Boll Patrol

Boll Patrol

Hodnotenie: 5
73,89 € 54,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Spacák Boll Patrol je hotový div medzi detskými spacákmi! Je jedinečný svojim dizajnom umožňujúcim predĺženie dĺžky o 35 cm a navyše mu nechýba nič z technických vychytávok, ktoré majú spacáky Boll pre dospelých.

Boll Patrol Lite

Boll Patrol Lite

Hodnotenie: 5
51,67 € 46 €
+ doprava zadarmo

Detský spacák Boll Patrol Lite porastie s Vaším dieťaťom, a to vďaka ojedinelému dizajnu umožňujúcemu predĺženie dĺžky spacáku o 35 cm. Vnútorná vrstva je vyrobená zo špeciálneho brúseného polyesteru, prirodzene hypoalergénneho, ktorý pripomína jemnú bavlnu.

Husky Kids Merlot -10°C-53%

Husky Kids Merlot -10°C

Hodnotenie: 4,5
49 € 22,90 €

Akcia

Husky Kids Merlot –10 ° C je spacák pre deti so špeciálnym rozmerom a potlačou. Malým cestovateľom sa hodí na letné tábory, víkendové pobyty i kempovanie. Je určený deťom s výškou cca 145 cm.

Outwell Campion Junior
41,12 € 25,90 €

Detský letný dekový spacák Outwell Campion Junior zaručí príjemný spánok v kempe. Zips spacáku je krytý légou, takže nedochádza k zbytočným únikom tepla za chladnejších nocí. Možnosť rozopnutia spacáku na deku sa zasa hodí v zvlášť teplých dňoch.

Coleman Frisco

Coleman Frisco

Hodnotenie: 4
39,20 € 26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Coleman Frisco je chlapčenský múmiový spacák. Sťahovacia kapucňa umožňuje malým cestovateľom vyrážať na viacdenné výpravy aj v chladnejších dňoch.

Boll Stellar
88,27 € 71,20 €
+ doprava zadarmo

Třísezónní juniorský spacák Boll Stellar 3D MUMMY konstrukce poskytuje neobvyklý prostor zvyšující komfort pohybu. Je vyrobený z hypoalergenního dutého vlákna MICROFIBER DUAL TM. Díky konstrukci a kvalitním materiálům nabízí optimální tepelný komfort spolu s minimálním objemem a váhou, což ocení nejen starší děti při výpravách do přírody a na tábory. Navazuje na úspěšnou řadu dětských spacáků Patrol.

Coleman Glow In Dark dekový
39,20 € 32 €

Detský dekový spacák Coleman Glow In Dark s originálnym v tme svietiacim vzhľadom. Aj v tej najhlbšej noci ho vaše dieťa bez problémov nájde. Pre deti do 150cm.

High Peak Ellipse 250M
50,69 € 49 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

High Peak Ellipse 250M je letní spací pytel. Oválný tvar pro maximální pohodlí a dostatek vnitřního prostoru je vhodný do kempu.

High Peak Boogie

High Peak Boogie

Hodnotenie: 5
23,54 € 15,60 €

High Peak Boogie je letní dětský spací pytel. Nízká hmotnost a snadná údržba je vhodná pro malé turisty a cyklisty.

Hannah Trek Jr 200 Blue jewel
49,62 € 29 €

Hannah Trek Jr 200 je teplejší detský letný spací vak s nastaviteľnou dĺžkou. Použitá gramáž Izothermu s komfortom až 3 °C a odolnými vláknami je použiteľná od neskorej jari do skorej jesene.

Outwell Butterfly Girl

Outwell Butterfly Girl

Hodnotenie: 5
52,27 € 32,40 €

Detský spací vak **Outwell Butterfly Girl ** pre malé cestovateľky. Náplňou je Isofill® umelé vlákno v 2 vrstvách. Veľa technických detailov, vonkajšie veľké vrecko a sťahovacia kapucňa.

Sir Joseph Kiki 12 basic 85 blue
76,60 € 63 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detský múmiový spacák Kiki 12 basic 85 blue od firmy Sir Joseph sa lahko udržiava. Ako výplň je použitý materiál Thermaloft z polyesterových vlákien, ktory deti udrží v teple a zároveň kvalitne odvádza vlhkosť von.

Coleman Heaton Peak Comfort Junior
39,20 € 26,80 €

Dětský spacák vystlaný měkkou flanelovou podšívkou. Coleman Heaton Peak Comfort Junior je opatřený termálním límcem, díky kterému zůstanou vaše ramena v teple. Hodí se na léto a unese maximální extrémní teploty do –8°C. Je vhodný pro postavy s maximální výškou 150 cm.

Outwell Batboy
52,27 € 30,50 €

Detský spací vak Outwell Batboy pre malých cestovateľov. Náplňou je Isofill® umelé vlákno v 2 vrstvách. Veľa technických detailov, vonkajšie veľké vrecko a sťahovacia kapucňa.

Robens Glacier Junior
65,90 € 37,50 €

Detský spacák na leto a teplejšie jarné či jesenné dni Robens Glacier Junior múmiového tvaru, v ktorom sa bude vaša ratolesť cítit ako doma v perinke. Pružný otvor v kapucni zaisťuje väčšiu bezpečnosť dieťaťa.

High Peak Tembo Vario
50,69 € 38,40 €

High Peak Tembo Vario je letní dětský spací pytel. Variabilní délka a snadná údržba je vhodná pro kempování nebo přespání u kamarádů.

King Camp Spací vak Junior Boy
31,10 € 27,20 €

Akcia

Spací vak pre deti King Camp Junior je určený pre deti s výškou do cca 160 cm. V zbalenom stave je malý a ľahký, čo určite poteší nielen deti, ale aj rodičia nesúcich batožinu.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: