Jerry Fabrics Dekoratívny mikroplyšový vankúšik Minnie ružový
7,66 € 6,10 €

Ružový dekoratívny vankúšikmyškou Minnie od Jerry Fabrics je krásnym darčekom pre každú malú fanúšičku. Cez deň spoločník v hre, v noci ideálny parťák na pritúlenie. Je zhotovený zo 100% polyesteru a milo vás prekvapí svojou hebkosťou.

Jerry Fabrics Tvarovaný vankúšik Biely jednorožec
7,73 € 6,10 €

Detský vankúš v tvare jednorožca od značky Jerry Fabrics bude tým pravým spoločníkom pre zaspávanie. Povlak je vyrobený zo 100 % polyesteru. Vankúšik je v rozmere 30 × 30 cm.

Jerry Fabrics Minnie tropic
7,76 € 6,10 €

Minnie tropic detský dekoračný vankúšik s potlačou postavičky Minnie. Vankúšik je praktickým a krásnym doplnkom každej detskej izbičky. Tento vankúšik vnesie príjemnú atmosféru do izbičky Vášho dieťaťa. Je vyrobený zo 100 % polyesteru a je veľmi hebučký a mäkký.

Jerry Fabrics Vankúšik Avengers 02
7,77 € 6,10 €

Staňte sa hrdinom a porazte titana Thanosa! Detský vankúšik od značky Jerry Fabrics s motívom Avengers poteší fanúšikov všetkých vekových kategórií. Pri sledovaní posledného dielu obľúbenej filmovej série ho budete zvierať v náruči.

Jerry Fabrics Vankúšik LOL 002
9,70 € 4,40 €

Detský vankúšik s motívom bábik L.O.L. Surprise od značky Jerry Fabrics je vyrobený zo 100% polyesteru v rozmere 40×40 cm.

Jerry Fabrics MM in NY
7,75 € 6,10 €

Dekoratívny vankúšik značky Jerry-Fabrics s motívom Minnie a Mickey v New Yorku je vyrobený zo 100% polyesteru. Jeho rozmery sú 40 × 40 cm.

Jerry Fabrics Lama 02

Jerry Fabrics Lama 02

Hodnotenie: 4,2
10,45 € 6,50 €

Vankúšik s meniacimi sa flitrami s motívom roztomilých lám od značky Jerry Fabrics. Povlak je vyrobený zo 100 % polyesteru. Vankúšik je v rozmere 40 × 40 cm. Motív vankúšiku si vyberte jednoducho otočením flitrov.

My Best Home WILD PET tvarovaný vankúš MAČKA 30 × 40 cm
5,80 € 5,70 €

Tvarovaný detský dekoračný vankúš WILD PET v kvalitnom prevedení je vyrobený z mikrovlákna. Vankúše v tvare sú hitom tohto roka a budú pekným doplnkom každej detskej izbičky. Dekoračný vankúšik s motívom mačky vytvorí v každej izbe príjemnú atmosféru.

My Best Home WILD PET tvarovaný vankúš TIGRÍK 30 × 40 cm
5,80 € 5,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Tvarovaný detský dekoračný vankúš WILD PET v kvalitnom prevedení je vyrobený z mikrovlákna. Vankúše v tvare sú hitom tohto roka a budú pekným doplnkom každej detskej izbičky. Dekoračný vankúšik s motívom tigra vytvorí v každej izbe príjemnú atmosféru.

My Best Home WILD PET tvarovaný vankúš KOALA 30 × 40 cm
5,80 € 5,70 €

Tvarovaný detský dekoračný vankúš WILD PET v kvalitnom prevedení je vyrobený z mikrovlákna. Vankúše v tvare sú hitom tohto roka a budú pekným doplnkom každej detskej izbičky. Dekoračný vankúšik s motívom koaly vytvorí v každej izbe príjemnú atmosféru.

Albi Humorný polštář ovečky
24,45 € 12,10 €

Nechte své děti usínat v objetí s tímto heboučkým plyšovým polštářem od značky Albi s motivem oveček a nápisu. Kromě skvělého parťáka na spaní je i roztomilou dekorací do bytu. A nedivte se, když na jeho měkoučkém povrchu usnete i vy.

Albi Masážní polštář kočky na bílé
21,34 € 10,40 €

Co říkáte na příjemnou masáž šíje, a to přímo u vás doma? Tento masážní polštář od značky Albi je naplněn mikrogranulátem z polystyrenu a potažen příjemným materiálem ze směsi nylonu a spandexu. K provozu potřebujete dvě AA baterie.

