A.S. Création Detské tapety 30528-1 Boys and Girls 5

A.S. Création Detské tapety 30528-1 Boys and Girls 5

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Predstavivosť detí nepozná hranice, pestré návrhy a farby pre deti všetkých vekových kategórií. Nájdete tu tapety pre najmenších, vzory zo sveta športu, nápisyv rozmere 0,53 × 10,05 m. Celý popis
17,10 €
Vrátane DPH
Partner: Dimex

Na objednanie u partnera

5.11.2021 - 10.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100000761520

Popis

Boys and girls 5 – plní detské sny a priania.

Detskej fantázii sa medze nekladú, pestré návrhy a farby pre deti všetkých vekových kategórií. Tapety pre najmenších – to sú motívy ako veselé víly, farebné dinosaury a lesné zvieratká. Tapety pre mládež zaujmú v podobe grafitov a áut, mestských motívov a mien, morské pobrežie a autostrády až po zaplátané džínsové vzory v štýle „Patchwork“. Vzory zo sveta športu ako basketbal, motocross a streetdance. Špeciálne pre dievčatá boli navrhnuté vzory pohľadníc v štýle „Patchwork“, nápisy, srdiečka a ružové motýliky.

Vlastnosti tapety:

Do tejto skupiny patria všetky tapety na vinylovej báze a väčšina je na papierovom nosiči. Spravidla majú štruktúrovaný, plastický povrch. Vinylové tapety sú vhodné do všetkých miestností. Vybrané druhy sú vhodné na záťažové steny.

Lepenie vinylovej tapety:
Základným pravidlom vinylových tapiet na papierovom nosiči je ich dôkladné prevlhčenie. Postup pri lepení nájdete v návode.