AGU Teplomer bezkontaktný NC8

AGU Teplomer bezkontaktný NC8

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Bezkontaktný teplomer AGU NC8 umožňuje merať telesnú teplotu na čele a na akýchkoľvek iných miestach. Najnovšia technológia s použitím infračerveného senzoru umožňuje meranie teploty na čele za 1 sekundu. Určený na meranie teploty ako u detí, tak u dospelých, je určený pre domáce použitie. Celý popis
54 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: Widerio

Skladom u partnera posledný 1 kus

29.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100054221805

Popis

Bezkontaktný teplomer pre deti aj dospelých AGUU NC8A je nevyhnutnosťou v situáciách, keď potrebujete okamžite a presne zmerať teplotu. Zariadenie je užívateľsky prívetivé a ľahko použiteľné. Musíte len zamerať svetelný lúč na jeden bod. Meranie sa uskutoční automaticky do 1 sekundy, akonáhle snímač vzdialenosti určí správnu vzdialenosť. Na displeji sa zobrazí výsledok merania telesnej teploty.

Po pripojení k zariadeniu mobilná aplikácia AGU zhromažďuje údaje o teplotných zmenách v histórii. To vám umožní poskytnúť ošetrujúcemu lekárovi najpresnejšie údaje o priebehu ochorenia a stave malého pacienta.

  • Aplikácia AGU je pripojená
  • bezkontaktne
  • meranie za 1 sekundu
  • zaručená presnosť do 5 cm
  • senzor vzdialenosti pre automatické meranie


Obsah balenia: Bezkontaktný teplomer pre deti AGU NC8 – 1 ks. AAA batérie – 2 ks. Skladovacie puzdro – 1 ks. Návod na použitie – 1 ks.