Hauck Wood Lock Safety Gate zábrana
40 €

Posledný kus za túto cenu!

Wood Lock Safety Gate zábrana. Nastaviteľná dĺžka pre otvor 75 – 81 cm. Obojstranné otváranie, poistka proti otvoreniu, rozpínacia, bez nutnosti vŕtania.

Hauck Zábrana k postieľke Sleep N Safe Plus, Beige
31 €

Túto praktickú a bezpečnú zábranu možno zložiť do kompaktnej veľkosti 55×45 cm a je tak vhodná aj na cestovanie. Jednoducho môžete premeniť veľkú posteľ v okamihu na bezpečné miesto pre spanie vášho dieťaťa.

Hauck Stop N Safe 2020 zábrana + 9 cm predĺženie
42,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábrana do dverí disponuje dvojitou bezpečnostnou poistkou proti otvoreniu. Otvorenie v oboch smeroch Je vhodná na inštaláciu medzi futra, steny aj schodiskom. Hauck Stop N Safe 2020 zábrana + 9 cm predĺženie je veľmi stabilná a ľahko sa montuje za pomocou skrutiek bez nutnosti vŕtania.

Hauck Autoclose´n Stop Safety 2020 zábrana white
40 €

Hauck Autoclose´n Stop Safety 2019 zábrana v bielom prevedení. Zábrana sa po otvorení sama automaticky zatvorí a doklapne poisťovací mechanizmus proti otvoreniu dieťaťom. Obojstranné otváranie. Jednoduchá montáž bez vŕtania.

Hauck Close'n Stop (Open Stop + 9 cm predĺženie) zábrana
40 €

Posledný kus za túto cenu!

Hauck Close'n Stop (Open Stop + 9 cm predĺženie) zábrana. Nastaviteľná dĺžka pre otvor 75 – 90 cm (vrátane predĺženia 9 cm). Poistka proti otvoreniu, obojstranné otváranie.

Hauck Stop N Safe 2020 zábrana
35,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábrana do dverí disponuje dvojitou bezpečnostnou poistkou proti otvoreniu. Otvorenie v oboch smeroch Je vhodná na inštaláciu medzi futra, steny aj schodiskom. Hauck Stop N Safe 2020 zábrana je veľmi stabilná a ľahko sa montuje za pomocou skrutiek bez nutnosti vŕtania.

Hauck Open´n Stop Safety zábrana
38 € 27 €

Open'n Stop Safety zábrana. Nastaviteľná dĺžka pre otvor 75 – 81 cm. Obojstranné otváranie, poistka proti otvoreniu, rozpínacia, bez nutnosti vŕtania.

Hauck Stop N Safe 2020 zábrana + 21 cm predĺženie
47,90 €

Zábrana do dverí disponuje dvojitou bezpečnostnou poistkou proti otvoreniu. Otvorenie v oboch smeroch Je vhodná na inštaláciu medzi futra, steny aj schodiskom. Hauck Stop N Safe 2020 zábrana + 21 cm predĺženie je veľmi stabilná a ľahko sa montuje za pomocou skrutiek bez nutnosti vŕtania.

Hauck Sleep N Safe Plus XL zábrana k postieľke 2020 Melange Grey
38,90 €

Zábrana k matracu zamedzuje spadnutie dieťaťa z postele. Využijú ju všetci rodičia, prarodičia ako u seba doma, tak na dovolenkách. Hauck Sleep N Safe Plus XL zábrana k postieľke 2020 Melange Grey je kompatibilná s každým matracom.