Maximo detské rukavice palčiaky
8,80 €

Detské zimné rukavice pletené z bavlny, s pružnými lemami pre ľahké nasadzovanie, od nemeckej značky Maximo. Majú klasický vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy. Rukavice sú vyrobené z príjemného materiálu a dodržiavajú kritériá Öko-Tex Standard 100, určený produktom, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Lodger Detské rukavice Mittens Ciumbelle Honey
9,90 €

Detské rukavice disponujú rebrovaným materiálom na leme, ktorý uľahčuje navliekanie i zvliekanie. Zabraňujú bábätkám v poškriabaniu sa. Lodger detské rukavice Mittens Ciumbelle Honey majú podšívku a sú vyrobené z bavlny s waflovou štruktúrou.

Lodger detské rukavice Mittens Ciumbelle Sensitive
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské rukavice disponujú rebrovaným materiálom na leme, ktorý uľahčuje navliekanie i vyzliekanie. Zabraňujú bábätkám v poškriabaniu sa. Lodger detské rukavice Mittens Ciumbelle Sensitive majú podšívku a sú vyrobené z bavlny s waflovou štruktúrou.

Maximo detské rukavice prstové
7,70 €

Detské zimné rukavice pletené z bavlny od tradičnej nemeckej značky Maximo. Majú klasický vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy. Rukavice sú vyrobené z príjemného materiálu a spĺňajú kritériá Öko-Tex Standard 100 určené pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo chlapčenské thermo rukavice
12,30 €

Chlapčenské zimné rukavice od nemeckej značky Maximo, ktoré váš poklad zahrejú aj v treskúcej zime. Majú suchý zips pre ľahké nasadzovanie a praktickú šnúrku zabraňujúcu strate rukavíc. Sú vyrobené z príjemného materiálu a spĺňajú kritériá * Öko-Tex * Standard 100 určený pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Boboli detské rukavice
12,84 €

Posledný kus za túto cenu!

Už žiadne zmrznuté prsty. Tieto praktické a príjemné rukavice sa zmestia do každého vrecka a hodia sa pre každodenné nosenie a guľovačku. Rukavice majú štýlovo farbené prsty a vysokú gumu pri zápästí, aby sa dovnútra nedostala ani vločka.

Loap detské palčiaky Rubyk
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské rukavice RUBYK z vodoodolného materiálu zahrejú prstíky vašich detí a umožnia im tak užiť si zimné radovánky naplno.

Loap detské palčiaky RUFFI
13,40 €

Detské palčiaky RUFFI s vodoodolnou membránou AQUA PRO hneď tak nepremoknú. Ochránia vaše deti pred dažďom a vetrom.

Loap detské palčiaky RUFFI
13,40 €

Detské palčiaky RUFFI s vodoodolnou membránou AQUA PRO hneď tak nepremoknú. Ochránia vaše deti pred dažďom a vetrom.

Loap Dievčenské palčiaky RUBYK
13,40 €

Dievčenské palčiaky RUBYK s vodoodolnou membránou AQUA PRO ochránia vaše deti pred dažďom alebo ostrým vetrom a zároveň sú priedušné.

Lodger Detské rukavice Mittens Ciumbelle Donkey
9,90 €

Detské rukavice disponujú rebrovaným materiálom na leme, ktorý uľahčuje navliekanie i zvliekanie. Zabraňujú bábätkám v poškriabaniu sa. Lodger detské rukavice Mittens Ciumbelle Donkey majú podšívku a sú vyrobené z bavlny s waflovou štruktúrou.

Lodger Detské rukavice Mittens Ciumbelle Ivory
9,90 €

Detské rukavice disponujú rebrovaným materiálom na leme, ktorý uľahčuje navliekanie i zvliekanie. Zabraňujú bábätkám v poškriabaniu sa. Lodger detské rukavice Mittens Ciumbelle Ivory majú podšívku a sú vyrobené z bavlny s waflovou štruktúrou.

Lodger Detské rukavice Mittens Ciumbelle Nocture
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské rukavice disponujú rebrovaným materiálom na leme, ktorý uľahčuje navliekanie i zvliekanie. Zabraňujú bábätkám v poškriabaniu sa. Lodger detské rukavice Mittens Ciumbelle Nocture majú podšívku a sú vyrobené z bavlny s waflovou štruktúrou.

Lodger detské rukavice Mittens Ciumbelle Ocean
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské rukavice disponujú rebrovaným materiálom na leme, ktorý uľahčuje navliekanie i vyzliekanie. Zabraňujú bábätkám v poškriabaniu sa. Lodger detské rukavice Mittens Ciumbelle Ocean majú podšívku a sú vyrobené z bavlny s waflovou štruktúrou.

Lodger detské rukavice Mittens Ciumbelle Silt Green
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské rukavice disponujú rebrovaným materiálom na leme, ktorý uľahčuje navliekanie i vyzliekanie. Zabraňujú bábätkám v poškriabaniu sa. Lodger detské rukavice Mittens Ciumbelle Silt Green majú podšívku a sú vyrobené z bavlny s waflovou štruktúrou.

Lodger rukavice Mittens Botanimal
12,90 €

Rukavice pre deti sú opatrené očkami, ktoré slúžia na prevlečenie šnúrok, vďaka ktorým sa zabráni ich strate. Ľahko sa zapínajú pomocou suchého zipsu a elastického pásu. Lodger rukavice Mittens Botanimal sú vyrobené z hrejivého a príjemného fleecu.

Lodger rukavice Mittens Teddy
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Rukavice pre deti sú opatrené očkami, ktoré slúžia na prevlečenie šnúrok, vďaka ktorým sa zabráni ich strate. Ľahko sa zapínajú pomocou suchého zipsu a elastického pásu. Lodger rukavice Mittens Teddy sú vyrobené z recyklovaných plastových fliaš.

Lodger šál Muffler Teddy
17,90 €

Detský šál je vyrobený z recyklovaných plastových fliaš. Je vybavená mäkkým a hrejivým kožúškom. Súčasťou je očko, ktorým sa prevlečie jeden cíp šálu a ten sa tak nerozviaže. Lodger šál Muffler Teddy rýchlo schne a je vhodný aj pre alergické deti.

Maximo chlapčenské rukavice palčiaky
8,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské zimné rukavice pletené z bavlny, s pružnými lemami pre ľahké nasadzovanie, od nemeckej značky Maximo. Majú klasický vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy. Rukavice sú vyrobené z príjemného materiálu a dodržiavajú kritériá * Öko-Tex * Standard 100 určená pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo detské prstové rukavice
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské prstové rukavice Maximo udrží ruky vašej ratolesti v teple aj počas najchladnejšieho počasia. Tieto vlnené rukavice sú veľmi príjemné na dotyk aj na nosenie. Hrejivé prevedenie ich predurčuje pre každodenné nosenie počas jesene aj zimy.

Maximo detské prstové rukavice
7,60 €

Detské prstové rukavice od značky Maximo sa vďaka tmavo modrému prevedeniu hodia ako pre dievčatká, tak pre chlapcov. Tieto kvalitne spracované rukavice udržia ruky vašej ratolesti v teple aj počas najchladnejšieho počasia. Použitý materiál sľubuje maximálne komfortnénosenie.

Maximo detské prstové rukavice
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské prstové rukavice Maximo udrží ruky vašej ratolesti v teple aj počas najchladnejšieho počasia. Tieto vlnené rukavice sú veľmi príjemné na dotyk aj na nosenie. Hrejivé prevedenie ich predurčuje pre každodenné nosenie počas jesene aj zimy.

Maximo detské prstové rukavice
7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské prstové rukavice od značky Maximo sa hodia ako pre dievčatká, tak ku každému outfitu. Tieto kvalitne spracované rukavice udržia ruky vašej ratolesti v teple aj počas najchladnejšieho počasia. Použitý materiál sľubuje maximálne komfortné nosenie.

Maximo detské rukavice prstové
7,70 €

Detské zimné rukavice pletené z bavlny od tradičnej nemeckej značky Maximo. Majú klasický vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy. Rukavice sú vyrobené z príjemného materiálu a spĺňajú kritériá * Öko-Tex * Standard 100 pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo detské rukavice prstové
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské zimné rukavice pletené z bavlny od tradičnej nemeckej značky Maximo. Majú klasický vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy. Rukavice sú vyrobené z príjemného materiálu a spĺňajú kritériá * Öko-Tex * Standard 100 určené pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenské dojčenské rukavičky
15,40 €

Dievčenské zimné rukavice z príjemne hrejivého materiálu od oceňovanej nemeckej značky **Maximo. Majú pružný lem pre **jednoduché nasadzovanie a **praktickú šnúrku **zabraňujúcu strate rukavíc. Spĺňajú kritériá * Öko-Tex * Standard 100, ktorý je určený produktom, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenské rukavice palčiaky
8,80 €

Dievčenské zimné rukavice pletené z bavlny, s pružnými lemami pre ľahké nasadzovanie, od nemeckej značky Maximo. Majú klasický vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy. Rukavice sú vyrobené z príjemného materiálu a dodržiavajú kritériá * Öko-Tex * Standard 100 určený produktom, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenské rukavice prstové
7,60 €

Dievčenské prstové rukavice od značky Maximo udržia ruky vašej ratolesti v teple aj počas najchladnejšieho počasia. Vyrobené sú zo 100% bavlny, ktorá je príjemná na dotyk a vyčaruje tak maximálne komfortné nosenie.

Maximo dievčenské thermo rukavice
12,30 €

Dievčenské zimné rukavice od nemeckej značky Maximo, ktoré váš poklad zahrejú aj v treskúcej zime. Majú suchý zips pre ľahké nasadzovanie a praktickú šnúrku zabraňujúcu strate rukavíc. Sú vyrobené z príjemného materiálu a spĺňajú kritériá * Öko-Tex * Standard 100 určený pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenský šál 95678-208000
15,30 €

Dievčenský šál s tradičným severským vzorom od nemeckej značky s viac ako storočnou históriou Maximo. Z vašej dcéry urobí elegantnú mladú slečnu a zároveň zahreje aj v tej najtreskúcejšej zime. Šál je vyrobený z príjemného materiálu a dodržiava kritériá Öko-Tex Standard 100, ktorá je určená pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Minoti Šál zimný pletený OWL 13
9,42 €

Pletený zimný šál od značky Minot v roztomilom prevedení spiacich sovičiek zahreje v zimnom období. Šál OWL 13 sa skvele hodí k čiapočke OWL 11 v rovnakom dizajne.

Minoti Šála zimní pletená ARROW 15
9,42 €

Pletená zimní šála od značky Minoti v roztomilém provedení medvídků zahřeje v zimním období. Šála ARROW 15 se skvěle hodí k čepičce ARROW 13 ve stejném designu.

Nickel sportswear detské rukavice Baby's Mitten print
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské palčákové rukavice do nastávajúceho mrazivého počasia. Zloženie zo 100 % polyesteru, rovnako tak ako precízne spracované prešitie, prispieva k lepšiemu pasovaniu a držaniu tepla. Nickel sportswear detské rukavice sú k dodaniu v jednoduchom, ale veľmi zaujímavom vzhľadu s hrejivejšiou vstupnou časťou.

Nickel sportswear detské rukavice Baby's Mittenlt
11,50 €

Detské palčiakové rukavice s výšivkou do zimného počasia. Zloženie zo 100% polyesteru, rovnako tak ako precízne spracované prešitie, prispieva k lepšiemu sadnutiu a držaniu tepla. Nickel sportswear detské rukavice sú k dodaniu v jednoduchom, ale veľmi zaujímavom vzhľadu s hrejivejšou vstupnou časťou.

Nickel sportswear detské rukavice Baby's Mittentrue
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské palčiakové rukavice do nastávajúceho mrazivého počasia. Zloženie zo 100% polyesteru s ripstopovou štruktúrou, rovnako tak ako precízne spracované prešitie, prispieva k lepšiemu sadnutiu a držaniu tepla. Nickel sportswear detské rukavice sú k dodaniu v jednoduchom, ale veľmi zaujímavom vzhľadu s hrejivejšou vstupnou časťou.

Pupill Detské rukavice LAPKI
8,40 € 6,27 €

Detské rukavice LAPKI od značky Pupill v príjemnej pastelovej farbe zahrejú ručičky vašich detí v chladných mesiacoch. Rukavice sú vyrobené z akrylu a vlny s hrejivou bavlnenou podšívkou.

PINOKIO dětské rukavice Happy Llama
5,62 € 3,74 €

Dětské rukavičky z kolekce Happy Llama v zeleném provedení ochrání v chladném počasí ty nejmenší prstíky vašeho miminka. Rukavičky jsou velmi příjemné díky bavlně. Rukavičky jsou použitelné i jako první rukavičky při přenosu z porodnice, aby se miminko samo nepoškrábalo.