bez bočníc. Reer Zábrana na posteľ 150cm je dodávaná v béžovej farbe spoločne s prepravnou taškou aj fixačným materiálom.

Reer Ochrana zásuviek 6ks

Reer Ochrana zásuviek 6ks

Hodnotenie: 4,9
4 €

ochranou zásuviek REER sa už nemusíte o svojho chrobáčika toľko báť. Chráni pred nebezpečnými nehodami elektrickým prúdom a ich následkami.

Reer Ochrana rohov stola 4ks
4,20 € 4 €

Chráni pred zranením ostrými rohmi, individuálne prispôsobiteľná veľkosť orezaním: ideálny pre tenké a sklenené dosky stolov. Jednoduchá inštalácia, spoľahlivo drží, diskrétny dizajn.

Reer Zábrana na posteľ 150cm, grey/white
48 €

Praktická skladacia Reer zábrana na posteľ 150cm grey / white zaručí dieťaťu bezpečný spánok. S praktickou taškou na prenášanie, je tak ideálna na doma aj na cesty.

Reer Zábrana na posteľ nastaviteľná, kov
35 €

Univerzálna zábrana k posteli zaručuje dieťaťu bezpečný spánok bez možného pádu z postieľky a je možné ju upevniť na všetky typy matracov.

Reer Zábrana na sporák, kovová
35 €

Reer Nerezová zábrana na sporák, kovová. Chráni pred popálením a oparením dieťaťa. Ľahko sa montuje a demontuje, je vhodná pre všetky kuchynské pracovné dosky s hrúbkou 15 – 48 mm a elektrické, plynové a indukčné platne.

Reer Zábrana na posteľ nastav.-kov sivá
36 €

Zábrana na posteľ nastaviteľná kov / sivá chráni vaše dieťa pred pádom z postele. Rýchla a jednoduchá inštalácia, nastaviteľná dĺžka od 80 cm do 140 cm. Individuálne prispôsobiteľná hrúbke matraca (hrúbka matraca: bez výškového adaptéra: min. 8 – max. 16 cm s výškovým adaptérom: min. 16 – max. 25 cm)

Reer Zábrana na sporák DesignLine
59 € 58 €

Reer Zábrana na sporák DesignLine pre bezpečnosť detí. Kombinuje skvelú funkčnosť pre bezpečie dieťaťa a elegantný dizajn pre moderné kuchyne.

Reer Držiak bezpečnostný na TV
11,56 € 11 €

Reer Držiak bezpečnostný na TV slúži pre zabránenie preklopenia TV zvedavým dieťaťom. Vzdialenosť od steny 5 – 18 cm. Možno s ním aj prispôsobiť **natočenie TV.

Reer Zábrana na posteľ 100cm grey / white
42 €

S výškou 50 cm poskytuje zábrana ByMySide ešte väčšiu bezpečnosť pri spánku. Vďaka veľkosti XL je vhodná aj pre vysoké matrace a to až do hrúbky 30 cm. Mimoriadne mäkká nylonová tkanina je príjemná a poskytuje nielen bezpečnosť, ale aj ponúka ochranu pred bolestivými nárazmi na rám postele.

Reer Zámok el.spotrebičov 2ks anthracite DL
7,90 €

Uzatvárateľná poistka na domáce spotrebiče, ale aj na vchodové dvere. Možno prichytiť pomocou lepenia. Materiálové zloženie z kvalitného plastu. Určené ako preventívna ochrana pred detskou zvedavosťou. Reer Zámok el.spotrebičov DL je dodávaný v antracitovej farbe a po 2 kusoch.

Reer Ochrana rohov stola 4ks anthracite DL
6 €

Chráni deti pred zranením ostrými rohmi. Pevné uchytenie a odstránenie bezo zvyškov vďaka špeciálne vyvinutej lepiacej páske. Mäkké na vonkajšej strane a tvrdé na vnútornej strane: pre maximálne tlmenie nárazov. Kombinuje v sebe vysokú funkčnosť a elegantný dizajn.

Reer Zámok na šuplíky DLine 2ks anthracite
7,90 €

Bezpečnostný zámok do skríň. Možno prichytiť pomocou skrutiek aj lepením. Materiálové zloženie z PVC, BPA. Určené ako ochrana pre vekové rozmedzie od 6 do 24 mesiacov. Reer Zámok na šuplíky DLine je dodávaný v antracitovej farbe a po 2 kusoch.

