Kiddylicious Zemiakové tyčinky syrové 4x12g

Kiddylicious Zemiakové tyčinky syrové 4x12g

Akcia
Kiddylicious zemiakové tyčinky syrové 4×12 gjemnou chuťou a ľahkou textúrou. Ľahko sa rozpúšťajú a prinášajú tak upokojenie pre zúbky dojčatá. K použitiu od ukončeného 9. mesiaca veku dieťaťa. Lahodné syrové tyčinky Kiddylicious sú ideálne desiatou pre deti od 9 mesiacov. Majú duté vnútrajšky a praktický tvar trubičky. Sú chutné a deti je ľahko uchopí. Sú ideálnym pomocníkom na precvičovanie samostatného kŕmenie a koordinácia rúk a úst. Zábavná a chutná desiata pre bábätká, batoľatá a predškolákov. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
5,24 €
Vrátane DPH
4,44 €
-15%
Platí do 31.1.2022 alebo do vypredania

Na sklade 5+ kusov

Ihneď k odberu na predajni
Predajne
 
24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1383444

Popis

Kiddylicious zemiakové tyčinky syrové 4×12 gjemnou chuťou a ľahkou textúrou. Ľahko sa rozpúšťajú a prinášajú tak upokojenie pre zúbky dojčatá. K použitiu od ukončeného 9. mesiaca veku dieťaťa.

Popis

  • Bez umelých farbív.
  • Bez pridaných cukrov.
  • Od ukončeného 9. mesiaca veku dieťaťa.

Zloženie:

Bramborové tyčinky (bramborový škrob, sušená brambora (40%), rajčatový prášek (0,7%), prášek z červené řepy (0,3%), sůl, mletá kurkuma), řepkový olej, Sýrové koření (rýžová mouka, přírodní aroma, sušená cibule, sušené droždí). Neobsahuje konzervační látky, vejce, ořechy a semínka. Alergeny: Obsahuje mléko. Může obsahovat stopy sóji a celeru. Vhodné pro děti od 9 měsíců.