COSING Perinka + vankúš výplne 100x135
16,63 €

Perinka + vankúš výplne vo veľkosti 100×135cm a 60×40cm sú antialergické a jemné. Zaisťujú vhodnú izoláciu tepla a nepriedušnosť. Certifikovaný výrobok PZH, Oeko-Tex Standard.


Candide Panda polštářek, bílý
15,50 €

13,40 €

Špeciálne tvarovaný vankúšik zabraňuje zplošťovaniu hlavičky bábätka tým, že rovnomerne rozkladá tlak, ktorý je na mäkkú hlavičku novorodenca vyvíjaný.


Candide Panda vankúšik 21x19cm sivý
13,56 €

Vankúšik Panda bol navrhnutý pediatrami tak, aby zabraňoval splošteniu hlavičky. Je vhodný pre bábätká od narodenia do 6 mesiacov. Zaisťuje hlavičku bábätka v správnej polohe a zaisťuje správne dýchanie.


DeltaBaby Supreme Sleep - Podložka Small
25,90 €

Delta Baby Supreme Sleep – Podložka Small pomáhá dítěti pohodlně ležet na zádech, je tvořena elastickou pěnou s pamětí. Vhodné od narození.


Träumeland Vankúš Tau 40×60 cm
26,90 €

Träumeland Vankúš Tau 40 × 60 cm vytvára prirodzenú klímu v detskej postieľke. Poťah z jemného saténu Mirco-Tencel a náplň z vlákna Tencel spĺňa najvyššie nároky.


Candide Panda vankúšik Air+
19,58 €

Candide Panda vankúšik Air+ je navrhnutý tak, aby zabraňoval splošteniu hlavičky. Pre pohodlie a zdravie Vašich detí. Vankúšik z lenivej peny, podhlavníček z priedušných 3D vlákien. 21×19 cm, od narodenia do 6 mesiacov.


Candide Panda vankúšik, šedý
13,40 €

Špeciálne tvarovaný vankúšik Panda zabraňuje zplošťovaniu hlavičky bábätka tým, že rovnomerne rozkladá tlak, ktorý je na mäkkú hlavičku novorodenca vyvíjaný.


Träumeland Perina Tau 135×100 cm
71 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Träumeland Perina Tau 135 × 100 cm vytvára prirodzenú klímu v detskej postieľke. Poťah z jemného saténu Mirco-Tencel a náplň z vlákna Tencel spĺňa najvyššie nároky.


BeeMy Hniezdočko pre bábätko
42,52 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Beem Hniezdočko pre bábätko – obojstranné hniezdočko pre pocit bezpečia Vášho novorodenca. Do detskej i veľkej postele, so sebou na cesty, na spinkanie, prebaľovanie, pasenie koníčkov, na návštevu. Veľa možností využitia, krásne prevedenie, súčasťou obal. Vyrobené v ČR, darčekovo balené.


Candide Polohovacie valčeky Air+
28,33 €

Patentované ergonomické valčeky od francúzskej značky Candide boli navrhnuté na zaistenie ideálnej polohy pri spaní a ležaní dieťaťa od narodenia do 6 mesiacov. Obmedzujú pretáčanie dieťaťa a preležaniu ručičiek. Ergonomické valčeky umožňujú polohovanie.


2G Lipov Posteľná súprava Aloe Vera pre bábätká 100x135,40x60
29,57 €

25,87 €

Jednolôžkový set obsahuje vankúš a perinu s výťažkami Aloe Vera na celoročné použitie. Elegantné prešívanie lôžkovín zaručuje tvarovú stálosť a dodáva látke luxusný vzhľad. Snehobiele lôžkoviny sú certifikované českou výrobou.


Babymoov CosyDream ergonomický vankúš, SMOKEY
40,70 €
+ doprava zadarmo

Babymoov CosyDream ergonomický vankúš zaručuje perfektnú polohu pre novorodenca. Ideálna poloha chrbátika, hlavičky a zdvihnutých nožičiek.


Babymoov CosyMat polohovací klin 15 ° Smokey Relook
32,71 €

Polohovací klin dieťaťu napomáha ľahšie vnímať okolie. Sklon klinu 15 ° znižuje riziko zadusenia, zadusenia bábätka po dojčení, optimálnym sklonom zamedzuje grckaniu novorodenca. Pri nachladnutí klin vytvára ideálnu polohu pre ľahšií odtok hlienov a dieťaťu sa ľahšie dýcha. Môže sa umiestniť pod sťahovacie prestieradlo. Ergonomicky tvarovaný Komfortný materiál, pod hlavičkou a chrbtom dieťaťa priedušný materiál.


DeltaBaby Rest Easy - Podložka Large
27,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Delta Baby Rest Easy – Podložka Large v rozměru 59×39×10 cm má za úkol držet dítě v přirozené, pohodlné a bezpečné poloze. Vhodné od narození.


