Kit & Kin Vlasový a telový šampón 250 ml

100%
Hodnotenie: 5
Kit & Kin

Kit & Kin Vlasový a telový šampón 250 ml

100%
Hodnotenie: 5
Kit & Kin

Vlasový a telový šampón Kit & Kin je prirodzene výživný, hypoalergénny, certifikovane prírodný a má vyrovnané pH. Celý popis

12.7
5 2
12,70 € Vrátane DPH
Momentálne nedostupné

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

Kód: 1480673

Popis

Popis produktu

Vlasový a telový šampón Kit & Kin 250 ml

Tento šampón, obsahujúci prirodzene vyživujúce výťažky ako mango a jahody, ponechá pokožku aj vlásky vášho bábätka čisté a hydratované, a to všetko bez kvapky slzy. Naše produkty sú schválené dermatológmi a majú vlastnú certifikáciu prírodných produktov charitatívnej organizácie Soil Association. Sú vyrobené bez použitia nebezpečných chemikálií alebo syntetických vôní. To najlepšie z prírody.

Popis:

  • je prirodzene výživné
  • hypoalergénne
  • certifikovane prírodné
  • má vyrovnané pH

Lepšie pre vaše bábätko:

Pokožka novorodencov je rovnako ako ich imunitný systém veľmi citlivá. Koža je najväčším orgánom ľudského tela a absorbuje až 60 % prísad z produktov, ktoré používame. Veľa kúpeľových a telových produktov v dnešnej dobe obsahuje toxické prísady, ako sú parabény a SLS.

  • Tieto syntetické prísady sú známe tým, že dráždia pokožku a môžu napáchať aj dlhodobé škody. Pre svoje bábätko toho však môžete urobiť veľa.

Certifikovane prírodné:

  • Pleťová kozmetika Kit & Kin vlastní certifikáciu prírodných produktov asociácie COSMOS. Zároveň je hypoalergénne a schválené dermatológmi.
  • Vaše bábätko si zaslúži to najlepšie. Vy si zaslúžite to najlepšie.
  • Naša značka používa iba stopercentné oleje, jemné bylinky a tie najčistejšie prísady. Naša skvelá kozmetika pomôže ochrániť citlivú pokožku vašich detičiek a zaistí tak prevenciu kontaktu vašej rodiny so všetkými toxickými látkami.

Krása bez pokusných zajačikov:

  • Spoločnosť Kit & Kin je hrdým členom organizácie na ochranu zvierat, PETA (People for the Ethical Treatment of Animals). Kúpou produktov, ktoré nie sú testované na zvieratách, môžete pomôcť zachrániť rad zvierat od krutých testov a od života v utrpení.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Bio/Eko áno
Druh kozmetiky kozmetika pre deti
Typ kozmetiky šampóny