Baby Elephant Ears stabilizačný vankúšik – CAMO

Baby Elephant Ears stabilizačný vankúšik – CAMO

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vankúšik v tvare sloních uší od spoločnosti Baby Elephant Ears je anatomicky tvarovaný tak, aby poskytoval detskej hlavičke a chrbtici prirodzenú oporu. Vyrába sa v USA z organicky dopestovaných bambusových a kukuričných vlákien, takže ide o úplne bezpečný a netoxický produkt. Celý popis
25 €
Vrátane DPH
Partner: LALALU

Skladom u partnera 5+ kusov

10.2.2023 na výdajnom mieste
 
9.2.2023 - 10.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu LALALU

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 11082977

Popis

Vankúšik v tvare sloních uší od spoločnosti Baby Elephant Ears je anatomicky tvarovaný tak, aby poskytoval detskej hlavičke a chrbtici prirodzenú oporu. Vyrába sa v USA z organicky dopestovaných bambusových a kukuričných vlákien, takže ide o úplne bezpečný a netoxický produkt. Zaujme vás nielen svojou vysokou kvalitou, ale predovšetkým nápaditým prevedením a dizajnom, ktorý dieťatku i vám vyčaruje úsmev na tvári.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Vankúšik je ideálny ako podpora pri ležaní dieťatka v postieľke či kočíku, ako aj pri sedení v autosedačke. Využitie však nájde prakticky kdekoľvek, kde si dieťa potrebuje odpočinúť alebo sa oprieť.

VÝHODY VANKÚŠIKA BABY ELEPHANT EARS

  1. PRIRODZENÁ OPORA PRE HLAVIČKU A CHRBÁT DIEŤAŤA
  2. VYROBENÝ V USA Z ORGANICKÝCH MATERIÁLOV
  3. JEDINEČNÉ PREVEDENIE A DIZAJN PRODUKTU
  4. KAŽDÝ DEŇ DÔVOD NA ÚSMEV OD UCHA K UCHU

O ZNAČKE

Spoločnosť Baby Elephant Ears so sídlom v USA vyrába krásne a užitočné detské vankúšiky v tvare sloních uší, ktoré sú skvelé pre rodičov, ale aj pre priateľov či príbuzných, ktorí chcú obdarovať deti svojich blízkych originálnym darčekom. Hrdá zakladateľka firmy Alicia Overby využíva na výrobu produktov Baby Elephant Ears miestne zdroje a podporuje spravodlivé a čestné pracovné postupy. Jej najdôležitejšími klientmi sú jej vlastné deti – Lilly, Finn, Sylvi a Pearl.