Babymoov Podhlavníček LoveNest Plus Fresh
22,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Babymoov Podhlavníček LoveNest Plus Fresh je vhodný pre deti od narodenia do 6 mesiacov. Je ergonomicky tvarovaný a zamedzuje splošteniu hlavičky dieťatka. Vyrobený z unikátneho materiálu, ktorý eliminuje potenie a reguluje teplotu pre maximálne pohodlie.


Candide Bamboo klin 70 x 140 cm
27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Candide 15 ° klin s bambusovým poťahom na postieľku v rozmere 70 × 140 cm je vhodný od narodenia do 24 mesiacov. Ideálne riešenie pre deti citlivé na alergie.


Candide Klin 15° Sensitive do matraca Sleep safe 60x120cm
26,39 €

Posledný kus za túto cenu!

Klin 15° Sensitive vhodný do matraca Sleep safe 60×120cm. Klin je vhodný pre deti od narodenia do 24 mesiacov. Dieťa leží v ľahko vyvýšenej pozícii, čo uľahčuje jeho dýchanie.


Senna Baby Perinka a vankúšik FUN
21,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Prikrývka a vankúšik FUN sú vyrobené z antialergenného materiálu, príjemného na dotyk. Prikrývka je vhodná k celoročnému použitiu. Výhodou je možnosť prania na 60 ° C.


Träumeland Klinový vankúš Visco
29,97 €

Posledný kus za túto cenu!

Klinový vankúš Visco. Vankúš možno použiť nielen pre polohu na chrbte, ale tiež pre polohu na brušku, kedy napomáha v rozvoji motorického vývoja. Určený pre deti od 0 do 8 mesiacov.


Herding Detská deka Fynn
11,67 €

7,99 €

Jemná deka z mikrovlákna pre vaše najmenšie lásky. Jemná a nadýchaná deka prinesie vašim chrobáčikom maximálne pohodlie a v noci ich ochráni pred zlými snami.


Senna Baby Perinka a vankúšik CLASSIC
24,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Prikrývka s vankúšikom sú vhodné k celoročnému použitiu. Vďaka náplni z dutých vlákien je prikrývka odolná voči mikroorganizmom a môžu ju užívať aj deti s alergiami.


Senna Baby Perinka a vankúšik BAMBOO
42,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Prikrývka a vankúšik vyrobené z bambusových vlákien odpudzujú baktérie, kvasinky a plesne, preto sú vhodné pre deti trpiace alergiami. Bambusové vlákna majú výborné termoregulačné schopnosti.


Babymoov Ergonomický vankúš CosyDream+ Smokey
82,76 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Babymoov Ergonomický vankúš CosyDream+ Smokey zaručí Vášmu dieťatku ten najpohodlnejší a najzdravší odpočinok. Chrbátik, hlavička aj nožičky v správnej polohe, voľné dýchacie cesty, upokojujúci malý priestor, priedušný materiál aj do teplého počasia. Pre deti, ktoré nie sú zatiaľ schopné samy sa otočiť.


Candide Hniezdočko Air+, 86x52 cm
69,19 €
65,47 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Candide Hniezdočko Air +, 86×52 cm pre väčší pocit bezpečia a istoty bábätka. Zmenšený priestor upokojuje. Rozmer 82×52 cm.


Candide Morpho One ležadlo
117,14 €

110,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Candide Morpho One ležadlo – aby sa bábätku lepšie dýchalo a nemalo zažívacie ťažkosti. S polohovacím pásom, vyberateľným podporným vankúšom. Ležadlo zabraňuje splošteniu hlavičky. Rozmer 55 × 63 × 30 cm.


Candide Panda Pad Air +, bielo-šedá
46,59 €
+ doprava zadarmo

Candide Panda Pad Air+, bielo-šedá je priedušná podložka na polohovanie bábätka, vhodná už od narodenia. Dieťatko sa nepotí, súčasťou sú aj valčeky na ručičky a nožičky. Pre pohodlný a zdravý spánok.


Senna Baby Perinka a vankúšik SATIN
33,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Saténová perinka a vankúšik majú antialergénne vlastnosti. Vďaka výplni z dutých vlákien je perinka ľahká, nadýchaná a vhodná k celoročnému používaniu.


Senna Baby Perinka a vankúšik SATIN 4 obdobia
56 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Perinka s povlakom zo saténu sa skladá z 2 ľahkých diek, ktoré je možné kombinovať podľa ročného obdobia. Perinka a vankúšik majú antialergénne vlastnosti.


Träumeland Klinový vankúš Maxi
24,79 €

Klinový vankúš Maxi. Vankúš možno použiť nielen pre polohu na chrbte, ale tiež pre polohu na brušku, kedy napomáha v rozvoji motorického vývoja. Určený pre deti od 6 do 18 mesiacov.


