Omega Pharma MultiIMUN sirup 330 g
11,30 €

MultiImun sirup obsahuje imunologicky aktívne látky a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.


Marťankovia s Imunactiv sirup príchuť pomaranč 150 ml
5,80 €

Marťankovia sirup je komplex vitamínov a minerálov, ktoré sú dôležité pre fyziologický rast a zdravý vývoj organizmu. Navyše obsahuje komplex Imunactiv, ktorý sa skladá zo štyroch zložiek – beta glukánu, bioflavonoidov, vitamínu C a zinku.


Akuna PINKY 480 ml
34,20 €

Novinka

PINKY je komplexný doplnok stravy pre deti vytvorený s ohľadom na špecifické potreby detského a pubertálneho organizmu.


Klas Multivitamín 200 ml
11,80 €
11,50 €

Akcia

Multivitamín je ovocný tekutý koncentrát, ktorý je vhodný aj pre deti. Prípravok bohatý na vitamín C prináša energiu prírody pre normálnu činnosť imunitného systému.


Klas Multico 60 tabliet
11,60 €

Multico sú cmúľanie tablety v tvare zvieratiek, ktoré obsahujú optimálnu kombináciu vitamínov a minerálnych látok vhodných nielen pre deti. Obsahujú vitamín C, vitamín D a zinok pre podporu imunity a zdravých kostí.


Marťankovia Futura (3-6 rokov) 30 tbl.
7,80 €

7 €

Akcia

Cmúľací tablety Marťankovia Futura 3–6 sú určené na každodenné užívanie. Sú ideálnou voľbou pre zdravý rast a vývoj dieťaťa. Poskytujú komplex vitamínov a minerálov, sú obohatené o betaglukány z prírodných zdrojov. Zloženie je prispôsobené nárokom detského vývoja vo veku 3–6 rokov.


Marťankovia Futura sirup (1-3 roky) 125 ml-15%
7,80 €

6,60 €

Akcia

Sirup Marťankovia Futura 1–3 je určený na každodenné užívanie. Predstavuje ideálnu voľbu pre správny rast a silné kosti, podporuje prirodzenú imunitu, dodáva komplex vitamínov a minerálov. Zloženie je prispôsobené nárokom detského vývoja vo veku 1–3 rokov.


Marťankovia ImunoForte sirup príchuť čierny bez 150 ml
7 €

Produkt Marťankovia ImunoForte sirup obsahuje vyváženú dávku betaglukánov, vitamínu C a extraktov z čiernej bazy a šípky. Tieto bylinné extrakty podporujú imunitný systém a majú priaznivý vplyv na dýchacie cesty.


Simply you StopKašel sirup Dr. Weiss pre deti 100 ml + 50 ml ZADARMO
4,70 €

StopKašel sirup Dr. Weiss pre deti od 1 roka s výbornou chuťou obsahuje unikátnu účinnú kombináciu beta-glukánov a 5 bylinných extraktov Herbalicum (skorocel, šípky, materina dúška, bazalka, slez) s násobným efektom na všetky druhy kašľa a k normálnej činnosti imunitného systému detí. .


Simply you StopKašel sirup dr. Weiss pre deti 200 ml + 100 ml ZADARMO
7 €

StopKašel sirup Dr. Weiss pre deti od 1 roka s výbornou chuťou obsahuje unikátnu účinnú kombináciu beta-glukánov a 5 bylinných extraktov Herbalicum (skorocel, šípky, materina dúška, bazalka, slez) s násobným efektom na všetky druhy kašľa a k normálnej činnosti imunitného systému detí.