Summer Infant Zavinovačka SwaddleMe Footsie ružový prúžok

Summer Infant Zavinovačka SwaddleMe Footsie ružový prúžok


Doprajte svojmu bábätku komfort SwaddleMe zavinovačky a zároveň mu umožnite voľne pohybovať nožičkami. Nová zavinovačka SwaddleMe Footsie Vám to umožní. Vaše dieťa bude spinkať ako v bavlnke. Celý popis

20.9
20,90 € Vrátane DPH
Na sklade 2 kusy

Kód: 1286104001

Popis

Popis produktu

Doprajte svojmu bábätku komfort SwaddleMe zavinovačky a zároveň mu umožnite voľne pohybovať nožičkami. Nová zavinovačka SwaddleMe Footsie Vám to umožní. Vaše bábätko bude spinkať ako v bavlnke.

Zavinovačka Footsie zároveň udržuje nohy v teple a je teda vhodná i do chladnejších dní. Je vhodná do autosedačiek i všetkých typov kočíkov. Pevné zavinutie upokojuje bábätko tým, že simuluje prostredie maternice matky a pomáha tak predchádzať náhlemu prebúdzaniu. Bábätko aj rodičia potom môžu lepšie spať. SwaddleMe krídelká sú nastaviteľná pre perfektne padnúce zavinutie. Každé bábätko sa predsa chce cítiť bezpečne a dobre sa vyspinkať.

  • Materiál: luxusná 100% bavlna
  • Krídelká z mäkkej látky objímu dieťatko tak, že sa cíti bezpečne (mieru stiahnutia možno upravovať tak, ako bábätko rastie)
  • Spodná časť sa zľahka otvorí (je na zips po celej dĺžke nôh) pre ľahkú výmenu plienky – nie je nutné bábätko úplne vybaliť
  • Novorodenecká veľkosť S padne pre bábätká medzi 3,2 kg až 6,4 kg (táto veľkosť je vhodná približne do 3 mesiacov)

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Zavinovačka áno
Vhodné od Array Mesiace
Dĺžka 52 cm
Šírka 20 cm
Kapucňa nie
Zapínanie suchý zips
Materiál bavlna
Farba biela/ružová