Babymoov CosyDream ergonomický vankúš Mosaic
46,60 €
+ doprava zadarmo

Ergonomický vankúš zaručujúci perfektnú polohu pre novorodenca: ideálna poloha chrbátika, hlavičky a zdvihnutých nožičiek. Má podporný a tvarovaný podhlavníček zabraňujúci deformácii hlavičky. Podložka je vyplnená pamäťovou penou, ktorá zaisťuje dieťaťu úplné pohodlie.


Babymoov CosyDream + ergonomický vankúš Relook
85,39 €

Ergonomický vankúš a polohovací klin v jednom! vankúš zaručuje perfektnú polohu pre novorodenca: Ideálna poloha chrbátika, hlavičky a zdvihnutých nožičiek. má podporný a tvarovaný podhlavníček zabraňujúci deformácii hlavičky. S nastaviteľným pásikom, ktorý udržuje dieťatko v polohe na chrbte. Podložka je vyplnená pamäťovou penou, ktorá zaisťuje dieťaťu úplné pohodlie. Podložka so sklonom 15 ° zaručuje voľné dýchacie cesty. Malý priestor novorodenca upokojuje. Polohovací vankúšik pod nožičky je vyplnený mikroguličkami. Pod hlavičkou a chrbtom dieťaťa je priedušný materiál.


Babymoov Ergonomická podpierka CosyPad Smokey
31,78 €

Posledný kus za túto cenu!

Babymoov Ergonomická podpierka CosyPad Smokey sa skladá z ergonomickej mäkkej a priedušnej podložky a bočných valčekov. Pre oporu bábätka pri spinkaní. Možno prať v práčke, pre deti od narodenia do 4–6 mesiacov.


Babymoov Podložka Bibed Smokey
147,98 €
+ doprava zadarmo

Babymoov Podložka Bibed Smokey znižuje riziko tzv. Moro reflexu u bábätiek. Zabraňujú splošteniu hlavičky, pomáha tráveniu, zaisťuje zdravý rast. Podložka z pamäťovej peny, pohodlný, snímateľný a prateľný poťah. Rozmery 70×40×15 cm.


BeeMy Hniezdočko pre bábätko DELUXE
48,46 €
+ doprava zadarmo

BeeMy Hniezdočko DELUXE je ideálne pre novorodencov a to najmä počas prvých mesiacov. Pre malé bábätko je okolitý svet príliš veľký. Potrebuje sa cítiť v bezpečí a hniezdočko je ideálnym pomocníkom. Použitie na spinkanie, prebaľovanie, pasenie koníčkov, cesty, návštevy alebo do postieľky ako mantinel.


Born Copenhagen Hniezdočko
95,90 €
+ doprava zadarmo

Hniezdočká sú navrhnuté tak, aby poskytli najlepší začiatok života novorodencom. Je multifunkčnou prenosnou detskou postieľkou, ktorú môžeme umiestniť na manželskú posteľ, klasickú detskú postieľku, kolísku, sedačku do kočíka a kamkoľvek inam.


Born Copenhagen Veľká knižočka NIGHT & DAY
22,20 €

Veľká knižočka NIGHT & DAY môže byť prvou knižkou pre vášho malého chrobáčika. Vďaka našej nočnej a dennej mäkkej knižke sa bude môcť vaše dieťa hrať a skúmať krásnu nočnú oblohu a objaviť tak krásne ručne kreslené prírodné ilustrácie na svetlej strane.


CAM Textilná sada pre postieľku Cullami
58,55 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Textilná sada pre postieľku CAM Cullami pre deti od narodenia obsahuje prikrývku s mäkkým, teplým polstrovaním a odnímateľným krytom, ideálnu pre všetky ročné obdobia a rovnaký vankúšik. Rozmer perinky 54×67 cm, rozmer vankúšika 27×37 cm.


Candide 30 ° klin s bezpečnostnými úchytmi
115,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

30 ° klin s bezpečnostnými úchytmi vhodný od narodenia do 3 mesiacov. Je ideálny pre deti s ťažkosťami pri dýchaní, alebo ktoré si často vygrgnú. Dieťatko tak bude na ľahko vyvýšenej pozícii a bude sa mu lepšie dýchať.


Candide Bamboo klin 60 x 120 cm
24,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Candide 15 ° klin s bambusovým poťahom na postieľku v rozmere 60 × 120 cm je vhodný od narodenia do 24 mesiacov. Ideálne riešenie pre deti citlivé na alergie.


Candide Bamboo klin do kolísky
19,90 €

Candide 15 ° klin s bambusovým poťahom o rozmere 29 × 30 × 8 cm do kolísky je vhodný od narodenia do 24 mesiacov. Ideálne riešenie pre deti citlivé na alergie.