Jerry Fabrics Jednorožec 01
10,45 € 6,50 €

Vankúšik s meniacimi sa flitrami s motívom jednorožca značky Jerry Fabrics. Povlak je vyrobený zo 100 % polyesteru. Vankúšik je v rozmere 40 × 40 cm. Motív vankúšiku si vyberte jednoducho otočením flitrov.

Jerry Fabrics Tvarovaný vankúšik Prasiatko Peppa
7,73 € 6,10 €

Detský vankúš v tvare rodinky Prasiatka Peppy od značky Jerry Fabrics bude tým pravým spoločníkom pre zaspávanie. Povlak je vyrobený zo 100 % polyesteru. Vankúšik je v rozmere 30 × 30 cm.

SETINO vankúš Paw Patrol - Skye - 35x35cm
5,79 €

Vankúšik Paw Patrol Skye je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu. Prednú stranu zdobí obrázok šteniatok Lapkovej hliadky Skye so sovičkou. Vankúš Paw Patrol dodávame s výplňou, ktorá je pevne zašitá vo vnútri.

SETINO vankúš Frozen II "viesť s odvahou" - 40x40cm
8,99 €

Vankúšik Frozen II – Ľadové kráľovstvo II je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu. Prednú stranu zdobí obrázok sestier Elsy a Anny, na zadnej strane nájdete všetky hlavné postavy tejto populárnej rozprávky.

SETINO Chlapčenský cestovný vankúšik Spiderman 28x34cm
6,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenský cestovný vankúš okolo krku Spiderman – MARVEL. Tento vankúšik na cesty je ideálny do auta, autobusu i do lietadla. Prednú stranu vankúšika zdobý pestrý obrázok fimového a komixového hrdinu Spidermana. Je hebký a príjemný na dotyk.

SETINO Dievčenský cestovný vankúšik Minnie 28x34cm
6,99 €

Dievčenský cestovný vankúš okolo krku Minnie Mouse. Tento vankúšik na cesty je ideálny do auta, autobusu i do lietadla. Prednú stranu vankúšika zdobý pestrý obrázok obľúbenej myšky Minnie s kvietkymi. Je hebký a príjemný na dotyk.

SETINO vankúš Cars - 40x40cm
7,29 €

Vankúšik Cars je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu. Prednú stranu zdobí obrázok McQeena a Dinoga, druhá strana s obrázkom pretekajúceho McQeena. Vankúš Cars – Autá dodávame s výplňou, ktorá je pevne zašitá vo vnútri.

SETINO Vankúš Harry Potter - 40x40cm
8,99 €

Vankúšik Harry Potter je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu. Vankúš zdobí koláž postáv z najpopulárnejšieho filmu Harry Potter. Vankúš Potter dodávame s výplňou, ktorá je pevne zašitá vo vnútri.

SETINO Vankúš Lady Bug - 35x35cm
5,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vankúšik Kúzelná lienka – Miraculous je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu. Prednú stranu zdobí obrázok Lady bug s pozadím Parížskej eifelovej veže. Vankúš Kúzelná lienka dodávame s výplňou, ktorá je pevne zašitá vo vnútri.

SETINO Chlapčenský vankúš Mickey mouse - 35x35cm
5,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Vankúšik Mickey mouse / Disney je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu. Prednú stranu zdobí obrázok myšiaka Mickey, druhá strana je rovnaká. Vankúš Mickey mouse dodávame s výplňou, ktorá je pevne zašitá vo vnútri.

SETINO 3D tvarovaný vankúš Frozen "Elsa" - 36x40 cm
5,99 €

Posledný kus za túto cenu!

3D Vankúšik Frozen je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu. Prednú stranu zdobí obrázok Elsy. Vankúš Ľadové kráľovstvo dodávame s výplňou, ktorá je pevne zašitá vo vnútri.

SETINO Tvarovaný 3D vankúš Spiderman MARVEL - 40x32cm
6,19 €

Posledný kus za túto cenu!

3D Vankúšik Spiderman – MARVEL s motívom obľúbeného komiksového a filmového superhrdinu je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu. Prednú stranu zdobí obrázok Spidermana s modrím pozadím, druhá strana je modrá.