Reer Ochrana rohov stola 4ks
5,36 € 5 €

Ochrana rohov od REER ochráni aj vaše dieťatko pred úrazom. Je to perfektný pomocník ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti, kde objavujú svet malé detičky.

Reer Zámok na okná a balkónové dvere anthracit
10 €

Zabezpečenie okien a balkónových dverí je nielen ľahké ovládať, ale je rovnako jednoduché ho inštalovať – bez vŕtania alebo lepenia. Môže byť jednoducho vložený medzi rukoväť a rám okna alebo dverí balkóna a v prípade potreby ho odstrániť bez zvyšku.

Reer Zábrana Basic kovová
46 €

Tato zábrana je vybavena barevným indikátorem, který usnadňuje její instalaci a kontrolu správného uchycení. Zábranu lze snadno, rychle a bezpečně namontovat ve 4 bodech pomocí upevňovacích šroubů. Panty jsou tvarované tak, aby nedošlo ke skřípnutí prstů a barevně označený zámek upozorňuje na nesprávné zavření zábrany.

Reer Vesta bezpečnostná
7,90 €

Detská vesta s reflexnými pruhmi pre zvýšenie viditeľnosti pri šere či náhlej zmene počasia. Ideálny doplnok na školské akcie. Praktická kapucňa do daždivého počasia. Široký strih pre voľnosť pohybu Systém zapínania na 2 suché zipsy Reer Vesta bezpečnostná je vhodná pre deti vo veku 2 rokov.

Reer Zábrana Puristic DL Plexi
159 €

Posledný kus za túto cenu!

Priestorová zábrana na pripevnenie na dverový rám či ku schodom. Silné akrylátové sklo. Uzamykací systém Easy Shut-lock. Variabilná nastaviteľná šírka v intervale od 76 do 96,5 cm. Možnosť predĺženia o 7cm pomocou 2 rozšírení. Reer Zábrana Puristic DL Plexi je dodávaná v antracitovej farbe spoločne s inštalačnou súpravou.

Reer Zábrana Trend dvere/schody drevo
149 €

Posledný kus za túto cenu!

Priestorová zábrana na pripevnenie na dverový rám či ku schodom. Montážny systém EasyFix. Variabilná nastaviteľná šírka v intervale od 76 do 106 cm. Kvalitná hliníková koľajnica. Reer Zábrana Trend dvere/schody drevo je dodávaná v antracitovej farbe spoločne s inštalačnou súpravou.

Reer Y Svorka
10 €

Reer Y-Svorka umožňuje montáž vzperových zábran k okrúhlym stĺpikom – napríklad zábradliu. Balenie obsahuje 2 ks.

Reer Páska reflexná s LED svetlom
9,90 €

Svietivá páskaLED diódami pre zlepšenie viditeľnosti v tme či nastávajúcom šere. K dispozícii sú 3 voliteľné režimy svietenia. Napájanie na 2 batérie CR2032. Navrhnutá pre rýchle obtočenie, takže ju ľahko umiestnite na ruku aj riadidlá bicykla. Reer Páska reflexná s LED svetlom je rezistentná voči poveternostným vplyvom.

Reer Predĺženie Puristic
33,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Predĺženie k bezpečnostnej zábrane Puristic. Kovovo-plastová konštrukcia Umožňuje rozšírenie až o 7 cm na každej strane. Veľmi jednoduché zapojenie v 2 krokoch. Reer Predĺženie Puristic je dodávané pre otváraciu a pántovú stranu v antracitovej farbe.

Reer StairFlex upevňovacia sada antracit
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Montážna sada pre upevňovanie väčšiny schodiskovej zábrany. Inovovaný systém Power2Fix s pevnostnými vlastnosťami, ktoré nemajú vplyv na poškodenie priľahlého zábradlia. Materiálové zloženie z borovice s kovovými a plastovými časťami. Reer WallFlex upevňovacia sada na stenu je dodávaná v antracitovom farebnom variante.

Reer StairFlex upevňovacia sada biela
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Montážna sada pre upevňovanie väčšiny schodiskovej zábrany. Inovovaný systém Power2Fix s pevnostnými vlastnosťami, ktoré nemajú vplyv na poškodenie priľahlého zábradlia. Materiálové zloženie z novozélandskej borovice s kovovými a plastovými časťami. Reer StairFlex upevňovacia sada je dodávaná v bielom farebnom variante.

