Reer Zábrana na posteľ 100cm grey / white

100%
Hodnotenie: 5
Reer

Reer Zábrana na posteľ 100cm grey / white

100%
Hodnotenie: 5
Reer

S výškou 50 cm poskytuje zábrana ByMySide ešte väčšiu bezpečnosť pri spánku. Vďaka veľkosti XL je vhodná aj pre vysoké matrace a to až do hrúbky 30 cm. Mimoriadne mäkká nylonová tkanina je príjemná a poskytuje nielen bezpečnosť, ale aj ponúka ochranu pred bolestivými nárazmi na rám postele. Celý popis

42
5 3
42 € Vrátane DPH
U dodávateľa

Kód: 1305413

Popis

Popis produktu

Chráni pred pádom z postele

Počas spánku sa hýbu ​batoľatá a dospelí a počas fázy snov často menia pozíciu ležania. Avšak schopnosť podvedome vnímať priestor okolo seba a predchádzať tak pádom z postele je potrebné sa naučiť. Zábrana postele je riešením. Ťažisko tela dojčiat a batoliat je vyššie než u dospelých, a preto často utrpia zranenia hlavy dokonca aj pri pádoch z menšej výšky. Zvlášť u novorodencov to môže viesť k vážnemu traumatickému poškodeniu mozgu. Pádom z lôžok môžu predchádzať zábrany na posteľ. Uľahčujú okrem iného prechod z detskej postieľky k väčšej posteli.

Obzvlášť praktická vďaka integrovanej funkcii sklopenia

Vďaka integrovanej funkcii sklopenia môže byť posuvná zábrana ľahko a pohodlne sklopená, keď ju nepoužívate. Stlačením tlačidiel na boku môžete uvoľniť zámok a sklopiť ju. To uľahčuje prístup k posteli a vášmu dieťaťu. (Sklopenie nie je možné u všetkých typov postelí!).

Zvlášť bezpečná

S výškou 50 cm poskytuje zábrana ByMySide ešte väčšiu bezpečnosť pri spánku. Vďaka veľkosti XL je vhodná aj pre vysoké matrace a to až do hrúbky 30 cm. Mimoriadne mäkká nylonová tkanina je príjemná a poskytuje nielen bezpečnosť, ale tiež ponúka ochranu pred bolestivými nárazmi na rám postele.

Zvlášť ľahké

Vybaliť, rozbaliť, inštalovať – hotovo! Konštrukcia je dodávaná už vopred zostavená. Inštalácia a demontáž sa tak uskutočňuje rýchlo a veľmi ľahko. Vďaka stabilným oporným nohám a individuálne prispôsobiteľnému systému pásov je bezpečne pripevnená k roštu postele a pripravená na použitie v niekoľkých jednoduchých krokoch. Dodatočné skrutkovanie nie je nutné. Extra široká podpera zabraňuje skĺznutiu na rošte .. Či už u starých rodičov alebo cestujete, zábrana ByMySide ponúka väčšiu bezpečnosť a ochranu pri spánku. Zábranu postele možno skladať len niekoľkými jednoduchými krokmi. Praktická nylonová taška uľahčuje transport a šetrí miesto.

Parametre

– pre deti od 18 mesiacov do 5 rokov
  • integrovaná funkcia sklopenia (nie je možné u všetkých typov lôžok)
  • extra vysoké: 50 cm
  • zabezpečenie upevnením pomocou pásu a kovovej vzpery
  • malá a prakticky skladacia, ideálna na doma i na cesty
  • bez nutnosti skrutkovania k posteli
  • s praktickou nylonovou taškou pre jednoduché skladovanie a prepravu
  • Rozmery: 100,0 × 50,0 cm (š x v).
  • Materiál: kov a nylonový poťah
  • Veľkosť balenia: 50,0 cm x 25,5 cm x 7,5 cm (š x v x h)

Obsah balenia

1 x zábrana ByMySide vrátane upevňovacieho materiálu a nylonového vrecka 

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ zábrany posteľová
Možnost prodloužení nie
Druh montáže bez vŕtania
Výška 50 cm
Materiál kov