SETINO vankúš Frozen II "viesť s odvahou" - 40x40cm
8,99 €

Vankúšik Frozen II – Ľadové kráľovstvo II je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu. Jednu stranu zdobí obrázok Elsy a druhú stranu obrázok Anny. Vankúš Ľadové kráľovstvo dodávame s výplňou, ktorá je pevne zašitá vo vnútri.

SETINO vankúš Paw Patrol - Skye - svetlo modrá - 40x40cm
7,29 €

Vankúšik Paw Patrol v svetlo modrej farbe je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu. Prednú stranu zdobí obrázok šteniatka Skye. Vankúš Paw Patrol dodávame s výplňou, ktorá je pevne zašitá vo vnútri.

SETINO Vankúš Spiderman MARVEL - 35x35cm
5,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vankúšik Spiderman – MARVEL je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu. Prednú stranu zdobí obrázok Spidermana s modrím pozadím, druhá strana je modrá . Vankúš Spiderman dodávame s výplňou, ktorá je pevne zašitá vo vnútri.

Wiky Vankúš jednorožec 34x34cm
19,99 €

Dekoračný vankúšik  jednorožec s blýskavými flitrami, vďaka ktorému zmeníte vzhľad vankúša jednoduchým prejdením prsta po povrchu.

SETINO 3D tvarovaný vankúš Frozen - 36x40 cm
5,99 €

3D Vankúšik Frozen je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu. Prednú stranu zdobí obrázok Elsy. Vankúš Ľadové kráľovstvo dodávame s výplňou, ktorá je pevne zašitá vo vnútri.

SETINO Chlapčenský cestovný vankúšik McQueen 28x34cm
6,99 €

Chlapčenský cestovný vankúš okolo krku Blesk McQueen / Cars. Tento vankúšik na cesty je ideálny do auta, autobusu i do lietadla. Prednú stranu vankúšika zdobý pestrý obrázok obľúbeného pretekára Bleska McQueena.

SETINO dievčenský vankúš Princess - 40x40cm
5,69 €

Posledný kus za túto cenu!

Vankúšik Princess je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu. Prednú stranu zdobí obrázok troch Princezien. Vankúš Princezné dodávame s výplňou, ktorá je pevne zašitá vo vnútri. Môžete ho prať pri teplote do 40°C. Rozmery vankúša sú 40 × 40 cm.

SETINO vankúš Cars "McQueen" - 40x40cm
7,29 €

Vankúšik Cars je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu. Prednú stranu zdobí obrázok McQeena, druhá strana je rovnaká. Vankúš Cars – Autá dodávame s výplňou, ktorá je pevne zašitá vo vnútri.

SETINO vankúš Frozen - 40x40cm - ružová
7,29 €

Vankúšik Frozen je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu. Prednú stranu zdobí obrázok sestier Elsy a Anny s nápisom Beautiful Sisters. Vankúš Ľadové kráľovstvo dodávame s výplňou, ktorá je pevne zašitá vo vnútri.

SETINO Vankúš Spiderman MARVEL - 40x40cm
7,29 €

Vankúšik Spiderman – MARVEL je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu. Prednú stranu zdobí obrázok Spidermana s červeným pozadím, druhá strana je modrá s obrázkom Spidermana v akcií.

Wiky Dúhový vankúš Pegas 38x38cm
22,83 €

Originálny dekoračný vankúšik s blýskavými flitrami, vďaka ktorému zmeníte vzhľad vankúša jednoduchým prejdením prsta po povrchu. T

MÚ BRNO Vankúš Krtko 30x30cm, jeep
9,90 €

Vankúšik s motívom Krtka v džípe s kamarátkou myškou je krásny doplnok do izbičky. Rozprávky s touto roztomilou postavičkou sú veľmi obľúbené. Krtko je postavička, ktorú majú deti rady. Stal sa detskou ikonou.

Lamps Vankúšik Frozen 33 x 33 cm
7,60 € 7,30 €

Príjemný ružový plyšový vankúšik s princeznami. Motív z rozprávky Ľadové Kráľovstvo poteší každú malú princeznú a ozdobí jej izbičku. Vankúšik je obojstranný.

Jerry Fabrics Vankúšik Frozen "purple 02"
7,70 € 6,10 €

Detský dekoratívne vankúšik zhotovený zo 100% polyesteru od značky Jerry Fabrics deti poteší motívom z nového filmu Ľadové kráľovstvo 2. Rozmer vankúšika je 40 × 40 cm.