Reer WallFlex upevňovacia sada na stenu
32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Montážna sada pre upevňovanie väčšiny druhov zábran. Montáž je realizovateľná aj napriek vystupujúcim podlahovým krytinám či kobercom. Materiálové zloženie z novozélandskej borovice s plastovými časťami. Reer WallFlex upevňovacia sada na stenu je dodávaná v bielom farebnom variante.

Reer Zábrana Basic Simple-Lock, drevená
40 € 38 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnostná zábrana Reer Basic Simple-Lock drevená je skvelý pomocník, zaisťujúci bezpečie vašich detí. Je šírkovo nastaviteľná pre priechody o šírke od 64,5 do 106 cm.

Reer Zábrana na posteľ 100cm sandbeige
28,90 €

Posteľová zábrana k ochrane pred pádmi. Obdĺžnikový tvar pre lôžka v dĺžkovom rozmedzí 150 až 200 cm s matracom od 10 do 30 cm. Pásový systém pre rámy bez bočníc. Reer Zábrana na posteľ 100cm je dodávaná v béžovej farbe spoločne s prepravnou taškou aj fixačným materiálom.

Reer Zábrana Basic TwinFix Active-Lock, drevená
61,62 € 53 €

Bezpečnostná zábrana Reer Basic TWINFIX Active-Lock drevená je skvelý pomocník, zaisťujúci bezpečie vašich detí. Je šírkovo nastaviteľná pre priechody o šírke od 73 do 104,5 cm.

Reer Zábrana na sporák SimplySafe
30 €

Spoľahlivé a praktické zabezpečenie sporáku. Vďaka špeciálnej lepiacej páske možno zábranu ľahko a rýchlo pripevniť a jej dômyselný dizajn umožňuje prispôsobiť jej šírku v rozsahu 55 – 65 cm. Zábrana je vyrobená z kvalitného kovu a tepluvzdorného plastu a jej vysokej bočné panely zabraňujú nechcenému stiahnutiu hrncov zo sporáka.

Reer Zarážka na dvere 3ks transparentná
8,90 €

Spoľahlivá zarážka na uchytenie na dvere, vyrobená z plastového materiálu. Symetrický tvar o minimálnych rozmeroch. Testované podľa normy DIN EN 16654: 2018. Určené pre hrúbku dverí o 30 až 45 mm. Reer Zarážka na dvere je dodávaná v transparentnej farbe a po 3 kusoch.

Reer Zábrana Basic Simple-Lock, kovová
35 €

Bezpečnostná zábrana Reer Basic Simple-Lock kovová je skvelý pomocník, zaisťujúci bezpečie vašich detí. Je šírkovo nastaviteľná pre priechody o šírke od 68 do 106 cm.

Reer Držiak nábytku Anti-tip kit 2ks
14,90 €

Bezpečnostný držiak na nábytok. Možno prichytiť pomocou lepenia či skrutkovania. Materiálové zloženie z plastu. Individuálne nastavenie popruhu. Určené ako preventívna ochrana pred detskou zvedavosťou. Reer Držiak nábytku Anti-tip kit je dodávaný v bielej farbe a po 2 kusoch.

Reer Zámok na dvierka Multi-lock 3ks
10,90 €

Bezpečnostný zámok na dvierka skríň, chladničky alebo umývačky riadu. Možno prichytiť pomocou lepenia. Materiálové zloženie z plastu. Určené ako preventívna ochrana pred detskou zvedavosťou. Reer Zámok na dvierka Multi-lock je dodávaný v bielej farbe a po 3 kusoch.

Reer Zábrana ClearVision dvere/schody plexi
219 €

Priestorová zábrana na pripevnenie na dverový rám či ku schodom. Montážny systém EasyFix. Silné akrylátové sklo. Variabilná nastaviteľná šírka v intervale od 74 do 100 cm. Reer Zábrana ClearVision dvere/schody plexi je dodávaná v antracitovej farbe spoločne s inštalačnou súpravou.

Reer EasyFix upevňovacia sada Trend/ClearVisio
62,90 €

Inštalačná sada k bezpečnostným zábranám Trend a ClearVision. Kovovo-plastová konštrukcia Možno upevniť aj ku vchodu do dverí bez poškodenia rámu. Veľmi jednoduché zapojenie. Reer EasyFix upevňovacia sada Trend/ClearVisio je dodávaná v striebornej farbe s antracitovými prvkami.