Nestlé Baby sušienky 6x180g

Nestlé Baby sušienky 6x180g

Baby sušienky sú vhodné pre deti od ukončeného 9. mesiaca. Sušienky sú obohatené o dôležité vitamíny a minerálne látky, nevyhnutné pre správny rast a vývoj organizmu. Pri ich žuvaní sa tiež masírujú ďasná, čo podporuje lepšie prerezávanie malých zúbkov. Celý popis
15 €
Vrátane DPH
12,20 €
2,03 €/ks
-18%
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5 kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 510924

Popis

Nestlé sušienky

Nestlé Baby sušienky sú obohatené vitamínmi a minerálnymi látkami, ktoré sú v tomto období kľúčové pre správny rast a vývoj dětského organizmu. Vďaka výbornej chuti sú ideálne ako doplnok k raňajkám alebo desiatej. Oceníte to predovšetkým v období, keď dieťatko začína liezť, poznáva nové tvary a dokáže už jedlo uchopiť do svojich rúk. Pri žuvaní sušienok sa navyše masírujú ďasná, čo pomáha podporovať lepšie prerezávanie zúbkov.

Doprajte svojim potomkom chutnú a zdravú desiatu, ktorá je nevyhnutná pre správny rast a vývoj aj fungovanie imunitného systému.

Sušienky sú balené v znovu uzatvárateľnom vrecku.

  • Zdravé maslové sušienky so sladkou chuťou
  • Zasýti, ale zároveň sú ľahko stráviteľné
  • Vápnik, ktorý je potrebný pre normálny rast a vývin kostí
  • Železo, ktoré podporuje fungovanie imunitnému systému
  • Vitamíny skupiny B, ktoré napomáhajú uvoľneniu energie z potravy
  • Znovu uzatvárateľný obal

UPOZORNENIE A INFORMÁCIE KU KONZUMÁCII

Podávajte sediacemu dietatu pod vaším stálym dohladom. Sušienky sú vhodné pre dieta zvyknuté na žuvanie pevnej stravy.

SPÔSOB USCHOVANIA

Nestlé Baby sušienky sú balené v znovuuzatvárateľnom vrecku, ktoré pomáha zachovať hygienické požiadavky a chuťové kvality až do ich podania dieťatu. Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Obal so zyšnými sušienkami znovu starostlivo uzatvorte pomocou priloženej samolepky. Otvorený výrobok chráňte pred vlhkosťou. V prípade poškodenia obalu výrobok nekonzumujte.

ZLOŽENIE

Pšeničná múka 71 %, cukor, slnečnicový olej, maslo, sušené odtučnené mlieko, kypriace látky (uhličitany amónne, uhličitany sodné), minerálne látky (uhličitan vápenatý, mliečnan železnatý), prírodné arómy, emulgátor (sójový lecitín), vitamíny [niacín (nikotínamid), B1 (tiamínmononitrát), B6 (pyridoxínhydrochlorid), B2 (riboflavín)]. Môže obsahovať vajcia.

UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV

Obsahuje pšenicu a mlieko, môže obsahovať vajce.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Firma Nestlé sa stala prvým výrobcom dojčenskej výživy na svete. Už v roku 1867 zakladateľ Henri Nestlé predstavil svetu 1. náhradnú výživu – Farine Lactée. Nestlé dnes vyrába nielen dojčenskú výživu, ale aj širokú paletu príkrmov pre malé i väčšie deti. Vyberať môžete z pestrej ponuky mliečnych aj nemliečnych kaší, príkrmov a dezertov v praktickom balení alebo sušienok pre prvé zúbky.

VÝROBCA

Quality Food Group SpA, Via Spilimbergo 221, 33035 Martignaco (UD), Itálie

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE Nestlé Slovensko s.r.o. Košovská cesta 11 971 27 Prievidza Slovenská republika Tel.: 0800 135 135

Viac informácií nájdete na www.nestlebaby.sk

Pre zdravú výživu Vašich detí ďalej odporúčame:

Z našej ponuky Vás ďalej môžu zaujímať: