PINOKIO dětské rukavice Happy Llama
5,62 €

3,74 €

Dětské rukavičky z kolekce Happy Llama v zeleném provedení ochrání v chladném počasí ty nejmenší prstíky vašeho miminka. Rukavičky jsou velmi příjemné díky bavlně. Rukavičky jsou použitelné i jako první rukavičky při přenosu z porodnice, aby se miminko samo nepoškrábalo.


Bexa detský šál Panda
7,51 €

Posledný kus za túto cenu!

Hebučký šál je ideálnym doplnkom pre chladné dni. Šál je vyrobený z príjemného, hrejivého materiálu a dokonale tak ochráni detský krk pred nepríjemným vetrom a chladom. Kombinujte s ďalšími produktmi z radu Panda.


PINOKIO dievčenské rukavičky Petit Lou
6,50 €

3,81 €

Dievčenské rukavičky v bielom prevedení. Legíny sú vyrobené z príjemného, bavlneného materiálu. Praktické rukavičky sú krásnym doplnkom pre každé dievčatko a navyše zohrejú ručičky aj v zimných dňoch, a vaše dievčatko bude chránené pred ostrými nechtami.


Boboli detské rukavice
12,84 €

Novinka

Už žiadne zmrznuté prsty. Tieto praktické a príjemné rukavice sa zmestia do každého vrecka a hodia sa pre každodenné nosenie a guľovačku. Rukavice majú štýlovo farbené prsty a vysokú gumu pri zápästí, aby sa dovnútra nedostala ani vločka.


s.Oliver dievčenský šál, ružová
13,41 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny pletený šál v ružovom prevedení bude vášmu dievčatku slušať, zahreje ju a dopraje jej pohodlie v chladných dňoch.